Rybářský rozcestník

Metlička na míchání zakrmovacích směsí

Metlička na promíchání zakrmovacích směsí v kombinaci s bateriovou vrtačkou nám usnadní důkladné spojení všech vnadících složek. Jde o skvělého pomocníka. Právě správné promíchání zakrmovací směsi nám může pomoci k pěkným úlovkům.

zamkrmovacívrtačkamíchánímíchání

Dlouho jsem odkládal koupi metličky na míchání krmení a to i přes to, že na delší výpravy vrtačku vozím. Přesto jsem neodolal a jednu šikovnou si nakonec v rybářském e-shopu objednal. Hned na první vycházce jsem ji vyzkoušel a od té doby krmní nemíchám jinak, než právě pomocí vrtačky a metličky.

Metlička na míchání zakrmovacích směsí…

Díky metličce dokážeme krmení důkladně promíchat, přitom si neušpiníme ruce. Jde to s ní také rychleji, než když používáme jen ruce, či nějaký klacík či vidličku. Rozhodně stojí za to si ji pořídit. A bateriová vrtačka? Tak ta se dá využít na výpravě na několik způsobů.

Více o vrtačkách na rybách článek zde: Vrtačka na rybách? Někdy se může hodit

Text i foto: Jiří Langer šéfredaktor webu

Nejčtenější články

NONSTOP – lov ryb po půlnoci. Proč s ním všichni dělají takovou vědu?

Dříve jsem byl velkým propagátorem lovu ryb pře půlnoc, nyní již mám pochyby, jak moc jde o výhodu moci chytat ryby celou noc. Po několika letech, co na revírech v NONSTOP režimu chytám, jsem totiž zjistil, že těch ryb, chycených v noci, zase až tak moc není.

Cíleně pro rybí maso chodí k vodě jen něco málo přes 4 % registrovaných rybářů

Z naší ankety s otázkou: „Proč vlastně rybařím?“, jasně vyplývá, že k vodě pro rybí maso chodí jen malé procento rybářů. Většina nás rybářů má totiž jiný důvod, proč vlastně k vodě na ryby chodí. Možná budete překvapeni, jak více jak 8 000 rybářů, v naší anketě, tedy hlasovalo.

Zakrmovací pachová krmítka

Dnes je docela trendy, při chytání ryb, používat různé umělé nástrahy, například napodobeniny brouků, mušek, rybek, či jiných potvůrek žijících pod vodou nebo i kolem vody. Dnešní moderní rybář však má ve svém arzenálu i jiné umělotiny, například umělou kukuřici. A tak není divu, že někdo vymyslel i variantu lovu ryb s krmítkem, ale bez krmení, jen s houbičkou umístěnou v krmítku, která po nadipování dělá ve vodě podobnou práci, jako klasická zakrmovací směs.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím