Rybářský rozcestník

Rybářské závody v Domamili

1.5.2022 od 8 – 14 hod se konají dvoukolové závody, je povolen 1 prut,2 návazce, krmítko, loví se na plavačku, měří se úlovky nad 20 cm. Kde? Janíčkův rybník u Domamile.

Do 8 hod registrace a losování míst
8-10 hod 1.kolo
11-13 hod 2 kolo
ve 14 hod vyhodnocení závodů

Ceník:
děti do 15 let 100 Kč
ostatní 200Kč

Ostatní:
Bohaté občerstvení zajištěno!

Adresa: Janíčkův rybník u Domamile
Odpovědná osoba: Ruda Macháček
Telefon: 731 749 928
E-mail: [email protected]
Webové stránky: https://www.facebook.com/events/3296961937206438/?ref=newsfeed

Nejčtenější články

NONSTOP revíry 2023

V tomto článku najdete aktuální tabulku NONSTOP revírů, kde rybáři mohou v letních měsících chytat ryby i po půlnoci, tedy 24 hodin, ale pozor, za určitých podmínek a hlavně co územní svaz, to často různé termíny zahájení, nebo naopak ukončení výjimky pro lov v režimu non-stop!

Úskalí chytání kaprů pomocí člunu a sklopné tyčové bójky

Chytat kapry na větší vzdálenosti pomocí člunu a tyčové bójky je jen pro zkušené a dost otrlé rybáře. Nejde o to zavést bójku, ale také se k ní dostat s prutem a rybou na konci prutu a to i za škaredého počasí, ze větru, při velkých vlnách. Velký kapr totiž dokáže tahat jako kůň a zapomeňte na to, že by jste pěkného cvalíka dokázali dostat ke břehu pomocí klasického namotávání vlasce či šňůry ze břehu. A pokud ano, rybu by jste tak unavili, že by měla malou šanci na přežití. Jde o pokročilou kaprařinu, která nejen že není levná, ale také vyžaduje rybáře s velkým srdcem.

Rybářský veletrh FOR FISHING se vrací do své původní kondice

Svátek všech rybářů, veletrh FOR FISHING, se po roce vrací do letňanského areálu PVA EXPO PRAHA. V polovině února se na výstavní ploše přes 10 000 m2 představí více než 120 firem z Čech i zahraničí, chybět nebudou ani významné osobnosti z oblasti rybaření se zajímavými přednáškami nebo návštěvnická soutěž.