Rybářský rozcestník

Veletrh FOR FISHING uvítá první návštěvníky už ve čtvrtek 22. února 2024

Svátek všech rybářů a rybářek se nezadržitelně blíží, vystavovatelé už pomalu balí žhavé novinky, které na veletrhu představí, rybářské osobnosti dokončují přípravu svých přednášek, obří akvárko už je připraveno na výstavišti. Na co se můžete na veletrhu těšit a co byste si neměli nechat ujít?

FORFORFOR

Veletrh FOR FISHING startuje už ve čtvrtek 22. února 2024 a až do neděle 25. února se ve 4 výstavních halách areálu PVA EXPO PRAHA představí více než 180 vystavovatelů z Čech i zahraničí. Nebudou chybět soutěže o statisícové ceny, přednášky rybářských osobností nebo obří akvárko AQUA-DEMO. Na veletrhu budou opět zastoupeny všechny rybolovné techniky, veletrh si užijí zkušení i začínající rybáři, kteří si mohou z veletrhu odnést nejen tašky plné rybářského příslušenství, návnad či nástrah, ale také spoustu cenných rad, o které se vystavovatelé a zkušení rybáři rádi podělí. Kompletní seznam vystavovatelů najdete v Katalogu vystavovatelů na webu www.forfishing.cz.

Lákavé přednášky i soutěže o statisícové ceny

Přednášky se soutěží o dva zájezdy v celkové hodnotě téměř 400 000 Kč. V pátek a v sobotu od 14.00 hodin se uskuteční přednášky Tomáše Podlipského z Adventer & fishing. Páteční přednáška bude věnována lovu trofejních štik na souostroví Åland ve Finsku, sobotní pak lovu unikátních Black Bassů na Balkánském poloostrově. Dva z vás budou moci zúročit informace z přednášek při své vlastní rybářské dovolené – součástí obou přednášek bude totiž soutěž o zájezd pro dvě osoby, a to včetně funkčních oblečení od Adventer & fishing. A jak se soutěže zúčastnit? Stačí přijít.

Ali Hamidi v pátek a v sobotu na veletrhu

Ali Hamidi, světová rybářská osobnost známá z pořadu Kapří monstra, se představí i na letošním veletrhu. Nenechte si ujít jeho dvě přednášky Underwater confusion, a to v pátek a v sobotu od 15.10 hodin. S angličtinou si hlavu lámat nemusíte, obě přednášky budou tlumočené.

Nejznámější česká rybář Jakub Vágner opět po celou dobu na veletrhu

Přednášky Jakuba Vágnera se každoročně těší velkému zájmu. Letos si pro vás Jakub připravil hned čtyři přednášky – ve čtvrtek od 16.20 a v sobotu od 16.10 hodin: Hlavatka – vášeň mého života a v pátek od 16.10 hodin a v neděli od 13.35 hodin: Bhútán – království zlaté parmy.

Mladý rybář Matěj Houška s novou přednáškou

Znáte Matěje Houšku? Jestli ne, měli byste to napravit. Jeho pozitivní energie je nakažlivá, jeho přednášky napínavé od začátku až do konce. Letos si Matěj přichystal zbrusu novou přednášku Od pramene potoka až k moři. Buďte i vy u její premiéry – v sobotu od 13.05 hodin.

Kompletní seznam přednášek najdete na www.forfishing.cz v sekci Doprovodný program.

Známé rybářské osobnosti na veletrhu FOR FISHING

Návštěvníci se mohou i letos těšit na známé rybářské osobnosti z tuzemska i zahraničí. Veletrhu se zúčastní Frédérick Jullian (Adventer & fishing – Hala 2), Alan Blair (ve čtvrtek a v pátek: Parys.cz – Hala 2), Ali Hamidi (v pátek a v sobotu: Parys.cz – Hala 2), Jakub Vágner
(Vágner Corporation – Hala 2), Šon Chung (DK Fishing – Hala 2) a mnoho dalších. Mnozí se podělí o své zkušenosti i na přednáškách v Kongresovém sále ve Vstupní hale III.

Obří akvárko plné ryb

Po několika letech se na veletrh vrací i oblíbené obří akvárko AQUA-DEMO plné ryb, u kterého budou probíhat prezentace umělých nástrah.

Praktické informace:

  • Místo konání: PVA EXPO PRAHA v Letňanech
  • Otevírací doba: čtvrtek – sobota: 10 – 18 hodin; neděle: 10 – 16 hodin
  • Vstupenky: v předprodeji za 220 Kč, na místě za 270 Kč
  • Děti do 140 cm a držitelé průkazu ZTP a ZTP/P: zdarma

Sledujte nás na Instagramu i Facebooku, kde najdete zajímavé rozhovory s vystavovateli.

Více informací na www.forfishing.cz

Nejčtenější články

Pozvánka na závod do Nižboru

ČRS. z. s., MO Nižbor zve na 16. ročník rybářského závodu, který se koná 11. 5. 2024 na Berounce nad jezem v Nižboru. Počet míst omezen na 50….

Jarní kolo Ve vodě nežijí jen vodníci

Jarní kolo náborové akce „Ve vodě nežijí jen vodníci“ proběhne od 15. 4. do 27. 6. 2024. Zájemci se mohou hlásit od dne zveřejnění a zasílat přihlášky na sekretariát SÚS….

Jarní dospělé a Dětské závody ČRS MO Kladruby – Propozice 20. a 21. 4. 2024

Vážení přátelé ČRS MO Kladruby, dovolte, abychom Vás pozvali na Jarní dospělých a Dětské rybářské závody konané ve dnech 20. a 21. dubna 2024 na nádrži Záhorská. Těšíme se na Vaši hojnou účast!