Rybářský rozcestník

Halové závody v rybolovné technice

ČRS, z.s., Západočeský územní svaz, odbor rybolovné techniky a MO Kdyně pořádají dne 16. listopadu 2019 od 9hodin Halové závody v rybolovné technice….

Místo konání: Sportovní hala ZŠ Komenského Kdyně

Zápis od 8:00 hodin

Ředitel závodu: Nejdl Vladimír

Hlavní rozhodčí : Váchal Václav

Bodovací komise: Patka Jiří

Propozice 2x zátěž skish + 2x zátěž arenberg dle rozpisu

Kategorie: mladší žáci 2007 a mladší mladší žákyně 2007 a mladší starší žáci 2004 – 2006 starší žákyně 2004 – 2006 junioři +juniorky 2001 – 2003 Senioři

První tři závodníci v kategoriích budou při ukončení závodu vyhodnoceni, každý účastník obdrží malou pozornost od pořadatelů.

Na místě bude zajištěno malé občerstvení. Ve sportovní hale jsou povinné přezůvky pro všechny účastníky ! Parkování na parkovišti.

Více zde: https://www.crsplzen.cz/inpage/halove-zavody-v-rybolovne-technice/

Nejčtenější články

Lov candátů na feeder

Ano, chytat s feederovým prutem můžeme téměř vše, tedy i dravce, jako úhoře, menší sumce, nebo candáty a to jak na stojatých, tak tekoucích vodách. Ani nemusíme kupovat extra pruty či navijáky, pro chytání dravců nám postačí delší feederový prut, s kterým běžně chytáme i bílou rybu.

Podzimní jednodenní lov kaprů

Někteří z nás se nemohou utrhnout na více dnů k vodě a tak jedno, nebo dvojdenní výpravy jsou jedinou možností, jak si pěkně zachytat. A i když podzim bývá na úlovek štědrý, přeci jenom to chce trochu zkušeností, aby si člověk povodil na prutu pár pěkných kapříků. Asi nejdůležitější je si vybrat to pravé místo, naložit do auta to správné krmení, místo vhodně rozkrmit a nahodit vyzkoušenou montáž s nástrahou, která bude rybám chutnat. 🙂

Dva roky na rybách s mini karavanem

V loni na jaře jsem si pořídil skříňový přívěs Mini Cargo TF 4 S PLUS 750 kg. Jde o přívěs, který se přímo nabízí k přestavbě na mini karavan. Vzhledem k tomu, že byl nejlevnější na trhu, koupil jsem ho a začal používat jako obytný domeček na kolečkách právě na mých delších výpravách k vodě. A dnes nelituji této koupi, ba naopak! Přizpůsobil jsem si ho na dlouhé výpravy a dnes si život u vody bez něj už neumím představit.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím