Rybářský rozcestník

Zahřívací životabudič do termosky

Horký nápoj do termosky, který se hodí i pro zmrzlé rybáře sedící u vody. Nejen že zahřeje, ale také povzbudí tělo i mysl!

1 náročnost
15 minut
Zahřívací životabudič do termosky
 • 5 ks (obsah 0,3 l) energy drinků dle vlastního výběru
 • 5 ks hřebíčků
 • 1 ks tyčinky skořice
 • 1 ks badyán
 • 1 l bylinného likéru
 • 1 l vody
 • Příprava

  1. Do hrnce nalijeme energy drinky, bilinný likér a vodu
  2. Přidáme koření, vše přivedeme k varu, dále nevaříme, odstavíme a horké nalijeme přes sítko do termosek.

  Nejčtenější články

  Chcete se seznámit u vody na rybách? Na Fecebooku lze najít dokonce dvě rybářské seznamky!

  Pokud hledáte svou životní lásku, nebo jen kamarádku či parťáka na ryby, lze na Facebooku sledovat jednu ze dvou rybářských seznamek. Třeba právě tam poznáte toho správného parťáka na ryby a je jedno, zda to bude kamarád či kamarádka či budoucí přítel či přítelkyně. Každopádně jde o skvělou možnost, jak se seznámit, aby jste u vody na rybách mohli sdílet své zážitky i s někým druhým.

  Nová rubrika na našem webu: Karavan fishing – nejen po Česku s postelí na kolečkách na rybách

  Na našem webu Rybářský rozcestník.cz jsme pro všechny milovníky rybaření a karavaningu vytvořili novou rubriku! Jde o články jak pro začínající rybáře, co si sebou na rybářské výpravy vozí postel na kolečkách, tak i pro zkušené pardy, co si rybaření s „bydlíkem“ užívají již léta.

  Ořezáním boilie zrychlíte jeho poločas rozpadu

  Pokud marně čekáme na záběr při lovu na boilies, nebo, chceme-li urychlit zájem ryb o nástrahu pod háčkem, někdy stačí jen boilie pod háčkem ořezat. Zrychlíme tak poločas rozpadu boilies, uvolňování látek do okolí a někdy dokážeme tímto drobným zásahem přemluvit k záběru zkušenější ryby, které s běžnými tvary, tedy v tomto případě koulí, mají špatné zkušenosti.