Rybářský rozcestník

Rybářský rozcestník.cz na rybářském veletrhu FOR FISHING 2020 – 4 den

A máme tu poslední report z rybářského veletrhu FOR FISHING 2020. Navštívili jsme další stánky a připravili pro vás krátké info z posledního dne veletrhu. Z jedné strany jsme smutní, že veletrh dnes končí, ale z druhé strany se těšíme, až vyrazíme k vodě s novýma hračkama, co jsme si zde, na FOR FISHING 2020, pořídili. Pokud jste letos FOR FISHING 2020 vynechali, rozhodně by vás to mělo mrzet! Příští rok neváhejte a přijeďte do Prahy na ten další, který se začne chystat okamžitě potom, co tento aktuální dnes odpoledne skončí.

niklmuzeum-navijáky-vletrhpatronelektroelektrotrakkerZdeněkmuzeum-navijáky-vletrhpatronjrcnashstánekstánekstánkystánky

Hned po ránu jsme navštívili ojedinělý stánek na rybářském veletrhu VIKING. Firma VIKING nabízí komplexní řešení elektřiny všude tam, kde se nelze připojit k běžné síti. Právě pro rybáře představila lehké přenosné solární panely, které dokáží nabýt jak telefon či notebook, tak dokonce i gelové baterie vhodné pro pohon lodních elektromotorů. Také si díky jejich „udělátkům“ můžete svítit u vody třeba celou noc, elektřiny budete mít stále dostatek.

Kde se každý rok rozhodně nesmíme zapomenout zastavit, to je na stánku Zdeňka Hofmana, který zde na veletrhu představuje v kostce historii rybaření díky stovkám úžasných unikátů. A máme skvělou zprávu! Konečně se mu podařili sehnat prostory pro jeho kamenné muzeum, které co nevidět otevře. Budem vás informovat, moc mu fandíme.

Neodpustil jsem si ze Zdeňkem jednu fotečku. 🙂 Ale podívejte se dále na pár fotografií z mé nedělní obchůzky halami…

Každý rok se na veletrhu FOR FISHING prezentují i rybářské školy. Jak ta z Třeboně, tak ta Vodňanská.

Stálice na pražském veletrhu je také firma PATRON FISHING. I letos se vyplatilo jejich stánek navštívit, opět přivezli do prahy pár novinek.

Rybáři a rybářky, kamarádi, přátelé, prostě všichni, co nás čtete. Strávili jsme zde na veletrhu FOR FISHING 2020 krásné 4 dny, poznali mnoho nových lidí, pozdravili se s kamarády a parťáky od vody a hlavně načerpali mnoho inspirací a nápadů, které letos opět jistě využijeme u vody. Už se těšíme na první výpravu a nebojte se, i letos vám přineseme spousty nových článků, vidí i fotografií nejen z naší dílny, ale i od ostatních našich spřátelených webů.

Petrův zdar přeje z Prahy z Letňan Jiří Langer a Lumír Mikeš, redaktoři vašeho, doufáme že oblíbeného, rybářského webu Rybářský rozcestník.cz!

Nejčtenější články

Lisovaný rohlík s libečkem

Tento fígl používali již staří labští rybáři na začátku minulého století. Jde o to rohlík napařit vodou, do které dáme několik stonků libečku, po vylisování pak nakrájený rohlík s listy čerstvého libečku ještě skladujeme.

Čarování s toustovým chlebem na rybách

Použití toustového chleba na rybách jsem si zamiloval. Jde totiž o atraktivní nástrahu pro téměř všechny býložravé druhy ryb, tedy například karasy, cejny, plotice, tlouště, ale také kapry. Ale jak ho nastražit, aby na háčku, případně i na vlasu pod ním, vydržel co nejdéle? Možností je mnoho, vyzkoušejte některé naše tipy.

Kufr na nářadí skvěle nahradí rybářský kufr

Kam s tím, tak tuto otázku jsem si donedávna klad vždy, když jsem balil rybařinu na naše dlouhé výpravy k vodě. Bižuterii, ale i další doplňky pro kaprařinu, k tomu věci pro lov sumců a kde je zbytek, jako například plavačkové náčiní pro lov nástražních rybek…. Sonar, baterky k sonaru, mohu pokračovat dál, tolik věcí a jak je přepravit k vodě a přitom je mít pěkně uspořádané? Můžete si pořídit nějaké rybářské tašky, kufry a podobně. Ale ty ceny! Co tak zkusit originální rybářské boxy, kufry či tašky nahradit šikovnými boxy původně určené na nářadí? Já si jeden skvělý našel a už bych neměnil.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím