Rybářský rozcestník

Jak na ryby s Rudou Hrušínským – 3 díl – lov kaprů, výtěr štiky, Nový Kanclíř, štika po chalupářsku

Tentokrát se vypravíme na obyčejné kapry na malý obyčejný jihočeský rybníček. Průvodcem nám bude Zdeněk Samec, specialista na kapry, který je současně šéfkuchař a v závěru dílu nám něco dobrého i uvaří… Pavel Tomi s Rudou Hrušínským tentokrát Davida Havlíčka najdou bez problémů. Společně se od Zdeňka dozvědí, kde kapry zkraje sezony hledat a co jim chutná. Ukážeme si jak namíchat správně krmení, jakou použít montáž, co dát na háček a samozřejmě si i nahodíme. David jako vždy ochutnává a většinu kapřích dobrot ocení, jen červy a rousnicemi pohrdne. Dobrých rad dostaneme opravdu hodně a jelikož jsou dnes navíc ryby při chuti, všichni si kapříka uloví. Ruda dokonce pěkně velkého.

V druhé části se přesuneme ještě jižněji, na Třeboňsko, k nádhernému rybníku Nový Kanclíř, kde Ruda s Pavlem chytí úžasné ryby. Pak si společně ukážeme, jak se rodí malé štičky v líhni v Táboře a nakonec se vrátíme za Zdeňkem Samcem, který nás naučí vařit „štiku po chalupářsku“. Určitě vám bude chutnat!

Další videa z YouTube kanálu Davida Havlíčka – nastrahy.cz najdete zde: RED BASS David Havlíček

Nejčtenější články

Největší dětské rybářské závody na rybníce Konopiště

Pořádáme již třetí ročník dětských závodů pro širokou veřejnost( není třeba rybářského lístku). Loňská účast byla 108 dětí. Každý malý závodník má v ceně startovného (100 kč) zajištěné jídlo a pití a drobný prezent. Do 50tého místa garantujeme věcné a hodnotné ceny.

Rybářské závody v Domamili 2023

Milí příznivci domamilských Rybářských závodů ,dovoluji si Vás pozvat tentokrát v sobotu 29. 4. 2023 k Janíčkovu rybníku Janíčkův rybník Domamil. Závodníci nemusí být členy Rybářského svazu. Jsou to dvoukolové závody, 1 prut, 2 návazce, 1 krmítko, povoleno vnadění, započítávají se úlovky větší 20 cm. Bohatá tombola, občerstvení zajištěno!

DIGITAL Smart Cradle – absolutní vítěz GRAND PRIX For Fishing 2023

I letos měl rybářský veletrh For Fishing 2023 bohatý doprovodný program. Kromě jiného se také vystavovatelé mohli přihlásit s nějakým zajímavým výrobkem do soutěže GRAND PRIX For Fishing 2023. Jde o prestižní záležitost a tak není divu, že se letos soutěže zúčastnily i takové rybářské celebrity, jako Karel Nikl nebo Lukáč Krása. Ovšem hlavní cena letos skončila na Slovensku!