Rybářský rozcestník

Rybářský rozcestník.cz na rybářském veletrhu FOR FISHING 2020 – 3 den

Právě byly zavřeny brány rybářského veletrhu FOR FISHING 2020. Ale nezoufejte! Ještě zítra můžete přijet do Prahy do Letňan a navštívit poslední den veletrhu pro rybáře. Ale teď si rozklikněte tento článek a podívejte se na fotografie z třetího dne FOR FISHING 2020 očima nás z rozcestníku.

forVajsarovikamarádibohumiladlerdragonunicarp-signalizátory4unicarp-signalizátory3unicarpforforpopstánekfor

Dnes na veletrh dorazil i kontroverzní bloger Bohumi Kuna. Náš rybářský národ je rozdělen na jeho příznivce i odpůrce. Ovšem my jsme ho zastihli spolu s jeho fandy. Osobně proti němu nic nemám, prostě rád chytá ryby a je svůj. Kdo ho nemusí, ať ho nesleduje, kdo má jeho videa rád, si je prostě pustí.

Dnes na veletrh přišlo opravdu mraky lidí. Občas bylo problém nějakými uličkami vůbec projít. Přesto se člověk nakonec dostal ke svým oblíbeným rybářským značkám…

Nás zaujali například nové signalizátory od firmy UNICARP, které úžasně vypadají a hlavně skvěle fungují! Mě osobně to nedalo a musel jsem se vyfotit s majitelem…

Další má zastávka, při putování halami rybářského veletrhu, dnes byla u obřího akvária. To prostě neomrzí pohled na ryby, když si tak spokojeně plavou…

Kromě ryb se u obřího akvária mohli návštěvníci veletrhu posadit, chvíli si oddychnout a podívat se na předváděcí akce různých značek, které se zabývají například výrobou a prodejem rybářský nástrah…

I dnes k nám na stánek přišlo mnoho přátel a kamarádů od vody. Děkujeme všem za podporu a těšíme se na setkání s vámi všemi na rybách.

Tak lidičky neváhejte a přijeďte za námi na FOR FISHING 2020! Zítra máte poslední možnost si nakoupit a nebo jen tak projít se všemi halami a okouknout novinky na letošní rok. Není jich málo.

Petrův zdar přeje George!

Nejčtenější články

Fishsurfing Tržiště – vyhledávač rybářských potřeb

Ztrácíte se v nepřeberné nabídce rybářských eshopů? Hesla jako „nejlepší“, „nejlevnější“, „sleva“ a „akce“ vám zní povědomě? Jestliže hledáte opravdu nejlepší nabídku a chcete rychle a snadno najít vše, co potřebujete, představujeme vám nový vyhledávač rybářských potřeb – Fishsurfing Tržiště!

Sladký likér jako dip? Vyzkoušejte třeba griotku, funguje skvěle!

Došel vám oblíbený dip, nebo prostě rádi zkoušíte něco nového a nejste lakomí, obětujte panák vašeho oblíbeného sladkého likéru a použijte ho jako dip, možná vás překvapí, že i některé ryby, pokud mají možnost, jsou pěkné násosky.

Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže

Český rybářský svaz, z. s., Západočeský územní svaz, odbor RT ve spolupráci s ČRS, z.s., místní organizací Nepomuk pořádají Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže podzimní kolo….