Rybářský rozcestník

Rybářský rozcestník.cz na rybářském veletrhu FOR FISHING 2020 – 4 den

A máme tu poslední report z rybářského veletrhu FOR FISHING 2020. Navštívili jsme další stánky a připravili pro vás krátké info z posledního dne veletrhu. Z jedné strany jsme smutní, že veletrh dnes končí, ale z druhé strany se těšíme, až vyrazíme k vodě s novýma hračkama, co jsme si zde, na FOR FISHING 2020, pořídili. Pokud jste letos FOR FISHING 2020 vynechali, rozhodně by vás to mělo mrzet! Příští rok neváhejte a přijeďte do Prahy na ten další, který se začne chystat okamžitě potom, co tento aktuální dnes odpoledne skončí.

niklmuzeum-navijáky-vletrhpatronelektroelektrotrakkerZdeněkmuzeum-navijáky-vletrhpatronjrcnashstánekstánekstánkystánky

Hned po ránu jsme navštívili ojedinělý stánek na rybářském veletrhu VIKING. Firma VIKING nabízí komplexní řešení elektřiny všude tam, kde se nelze připojit k běžné síti. Právě pro rybáře představila lehké přenosné solární panely, které dokáží nabýt jak telefon či notebook, tak dokonce i gelové baterie vhodné pro pohon lodních elektromotorů. Také si díky jejich „udělátkům“ můžete svítit u vody třeba celou noc, elektřiny budete mít stále dostatek.

Kde se každý rok rozhodně nesmíme zapomenout zastavit, to je na stánku Zdeňka Hofmana, který zde na veletrhu představuje v kostce historii rybaření díky stovkám úžasných unikátů. A máme skvělou zprávu! Konečně se mu podařili sehnat prostory pro jeho kamenné muzeum, které co nevidět otevře. Budem vás informovat, moc mu fandíme.

Neodpustil jsem si ze Zdeňkem jednu fotečku. 🙂 Ale podívejte se dále na pár fotografií z mé nedělní obchůzky halami…

Každý rok se na veletrhu FOR FISHING prezentují i rybářské školy. Jak ta z Třeboně, tak ta Vodňanská.

Stálice na pražském veletrhu je také firma PATRON FISHING. I letos se vyplatilo jejich stánek navštívit, opět přivezli do prahy pár novinek.

Rybáři a rybářky, kamarádi, přátelé, prostě všichni, co nás čtete. Strávili jsme zde na veletrhu FOR FISHING 2020 krásné 4 dny, poznali mnoho nových lidí, pozdravili se s kamarády a parťáky od vody a hlavně načerpali mnoho inspirací a nápadů, které letos opět jistě využijeme u vody. Už se těšíme na první výpravu a nebojte se, i letos vám přineseme spousty nových článků, vidí i fotografií nejen z naší dílny, ale i od ostatních našich spřátelených webů.

Petrův zdar přeje z Prahy z Letňan Jiří Langer a Lumír Mikeš, redaktoři vašeho, doufáme že oblíbeného, rybářského webu Rybářský rozcestník.cz!

Nejčtenější články

Swinger nahrazený kolíčkem na prádlo a gumou

Nahradit rozbitý swinger kolíčkem na prádlo a gumou napadlo mého kamaráda poměrně nedávno. V nouzi si prostě rybář musí umět poradit. Ovšem všechny nás šokovalo, že celý systém pak fungoval lépe, jako s klasickým swingerem.

Hák na zajištění prutu

Občas za to ryby umějí pěkně vzít, zvláště ty větší. Pak nezbývá, než být nachystaný, sedět u prutů a stihnout okamžitě zareagovat. Ovšem hlavně při delších výpravách být stále ve střehu prostě není možné. Pak se hodí mít pruty pěkně zajištěné, aby ryby neměli šanci je stáhnout do vody.

Velké sousto z kukuřice pro větší kapry

Velké sousto vyselektuje drobnější ryby a tak záběr přijde jen od většího kusu. To docílíme použitím více kukuřic najednou napíchnutých na přívěs háčku s očkem uvázaného pomocí bezuzlového vázání …

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím