Rybářský rozcestník

Plzeňský pohár dvojic v plavané

MO ČRS Plzeň 1 si Vás dovoluje pozvat na závod dvojic v LRU Plavané…. Termín závodů: Sobota 2. 4. 2022. Místo závodu: Revír 431042 Radbuza 1A – Pod papírnou. Výskyt všech ryb cejnového pásma (plotice, podoustev, cejn, cejnek, bolen, kapr, ouklej, okoun, sumec velký atd.) Hloubka 2,5 – 4 m…

Organizační výbor:

Ředitel a garant závodu: Jakub Bárta, Václav Černý
Rozhodčí: Václav Bárta, Miroslav Horálek
Jury: bude ustanovena před začátkem závodu

Popis závodů:

Konají se v sobota 2. 4. 2022 a jedná se o závod dvojic v LRU Plavaná.

Termín uzávěrky přihlášek: Nejpozději do 20. 3. 2022 u J. Bárty na tel. 723289244 nebo emailem: [email protected] Startovné pro dvojici činí 1000 Kč a je splatné v místě konání závodu. Závodu se může zúčastnit maximálně 20 dvojic.

Losování:

Losování proběhne v čase podle časového harmonogramu. Losování bude provádět člen pověřený vedením závodu.

Více zde: https://www.crsplzen.cz/inpage/plzensky-pohar-dvojic-v-plavane/

Nejčtenější články

NONSTOP revíry 2023

V tomto článku najdete aktuální tabulku NONSTOP revírů, kde rybáři mohou v letních měsících chytat ryby i po půlnoci, tedy 24 hodin, ale pozor, za určitých podmínek a hlavně co územní svaz, to často různé termíny zahájení, nebo naopak ukončení výjimky pro lov v režimu non-stop!

Úskalí chytání kaprů pomocí člunu a sklopné tyčové bójky

Chytat kapry na větší vzdálenosti pomocí člunu a tyčové bójky je jen pro zkušené a dost otrlé rybáře. Nejde o to zavést bójku, ale také se k ní dostat s prutem a rybou na konci prutu a to i za škaredého počasí, ze větru, při velkých vlnách. Velký kapr totiž dokáže tahat jako kůň a zapomeňte na to, že by jste pěkného cvalíka dokázali dostat ke břehu pomocí klasického namotávání vlasce či šňůry ze břehu. A pokud ano, rybu by jste tak unavili, že by měla malou šanci na přežití. Jde o pokročilou kaprařinu, která nejen že není levná, ale také vyžaduje rybáře s velkým srdcem.

Rybářský veletrh FOR FISHING se vrací do své původní kondice

Svátek všech rybářů, veletrh FOR FISHING, se po roce vrací do letňanského areálu PVA EXPO PRAHA. V polovině února se na výstavní ploše přes 10 000 m2 představí více než 120 firem z Čech i zahraničí, chybět nebudou ani významné osobnosti z oblasti rybaření se zajímavými přednáškami nebo návštěvnická soutěž.