Rybářský rozcestník

FOR FISHING 2024 zahájen!

Ani deštivé počasí dnes neodradilo vášnivé rybáře i rybářky, aby vyrazili do Prahy do areálu PVA Letňany na rybářský veletrh For Fishing 2024. A není divu, letos je zase větší, než v loni a hlavně přibylo mnoho dalších stánků jak tuzemských firem, tak i rybářských firem ze zahraničí, z Maďarska, Polska, Anglie… Veletrh konči v neděli, tak nebuďte líní a přijeďte za námi na veletrh pobejt! V článku najdete pár tipů na zajímavé novinky, či firmy, které by jste neměli určitě přehlédnout.

forforforforforforforforforforfor

Který stánek by jste letos neměli určitě přehlédnout? Náš první tip je na firmu ZICO s jejich řadou signalizátorů PROFESIONAL UNICARP. Na své výrobky poskytují prodlouženou 3letou záruku a už podle zpracování je vidět, že si to mohou dovolit. Mě osobně zaujali signalizátory s mechanickým ovládáním, které mám radši, než plně digitální m modely, ale to je na preferenci každého rybáře. Důležitá je kvalita výrobku, výdrž baterií, odolnost proti vodě, větru… co vám mám povídat, však to znáte.

Stánek hradecké firmy ZICO…

Stálicí na FOR FISHINGU je pan Jaroslav Řehák, který je výrobce opravdu kvalitních podběráků, podložek, obalů… a tak není divu, sotva se veletrh otevřel pro veřejnost, u jeho stánku bylo okamžitě narváno.

Stánek pana Jaroslava Řeháka…

Dalším stánkem, který by jste si určitě neměli nechat utéci, je stánek s betonovým závažím od firmy ECO D&M. Jsou certifikované ekologické betonové zátěže určené pro sportovní a rekreační rybolov. Skvělá je nasákavost jejich zátěží, kdy je možné využít tento element a zátěž před nahozením nadipovat, máčet v boosteru a jiné tekutině pro zatraktivnění místa a na udržení daného aroma na krmném místě.

Betonové eco závaží…

Kladrubáky nelze na FOR FISHONGU přehlédnout! Zastavte se za skvělými lidmi, je s nimi sranda a jsou to skvělí rybáři. A kdo nemá hluboko do kapsy, může jim pomoci i nějakým tím příspěvkem do pokladničky a dokonce může vyhrát nějakou pěknou cenu!

Stánek Kladrubáků…

Jen připomínáme, náš stánek je na stejném místě, jako v loni, tedy hala 3 úsek A, stánek 18. Všechny naše čtenáře rádi uvidíme. Také máme co ukázat! V minulém roce proběhlo beta testování naší aplikace „Rybářský zápisník – FishNote„, což je skvělá pomůcka pro všechny, co to s rybařinou myslí vážně. Letos se konečně rozjede vícejazyčná verze a ke konci roku bude funkční a k dostání FishNote i na Apple.

Zítra vám představíme další firmy a výrobky, také zveřejníme výsledky soutěže GRAND PRIX FOR FISHING 2024.

Nejčtenější články

Zpráva z MiČR handicapovaných rybářů a žen v plavané 2024

Vážení přátelé sportovní rybařiny, plavané především! O posledním dubnovém víkendu proběhlo na Labi v Mělníku Mistrovství ČR handicapovaných rybářů v plavané s účastí polských závodníků a Mistrovství ČR v plavané žen. Mistrem republiky mezi handicapovanými rybáři se stal Radim Kozlovský z MO Kladruby, domácí šampionkou v plavané je pak Hana Purkrábková z MO Plaňany…

3. Mistrovství světa v muškaření v kategorii žen a 9. Mistrovství světa v muškaření v kategorii masters (veteránů)

Jihočeský územní svaz a Český rybářský svaz si dovolují pozvat sportovní rybáře na jeden z nejvýznamnějších muškařských závodů na světě, který se bude konat na jihočeských revírech od 19.–25. května 2024.

Report jarní závody Záhorská

Vážení přátelé, rybářky, rybáři – KAMARÁDI. Dovolte, abychom Vás informovali o prvních kladrubských závodech v roce 2024 na nádrži Záhorské. Na sobotu byl naplánován závod pro dospělé a na neděli závod pro „malé“ rybářky a rybáře…