Rybářský rozcestník

Pohár pod Zelenou horou

ČRS, z. s., místní organizace Nepomuk Vás všechny srdečně zve na IV. ročník kombinovaného závodu v LRU na plavanou a feeder – Pohár pod Zelenou horou, závod je součástí Plzeňského Grandslamu, koná se dne 5. 7. 2024 na rybníku Klášter v obci Klášter u Nepomuka…

Popis závodu:

Jedná se o v lovu ryb udicí na plavanou a feeder.
Účastníci budou losem rozděleni na dvě skupiny. Jedna skupina bude chytat první kolo feeder a druhá plavanou. Do druhého kola se skupiny vymění. Lov na feeder bude probíhat ze strany od hospody a na plavanou z druhé strany. Pro oba úseky je omezený počet na 20 závodníků. Celkový maximální počet závodníků je 40.

Pravidla pro feedrový závod:

Nástrahy, návnady a způsob vnadění. Chytá se dle závodního řádu LRU feeder.
1. Celkové množství návnad na jedno kolo je omezeno na 15 litrů.
2. Celkové množství povolených živých nástrah na jedno kola je omezeno na 1,5 litru.
3. Závodníci mohou vnadit při základním vnadění a v průběhu závodu pouze krmítkem max. velikosti dle ZŘ (průměr 5 cm a max délka 7 cm).  Při hrubém krmení sestava nesmí obsahovat koncový návazec s háčkem.

Pravidla pro závod v plavané:

Nástrahy, návnady a způsob vnadění. Chytá se dle závodního řádu LRU na plavanou.
1. Celkové množství návnad na jedno kolo je omezeno na 15 litrů.
2. Celkové množství povolených živých nástrah na jedno kola je omezeno na 1,5 litru.
30 minut před zahájením závodu proběhne kontrola množství návnad a nástrah, nutno mít živou nástrahu v krabičkách, které na sobě budou mít napsaný objem pro lepší kontrolu. Použití patentek je zakázáno.

Vyhodnocení:

Závod bude vyhodnocen jako celkový a to součet umístění jednotlivců z prvního a druhé kola. Dále budou vyhlášeni vítězové sektorů.

Program:

6:30 – sraz účastníků pod hospodou v Klášteře
7:00 – prezentace, losování, rozchod na místa
7:30 – příprava
8:50 – 9:00 – krmení
9:00 – 12:00 – 1.kolo
12:00 – 14:20 – vážení, oběd, příprava na 2 kolo
14:20 – 14:30 – krmení
14:00 – 17:00 – 2. kolo
17:00 – 18:00 – vážení a vyhlášení výsledků
18:30 – večerní posezení

Přihlášky posílejte do 28. 06. 2024 na e-mailovou adresu [email protected] nebo na tel 723749838. Nutné uvést jméno příjmení a MO.

Více zde: https://www.crsplzen.cz/pohar-pod-zelenou-horou-877/

Nejčtenější články

NONSTOP revíry 2024

V tomto článku najdete aktuální tabulku NONSTOP revírů, kde rybáři mohou v letních měsících chytat ryby i po půlnoci, tedy 24 hodin. Na nonstop revíry vydává Ministerstvo zemědělství výjimky. Český rybářský svaz nerozhoduje o revírech, na kterých se daný rok může chytat 24 hodin. To je v pravomoci MZe ČR. V tomto článku je sdílena aktuální tabulku NONSTOP revírů pro rok 2024…

Rybářský zápisník FishNote

Na Google Play je ke stažení deník pro rybáře, naše aplikace, do kterého si můžete zapisovat nejen své úlovky, ale hlavně další detaily z lovu, jako stav vody, počasí, druh montáže, nástrahy, na který ten konkrétní den ryby zrovna dobře reagovaly…. Po čase, díky zápisníčku, nezapomenete na žádný detail, který vám pomohl k nějakému trofejnímu kusu a příště tak budete moci vše zopakovat! Přesnou statistikou a zapisováním všech důležitých údajů získáte do budoucna další pomůcku, která vám umožní se zlepšit a stát se opravdu úspěšným rybářem.

Aktuálně nejstahovanější aplikace mezi českými rybáři

Již několik měsíců zpět avizovaná, ryze česká, a po všech směrech vylepšená aplikace Fishsurfing 2.0 je právě ke stažení na Google Play, App Storu ale dostupná i z webu na www.fishsurfing.com! Pokud jsi náhodou starou verzi aplikace znal a neoslovila tě, koukni se teď na tuhle novinku! Nový Fishsurfing po designové i funkční stránce posunul prostředí rybářské sociální sítě na úplně jinou úroveň.