Rybářský rozcestník

Westin mění zastoupení v České republice a na Slovensku

Známá skandinávská rybářská značka Westin oznamuje svůj přímý vstup na český a slovenský trh. Westin s hrdostí oznamuje, že Radek Filip, počínaje 1. srpnem 2022, výhradně zastupuje značky Westin a Kinetic Fishing v České republice a na Slovensku. Radek Filip je velmi dobře známým rybářem po celé Evropě a mimo jiné šampiónem World Predator Classic. Westin vybavení používá už dlouhá léta a na Westin nástrahy a pruty chytil opravdu velké množství velkých ryb. Pro rychle rostoucí Westin tým je velkou posilou.

image-westin

Thomas Wæver, export manažer firmy Fairpoint říká:

“Podepsání kontraktu s Radkem Filipem je pro Fairpoint Outdoors velkým krokem. Radek je totiž komplexní osobností. Má za sebou úspěšnou kariéru v marketingu, prodeji a distribuci. Je schopným novinářem a velmi respektovaným rybářem. Jakožto dlouholetý člen našeho Westin PRO týmu perfektně zná naše produkty a sám několik Westin nástrah navrhl. Nejenom že velmi dobře zná český a slovenský trh, ale hodně nám pomůže i v evropském marketingu a vývoji produktů. Jsem si jistý, že naše spolupráce bude úspěšná hned od prvního dne. Těším se na blízkou spolupráci s Radkem v následujících letech a o tom, že přispěje k ještě většímu mezinárodnímu úspěchu Westinu a Kineticu nemám žádné pochybnosti.”

Toto posílení prodejní a marketingové síly v České republice a na Slovensku bylo pro Fairpoint Outdoors strategickým krokem. Radek bude v těchto zemích obchodním vedoucím jak značky Westin tak Kinetic Fishing. A spolu s dalšími 5 členy Westin PRO týmu zůstává naší “marketingovou tváří”.

Radek Filip je nadšený ze svého vstupu do Fairpoint týmu a říká k tomu:

“Stále si vzpomínám na to, když jsem před lety poprvé vzal do ruky první Westin prut a nástrahu. Už tehdy jsem věděl, že držím něco velmi speciálního. Všechny svoje klíčové úlovky dravců jsem v následujících letech chytil na Westin nástrahy a pruty. Westin je bez debat mojí nejoblíbenější rybářskou značkou. Udává trendy v kvalitě, designu, stylu, šetrnosti k životnímu prostředí a zákaznické podpoře. Když stojím u vody ve Westin oblečení a nahazuju Westin prutem naši nástrahu, připadám si jako o něco lepší rybář. Rád bych tento zážitek poskytl co nejvíce zákazníkům. Mám také velký respekt ke značce Kinetic Fishing, která díky fantastickému poměru ceny a kvality výborně pasuje na naše trhy. Ještě o ní hodně uslyšíme. Je pro mě velkou ctí, že budu teď už na plný úvazek pracovat jako člen obchodního, marketingového a vývojářského týmu značek Westin a Kinetic Fishing. Udělám všechno pro to, abychom to nejlepší posunuli ještě dále.”

V případě zájmu o obchodní spolupráci s našimi značkami využijte následující kontakt:

Radek Filip, Tel.: (+420) 777 320 256, email: raf@fairpoint.dk

Nejčtenější články

Jak jednoduše opláchnout nafukovací člun

Kdo vozí k vodě nafukovací čluny, moc dobře ví, jak moc po vytažení z vody jsou špinavé, zvláště, pokud je rybář u vody déle a zažije nějakou tu bouřku. Hlavně na řekách se na spodní straně člunu usazuje kde co. A pokud zaprší, či parkujeme s člunem pod stromy, ani vnitřek člunu nebývá neposkvrněný. Kdo by pak chtěl vozit tuto hrubou špínu domů? 🙂

Co vše lze nastražit na přívěs háčku

Kromě klasického boilies, případně pelet lze na přívěs háčku nastražit kde co. Od červů, žížal, ale i jiné živé havěti také různě upravené pečivo, listy, květy či snítky trav nebo rákosu, ale také ovoce. A to nemluvím o sýrech a různých dalších dobrotách, co si rybář odtrhne u huby, aby zvýšil svoji šanci chytit nějakou tu pěknou rybu.

Pozvánka na Středočeskou juniorku v plavané

Místní organizace Nymburk pořádá ve dnech 24. – 25. 9. 2022 náborový závod Středočeská juniorka v plavané – podzimní kolo, který se koná na revíru Labe 21 a je určen věkovým kategoriím U15 a U20….