Rybářský rozcestník

Rybářský rozcestník.cz na rybářském veletrhu FOR FISHING 2020 – 4 den

A máme tu poslední report z rybářského veletrhu FOR FISHING 2020. Navštívili jsme další stánky a připravili pro vás krátké info z posledního dne veletrhu. Z jedné strany jsme smutní, že veletrh dnes končí, ale z druhé strany se těšíme, až vyrazíme k vodě s novýma hračkama, co jsme si zde, na FOR FISHING 2020, pořídili. Pokud jste letos FOR FISHING 2020 vynechali, rozhodně by vás to mělo mrzet! Příští rok neváhejte a přijeďte do Prahy na ten další, který se začne chystat okamžitě potom, co tento aktuální dnes odpoledne skončí.

niklmuzeum-navijáky-vletrhpatronelektroelektrotrakkerZdeněkmuzeum-navijáky-vletrhpatronjrcnashstánekstánekstánkystánky

Hned po ránu jsme navštívili ojedinělý stánek na rybářském veletrhu VIKING. Firma VIKING nabízí komplexní řešení elektřiny všude tam, kde se nelze připojit k běžné síti. Právě pro rybáře představila lehké přenosné solární panely, které dokáží nabýt jak telefon či notebook, tak dokonce i gelové baterie vhodné pro pohon lodních elektromotorů. Také si díky jejich „udělátkům“ můžete svítit u vody třeba celou noc, elektřiny budete mít stále dostatek.

Kde se každý rok rozhodně nesmíme zapomenout zastavit, to je na stánku Zdeňka Hofmana, který zde na veletrhu představuje v kostce historii rybaření díky stovkám úžasných unikátů. A máme skvělou zprávu! Konečně se mu podařili sehnat prostory pro jeho kamenné muzeum, které co nevidět otevře. Budem vás informovat, moc mu fandíme.

Neodpustil jsem si ze Zdeňkem jednu fotečku. 🙂 Ale podívejte se dále na pár fotografií z mé nedělní obchůzky halami…

Každý rok se na veletrhu FOR FISHING prezentují i rybářské školy. Jak ta z Třeboně, tak ta Vodňanská.

Stálice na pražském veletrhu je také firma PATRON FISHING. I letos se vyplatilo jejich stánek navštívit, opět přivezli do prahy pár novinek.

Rybáři a rybářky, kamarádi, přátelé, prostě všichni, co nás čtete. Strávili jsme zde na veletrhu FOR FISHING 2020 krásné 4 dny, poznali mnoho nových lidí, pozdravili se s kamarády a parťáky od vody a hlavně načerpali mnoho inspirací a nápadů, které letos opět jistě využijeme u vody. Už se těšíme na první výpravu a nebojte se, i letos vám přineseme spousty nových článků, vidí i fotografií nejen z naší dílny, ale i od ostatních našich spřátelených webů.

Petrův zdar přeje z Prahy z Letňan Jiří Langer a Lumír Mikeš, redaktoři vašeho, doufáme že oblíbeného, rybářského webu Rybářský rozcestník.cz!

Nejčtenější články

Chcete se seznámit u vody na rybách? Na Fecebooku lze najít dokonce dvě rybářské seznamky!

Pokud hledáte svou životní lásku, nebo jen kamarádku či parťáka na ryby, lze na Facebooku sledovat jednu ze dvou rybářských seznamek. Třeba právě tam poznáte toho správného parťáka na ryby a je jedno, zda to bude kamarád či kamarádka či budoucí přítel či přítelkyně. Každopádně jde o skvělou možnost, jak se seznámit, aby jste u vody na rybách mohli sdílet své zážitky i s někým druhým.

Nová rubrika na našem webu: Karavan fishing – nejen po Česku s postelí na kolečkách na rybách

Na našem webu Rybářský rozcestník.cz jsme pro všechny milovníky rybaření a karavaningu vytvořili novou rubriku! Jde o články jak pro začínající rybáře, co si sebou na rybářské výpravy vozí postel na kolečkách, tak i pro zkušené pardy, co si rybaření s „bydlíkem“ užívají již léta.

Ořezáním boilie zrychlíte jeho poločas rozpadu

Pokud marně čekáme na záběr při lovu na boilies, nebo, chceme-li urychlit zájem ryb o nástrahu pod háčkem, někdy stačí jen boilie pod háčkem ořezat. Zrychlíme tak poločas rozpadu boilies, uvolňování látek do okolí a někdy dokážeme tímto drobným zásahem přemluvit k záběru zkušenější ryby, které s běžnými tvary, tedy v tomto případě koulí, mají špatné zkušenosti.