Rybářský rozcestník

Metlička na míchání zakrmovacích směsí

Metlička na promíchání zakrmovacích směsí v kombinaci s bateriovou vrtačkou nám usnadní důkladné spojení všech vnadících složek. Jde o skvělého pomocníka. Právě správné promíchání zakrmovací směsi nám může pomoci k pěkným úlovkům.

zamkrmovacívrtačkamíchánímíchání

Dlouho jsem odkládal koupi metličky na míchání krmení a to i přes to, že na delší výpravy vrtačku vozím. Přesto jsem neodolal a jednu šikovnou si nakonec v rybářském e-shopu objednal. Hned na první vycházce jsem ji vyzkoušel a od té doby krmní nemíchám jinak, než právě pomocí vrtačky a metličky.

Metlička na míchání zakrmovacích směsí…

Díky metličce dokážeme krmení důkladně promíchat, přitom si neušpiníme ruce. Jde to s ní také rychleji, než když používáme jen ruce, či nějaký klacík či vidličku. Rozhodně stojí za to si ji pořídit. A bateriová vrtačka? Tak ta se dá využít na výpravě na několik způsobů.

Více o vrtačkách na rybách článek zde: Vrtačka na rybách? Někdy se může hodit

Text i foto: Jiří Langer šéfredaktor webu

Nejčtenější články

Jak jednoduše opláchnout nafukovací člun

Kdo vozí k vodě nafukovací čluny, moc dobře ví, jak moc po vytažení z vody jsou špinavé, zvláště, pokud je rybář u vody déle a zažije nějakou tu bouřku. Hlavně na řekách se na spodní straně člunu usazuje kde co. A pokud zaprší, či parkujeme s člunem pod stromy, ani vnitřek člunu nebývá neposkvrněný. Kdo by pak chtěl vozit tuto hrubou špínu domů? 🙂

Co vše lze nastražit na přívěs háčku

Kromě klasického boilies, případně pelet lze na přívěs háčku nastražit kde co. Od červů, žížal, ale i jiné živé havěti také různě upravené pečivo, listy, květy či snítky trav nebo rákosu, ale také ovoce. A to nemluvím o sýrech a různých dalších dobrotách, co si rybář odtrhne u huby, aby zvýšil svoji šanci chytit nějakou tu pěknou rybu.

Pozvánka na závod Neratovický sumec 2022

Místní organizace Neratovice zved na rybářský závod „Neratovický sumec 2022“, který se koná 23. – 25. 9. 2022 na revíru Labe 16M – Mlékojedy pískovna….