Rybářský rozcestník

Rybářský rozcestník.cz na rybářském veletrhu FOR FISHING 2020 – 4 den

A máme tu poslední report z rybářského veletrhu FOR FISHING 2020. Navštívili jsme další stánky a připravili pro vás krátké info z posledního dne veletrhu. Z jedné strany jsme smutní, že veletrh dnes končí, ale z druhé strany se těšíme, až vyrazíme k vodě s novýma hračkama, co jsme si zde, na FOR FISHING 2020, pořídili. Pokud jste letos FOR FISHING 2020 vynechali, rozhodně by vás to mělo mrzet! Příští rok neváhejte a přijeďte do Prahy na ten další, který se začne chystat okamžitě potom, co tento aktuální dnes odpoledne skončí.

niklmuzeum-navijáky-vletrhpatronelektroelektrotrakkerZdeněkmuzeum-navijáky-vletrhpatronjrcnashstánekstánekstánkystánky

Hned po ránu jsme navštívili ojedinělý stánek na rybářském veletrhu VIKING. Firma VIKING nabízí komplexní řešení elektřiny všude tam, kde se nelze připojit k běžné síti. Právě pro rybáře představila lehké přenosné solární panely, které dokáží nabýt jak telefon či notebook, tak dokonce i gelové baterie vhodné pro pohon lodních elektromotorů. Také si díky jejich „udělátkům“ můžete svítit u vody třeba celou noc, elektřiny budete mít stále dostatek.

Kde se každý rok rozhodně nesmíme zapomenout zastavit, to je na stánku Zdeňka Hofmana, který zde na veletrhu představuje v kostce historii rybaření díky stovkám úžasných unikátů. A máme skvělou zprávu! Konečně se mu podařili sehnat prostory pro jeho kamenné muzeum, které co nevidět otevře. Budem vás informovat, moc mu fandíme.

Neodpustil jsem si ze Zdeňkem jednu fotečku. 🙂 Ale podívejte se dále na pár fotografií z mé nedělní obchůzky halami…

Každý rok se na veletrhu FOR FISHING prezentují i rybářské školy. Jak ta z Třeboně, tak ta Vodňanská.

Stálice na pražském veletrhu je také firma PATRON FISHING. I letos se vyplatilo jejich stánek navštívit, opět přivezli do prahy pár novinek.

Rybáři a rybářky, kamarádi, přátelé, prostě všichni, co nás čtete. Strávili jsme zde na veletrhu FOR FISHING 2020 krásné 4 dny, poznali mnoho nových lidí, pozdravili se s kamarády a parťáky od vody a hlavně načerpali mnoho inspirací a nápadů, které letos opět jistě využijeme u vody. Už se těšíme na první výpravu a nebojte se, i letos vám přineseme spousty nových článků, vidí i fotografií nejen z naší dílny, ale i od ostatních našich spřátelených webů.

Petrův zdar přeje z Prahy z Letňan Jiří Langer a Lumír Mikeš, redaktoři vašeho, doufáme že oblíbeného, rybářského webu Rybářský rozcestník.cz!

Nejčtenější články

Feederování s žebrovými krmítky

Když se řekne feederové krmítko, každý rybář si většinou v hlavě zobrazí drátěné krmítko hranaté či oválné, popřípadě method feeder krmítko. Ovšem existuje velký výběr dalších variant krmítek určených pro lov s feederovými pruty. Mezi mé nejoblíbenější patří tzv. žebrová krmítka.

Jak se náš „lážo plážo fishing“ proměnil v hororový zážitek

Aby jste věděli, lážo plážo fishing, tak říkáme pohodovému chytání ryb, v klidu, bez nervů, pěkně v zázemí našeho provizorního kempu u vody. Klídek, pohoda, žádný stres, jen klidné bivakování u vody s pruty, studenými nápoji, dobrým jídlem s cílem si klasickou rybařinu opravdu hodně užít. Ovšem ne vždy to vyjde podle představ. O tom, jak se náš lážo plážo fishing proměnil v hororový zážitek, tak o tom je tento pravdivý příběh z letošní zahájené dravců.

Hliníkové schody jako přístavní molo pro lodě

Je mnoho revírů, kde je přístup k vodě velmi zkomplikovaný výškou břehu. V momentě, kdy potřebujeme nasednout do lodě, nebo například vytáhnout z vody velkého sumce, je strmý břeh velký problém a proto mě nadchnul nedávný nápad mého kamaráda vytvořit si provizorní molo se schůdky ze starých hliníkových schůdků.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím