Rybářský rozcestník

Plzeňský pohár dvojic v plavané

MO ČRS Plzeň 1 si Vás dovoluje pozvat na závod dvojic v LRU Plavané…. Termín závodů: Sobota 2. 4. 2022. Místo závodu: Revír 431042 Radbuza 1A – Pod papírnou. Výskyt všech ryb cejnového pásma (plotice, podoustev, cejn, cejnek, bolen, kapr, ouklej, okoun, sumec velký atd.) Hloubka 2,5 – 4 m…

Organizační výbor:

Ředitel a garant závodu: Jakub Bárta, Václav Černý
Rozhodčí: Václav Bárta, Miroslav Horálek
Jury: bude ustanovena před začátkem závodu

Popis závodů:

Konají se v sobota 2. 4. 2022 a jedná se o závod dvojic v LRU Plavaná.

Termín uzávěrky přihlášek: Nejpozději do 20. 3. 2022 u J. Bárty na tel. 723289244 nebo emailem: kubajz.bartik@seznam.cz. Startovné pro dvojici činí 1000 Kč a je splatné v místě konání závodu. Závodu se může zúčastnit maximálně 20 dvojic.

Losování:

Losování proběhne v čase podle časového harmonogramu. Losování bude provádět člen pověřený vedením závodu.

Více zde: https://www.crsplzen.cz/inpage/plzensky-pohar-dvojic-v-plavane/

Nejčtenější články

Lisovaný rohlík s libečkem

Tento fígl používali již staří labští rybáři na začátku minulého století. Jde o to rohlík napařit vodou, do které dáme několik stonků libečku, po vylisování pak nakrájený rohlík s listy čerstvého libečku ještě skladujeme.

Čarování s toustovým chlebem na rybách

Použití toustového chleba na rybách jsem si zamiloval. Jde totiž o atraktivní nástrahu pro téměř všechny býložravé druhy ryb, tedy například karasy, cejny, plotice, tlouště, ale také kapry. Ale jak ho nastražit, aby na háčku, případně i na vlasu pod ním, vydržel co nejdéle? Možností je mnoho, vyzkoušejte některé naše tipy.

Kufr na nářadí skvěle nahradí rybářský kufr

Kam s tím, tak tuto otázku jsem si donedávna klad vždy, když jsem balil rybařinu na naše dlouhé výpravy k vodě. Bižuterii, ale i další doplňky pro kaprařinu, k tomu věci pro lov sumců a kde je zbytek, jako například plavačkové náčiní pro lov nástražních rybek…. Sonar, baterky k sonaru, mohu pokračovat dál, tolik věcí a jak je přepravit k vodě a přitom je mít pěkně uspořádané? Můžete si pořídit nějaké rybářské tašky, kufry a podobně. Ale ty ceny! Co tak zkusit originální rybářské boxy, kufry či tašky nahradit šikovnými boxy původně určené na nářadí? Já si jeden skvělý našel a už bych neměnil.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím