Rybářský rozcestník

Halové závody v rybolovné technice

ČRS, z.s., Západočeský územní svaz, odbor rybolovné techniky a MO Kdyně pořádají dne 16. listopadu 2019 od 9hodin Halové závody v rybolovné technice….

Místo konání: Sportovní hala ZŠ Komenského Kdyně

Zápis od 8:00 hodin

Ředitel závodu: Nejdl Vladimír

Hlavní rozhodčí : Váchal Václav

Bodovací komise: Patka Jiří

Propozice 2x zátěž skish + 2x zátěž arenberg dle rozpisu

Kategorie: mladší žáci 2007 a mladší mladší žákyně 2007 a mladší starší žáci 2004 – 2006 starší žákyně 2004 – 2006 junioři +juniorky 2001 – 2003 Senioři

První tři závodníci v kategoriích budou při ukončení závodu vyhodnoceni, každý účastník obdrží malou pozornost od pořadatelů.

Na místě bude zajištěno malé občerstvení. Ve sportovní hale jsou povinné přezůvky pro všechny účastníky ! Parkování na parkovišti.

Více zde: https://www.crsplzen.cz/inpage/halove-zavody-v-rybolovne-technice/

Nejčtenější články

Chcete se seznámit u vody na rybách? Na Fecebooku lze najít dokonce dvě rybářské seznamky!

Pokud hledáte svou životní lásku, nebo jen kamarádku či parťáka na ryby, lze na Facebooku sledovat jednu ze dvou rybářských seznamek. Třeba právě tam poznáte toho správného parťáka na ryby a je jedno, zda to bude kamarád či kamarádka či budoucí přítel či přítelkyně. Každopádně jde o skvělou možnost, jak se seznámit, aby jste u vody na rybách mohli sdílet své zážitky i s někým druhým.

Nová rubrika na našem webu: Karavan fishing – nejen po Česku s postelí na kolečkách na rybách

Na našem webu Rybářský rozcestník.cz jsme pro všechny milovníky rybaření a karavaningu vytvořili novou rubriku! Jde o články jak pro začínající rybáře, co si sebou na rybářské výpravy vozí postel na kolečkách, tak i pro zkušené pardy, co si rybaření s „bydlíkem“ užívají již léta.

Ořezáním boilie zrychlíte jeho poločas rozpadu

Pokud marně čekáme na záběr při lovu na boilies, nebo, chceme-li urychlit zájem ryb o nástrahu pod háčkem, někdy stačí jen boilie pod háčkem ořezat. Zrychlíme tak poločas rozpadu boilies, uvolňování látek do okolí a někdy dokážeme tímto drobným zásahem přemluvit k záběru zkušenější ryby, které s běžnými tvary, tedy v tomto případě koulí, mají špatné zkušenosti.