Rybářský rozcestník

Rybářský veletrh FOR FISHING se vrací do své původní kondice

Svátek všech rybářů, veletrh FOR FISHING, se po roce vrací do letňanského areálu PVA EXPO PRAHA. V polovině února se na výstavní ploše přes 10 000 m2 představí více než 120 firem z Čech i zahraničí, chybět nebudou ani významné osobnosti z oblasti rybaření se zajímavými přednáškami nebo návštěvnická soutěž.

přednáška-forfishingforforABFFOR

Od čtvrtka 16. února do neděle 19. února 2023 bude letňanské výstaviště po roce opět hostit rybářský veletrh FOR FISHING. Ten se po dvou letech spojených s omezeními vrací do své původní kondice. Ve třech výstavních halách budou zastoupeny všechny rybolovné techniky. Představí se jak tradiční firmy, které na veletrhu nikdy nechybí, tak i nováčci z Čech i zahraničí.

Všechny rybolovné techniky na jednom místě

Veletrh bude opět tematicky rozdělen podle rybolovných technik. Hala 2 bude univerzální, zde budou zastoupeny všechny rybolovné techniky. V hale 2D se představí firmy zaměřené na feeder a plavanou. Halu 3 ocení všichni milovníci kaprařiny, hala 5 pak bude patřit přívlači, muškařině a rybářským lodím.

Z tradičních firem, které návštěvníci dobře znají, se představí mimo jiné Mivardi, Karel Nikl, Mikbaits, DK FISHING (Saenger), Nash Tackle, TB Baits, Carp time – David Fořt, Chytil, Mastodont baits, Krmiva Hulín, Garmin, FT FISHING, Nástrahy.cz, Vipa s.r.o., Konopásek fishing, Bohemia-marine, Decasport, Starfishing, Maver, Patron-fishing, Fishing travel agency, ZERP a další. Nováčkem na veletrhu bude firma Adventer & fishing s.r.o., která bude prezentovat rybářské oblečení. Dalšími nováčky na veletrhu budou firmy Bushman, JSA fish, BadCarps, Tactics, Carpsonbaits, Boatmanboat, Middy.cz, Czech-boilies a Sarfix.cz.

Zahraniční firmy na veletrhu

Veletrh bude opět s mezinárodní účastí – představí firmy ze Slovenska (Moss.sk, Qantica, Hold Carp, RP STANO a Výroba boilies.sk), Polska (Harison), Maďarska (ENERGO FISH), Ukrajiny (FILIS FISHING), Litvy (ESMA), Norska (AUKAN FISKEFERIE AS, Betten Eiendom A/S a Sula Rorbuer AS) a Anglie (Wolf, One more cast a Nash tackle).

Přednášky a známí rybáři po celou dobu veletrhu

Každý den budou v Kongresovém sále probíhat přednášky známých českých rybářů. O své zkušenosti se podělí Jakub Vágner, Pepa Konopásek, Michal Janošík, David Koloušek nebo Matěj Houška. Na veletrh dorazí i známé rybářské osobnosti z Čech i ze zahraničí. Návštěvníci se budou moci potkat se světovou rybářskou hvězdou Ali Hamidi, který bude od pátku do neděle na expozici firmy Parys.cz. V sobotu odpoledne proběhne na stánku ČRS – MO KLADRUBY – HANDICAPOVANÍ RYBÁŘI autogramiáda Rudolfa Hrušínského ml. Na veletrhu nebude chybět ani Jakub Vágner se svou vlastní expozicí.

Návštěvnická soutěž

Připravena bude i návštěvnická soutěž o rybářský LOWRANCE ELITE FS 9 se sondou ACTIVE IMAGING v hodnotě 35 239 Kč. Soutěž bude probíhat po celou dobu veletrhu a zapojit se může každý návštěvník starší 18 let. Partnerem soutěže je firma Wavy boats s.r.o. (Bohemia-marine).

Praktické informace:

Vstupenky na veletrh FOR FISHING 2023 jsou k dostání v předprodeji na www.vstupenky-pva.cz za zvýhodněnou cenu 180 Kč, na místě pak za 240 Kč. Parkovné vyjde u výstaviště na 200 Kč, levněji pak u metra na parkovišti P+R. Veletrh bude pro návštěvníky otevřen od čtvrtka do soboty od 10 do 18 hodin a v neděli od 10 do 16 hodin. Více na www.forfishing.cz.

Nejčtenější články

Rybářský rozcestník.cz vyhlašuje soutěž o 20 vstupenek na FOR FISHING 2024!

15 ročník mezinárodního rybářského veletrhu FOR FISHING je za rohem. Koná se v termínu od 22. do 25. února 2024. Jsme rádi, že i letos se Rybářský rozcestník.cz stal mediálním partnerem této největší tuzemské akce pro rybáře konané kde jinde, než v areálu PVA v Praze v Letňanech. U příležitosti tohoto rybářského svátku vyhlašujeme soutěž o vstupenky na FOR FISHING 2024. Soutěž se bude konat na našich stránkách na Facebooku a to od 7.2. od 18:00 do 16.2.2024 do 18:00! Bližší podmínky soutěže se dozvíte po otevření tohoto článku.

Veletrh FOR FISHING uvítá první návštěvníky už ve čtvrtek 22. února 2024

Svátek všech rybářů a rybářek se nezadržitelně blíží, vystavovatelé už pomalu balí žhavé novinky, které na veletrhu představí, rybářské osobnosti dokončují přípravu svých přednášek, obří akvárko už je připraveno na výstavišti. Na co se můžete na veletrhu těšit a co byste si neměli nechat ujít?

Pozvánka na závody mládeže v RT do Příbrami

MO Příbram zve na náborové halové závody v rybolovné technice určené dětem a juniorům, které se konají 2. 3. 2024 v místní sportovní hale.