Rybářský rozcestník

Jak na ryby s Rudou Hrušínským – 1 díl – dírky, Nežárka, výlovy, amur na vavřínu, kapr na divoko

V prvním dílu cyklu Jak na ryby s Rudou Hrušínským se nejprve seznámíme s moderátory pořadu. Spolu se známým hercem a vášnivým rybářem Rudolfem Hrušínským pořad uvádějí Pavel Tomi a David Havlíček. Pavel Tomi je jedním z nejlepších českých sumcařů a rybám velmi dobře rozumí, jen občas přijde pozdě nebo na natáčení trochu zapomene. Moderátorský nováček David Havlíček, který sám natáčí rybářské filmy, vám určitě prozradí různé triky, které uplatníte při lovu ryb. Pokud ovšem nemá plnou pusu, protože velmi rád jí a ochutnává rybí speciality, jak se přesvědčíte při závěrečném grilování kapra na divoko a amura na vavřínu. Nejdřív však společně vyrazíme chytat ryby na dírky…

Ukážeme si, jaké jsou vrtáky na led a vysvětlíme, proč se používají krátké pruty a samozřejmě jak a na co chytat. Rus Sergey Mezentsev, odborník na lov ryb pod ledem, nás zasvětí do historie lovu na marmyšku a představí originální ruský prut, tzv. „balalajku“. Ryby sice moc nebraly, ale pár pstruhů jsme ulovili a diváka necháme nahlédnout i pod vodní hladinu. V prvním dílu společně se Zdeňkem Samcem představíme i český revír – krásnou jihočeskou Nežárku a vypravíme se za Ing. Pavlem Míškem na jižní Moravu na první jarní výlovy, kde uvidíme pěkné ryby a velikou štiku. Navíc se dozvíme, že ryba by měla patřit i na velikonoční stůl…

Další videa z YouTube kanálu Davida Havlíčka – nastrahy.cz najdete zde: RED BASS David Havlíček

Nejčtenější články

Největší dětské rybářské závody na rybníce Konopiště

Pořádáme již třetí ročník dětských závodů pro širokou veřejnost( není třeba rybářského lístku). Loňská účast byla 108 dětí. Každý malý závodník má v ceně startovného (100 kč) zajištěné jídlo a pití a drobný prezent. Do 50tého místa garantujeme věcné a hodnotné ceny.

Rybářské závody v Domamili 2023

Milí příznivci domamilských Rybářských závodů ,dovoluji si Vás pozvat tentokrát v sobotu 29. 4. 2023 k Janíčkovu rybníku Janíčkův rybník Domamil. Závodníci nemusí být členy Rybářského svazu. Jsou to dvoukolové závody, 1 prut, 2 návazce, 1 krmítko, povoleno vnadění, započítávají se úlovky větší 20 cm. Bohatá tombola, občerstvení zajištěno!

DIGITAL Smart Cradle – absolutní vítěz GRAND PRIX For Fishing 2023

I letos měl rybářský veletrh For Fishing 2023 bohatý doprovodný program. Kromě jiného se také vystavovatelé mohli přihlásit s nějakým zajímavým výrobkem do soutěže GRAND PRIX For Fishing 2023. Jde o prestižní záležitost a tak není divu, že se letos soutěže zúčastnily i takové rybářské celebrity, jako Karel Nikl nebo Lukáč Krása. Ovšem hlavní cena letos skončila na Slovensku!