Rybářský rozcestník

FOR FISHING: Jubilejní 15. ročník rybářského veletrhu v PVA EXPO PRAHA

Od 22. do 25. února 2024 se uskuteční již 15. ročník největšího rybářského veletrhu v České republice. FOR FISHING chystá pro všechny zkušené i začínající rybáře a rybářky čtyři dny plné zážitků. Čtyři haly letňanského výstaviště, čeští i zahraniční vystavovatelé, rybářské celebrity, přednášky i obří akvárko plné ryb.

FOR-FISHING-ilustračníFOR-FISHING-ilustračníFOR-FISHING-ilustračníFORFISHING-logo2

Jubilejní ročník oblíbeného rybářského veletrhu bude oproti loňskému roku rozšířen o jednu výstavní halu. Na ploše více než 15 000 m2 se představí více než 170 firem z Česka i zahraničí. Na návštěvníky čeká pestrá prezentace novinek a zajímavostí ze světa rybaření. Tím to ale nekončí! Rybáři z řad vystavovatelů každoročně rádi sdílí s příchozími návštěvníky zážitky od vody i své zaručené tipy a s radostí vítají nováčky, kteří rok od roku do rybářské komunity přibývají.

Veletrh se může letos pyšnit mezinárodní účastí s prezentací firem ze Slovenska, Polska, Maďarska, Litvy, Norska, Německa, Dánska a Portugalska. Pro lepší orientaci bude i letos letňanské výstaviště rozděleno podle zaměření vystavujících firem. Haly 2 a 4 budou univerzální, prezentující širokou škálu rybářských technik. Hala 3 bude zasvěcena všem milovníkům kaprařiny, Hala 5 pak přívlači, muškařině a rybářským lodím.

Návštěvníci se mohou těšit na každodenní přednášky. O své zkušenosti se podělí renomovaní rybáři z Česka i zahraničí – Jakub Vágner, Alan Blair, Ali Hamidi, Šon Chung, Josef Konopásek, Radek Filip, Jan Prchlík, David Maixner + Veronika Kolajová, Matěj Houška a mnoho dalších.

Po několika letech se na veletrh vrací i oblíbené obří akvárko AQUA-DEMO plné ryb, u kterého budou probíhat prezentace umělých nástrah. Chybět nebude ani návštěvnická soutěž o hodnotnou cenu.

Praktické informace:

  • Otevírací doba: čtvrtek – sobota: 10 – 18 hodin; neděle: 10 – 16 hodin
  • Vstupenky: v předprodeji za 220 Kč, na místě za 270 Kč
  • Děti do 140 cm a držitelé průkazu ZTP/P: zdarma

Více informací včetně seznamu vystavovatelů najdete na www.forfishing.cz.

Nejčtenější články

Rybářský rozcestník.cz vyhlašuje soutěž o 20 vstupenek na FOR FISHING 2024!

15 ročník mezinárodního rybářského veletrhu FOR FISHING je za rohem. Koná se v termínu od 22. do 25. února 2024. Jsme rádi, že i letos se Rybářský rozcestník.cz stal mediálním partnerem této největší tuzemské akce pro rybáře konané kde jinde, než v areálu PVA v Praze v Letňanech. U příležitosti tohoto rybářského svátku vyhlašujeme soutěž o vstupenky na FOR FISHING 2024. Soutěž se bude konat na našich stránkách na Facebooku a to od 7.2. od 18:00 do 16.2.2024 do 18:00! Bližší podmínky soutěže se dozvíte po otevření tohoto článku.

Veletrh FOR FISHING uvítá první návštěvníky už ve čtvrtek 22. února 2024

Svátek všech rybářů a rybářek se nezadržitelně blíží, vystavovatelé už pomalu balí žhavé novinky, které na veletrhu představí, rybářské osobnosti dokončují přípravu svých přednášek, obří akvárko už je připraveno na výstavišti. Na co se můžete na veletrhu těšit a co byste si neměli nechat ujít?

Pozvánka na závody mládeže v RT do Příbrami

MO Příbram zve na náborové halové závody v rybolovné technice určené dětem a juniorům, které se konají 2. 3. 2024 v místní sportovní hale.