Rybářský rozcestník

Halové závody v rybolovné technice

ČRS, z.s., Západočeský územní svaz, odbor rybolovné techniky a MO Kdyně pořádají dne 16. listopadu 2019 od 9hodin Halové závody v rybolovné technice….

Místo konání: Sportovní hala ZŠ Komenského Kdyně

Zápis od 8:00 hodin

Ředitel závodu: Nejdl Vladimír

Hlavní rozhodčí : Váchal Václav

Bodovací komise: Patka Jiří

Propozice 2x zátěž skish + 2x zátěž arenberg dle rozpisu

Kategorie: mladší žáci 2007 a mladší mladší žákyně 2007 a mladší starší žáci 2004 – 2006 starší žákyně 2004 – 2006 junioři +juniorky 2001 – 2003 Senioři

První tři závodníci v kategoriích budou při ukončení závodu vyhodnoceni, každý účastník obdrží malou pozornost od pořadatelů.

Na místě bude zajištěno malé občerstvení. Ve sportovní hale jsou povinné přezůvky pro všechny účastníky ! Parkování na parkovišti.

Více zde: https://www.crsplzen.cz/inpage/halove-zavody-v-rybolovne-technice/

Nejčtenější články

Co vše lze nastražit na přívěs háčku

Kromě klasického boilies, případně pelet lze na přívěs háčku nastražit kde co. Od červů, žížal, ale i jiné živé havěti také různě upravené pečivo, listy, květy či snítky trav nebo rákosu, ale také ovoce. A to nemluvím o sýrech a různých dalších dobrotách, co si rybář odtrhne u huby, aby zvýšil svoji šanci chytit nějakou tu pěknou rybu.

Bonduelle Gold Chilli – kukuřice nejen do chladné podzimní vody

Zkušeným rybářům asi nemusím vysvětlovat, že právě nakládaná kukuřice Bonduelle nejlépe přemlouvá kaprovité ryby k záběru a to jak bílou rybu, tak i kapry a amury. Ale už jste vyzkoušeli chytat ryby na Bonduelle Gold Chilli, tedy ostrou variantu této nakládané kukuřice?

Pozvánka na závod Neratovický sumec 2022

Místní organizace Neratovice zved na rybářský závod „Neratovický sumec 2022“, který se koná 23. – 25. 9. 2022 na revíru Labe 16M – Mlékojedy pískovna….