Rybářský rozcestník

Metlička na míchání zakrmovacích směsí

Metlička na promíchání zakrmovacích směsí v kombinaci s bateriovou vrtačkou nám usnadní důkladné spojení všech vnadících složek. Jde o skvělého pomocníka. Právě správné promíchání zakrmovací směsi nám může pomoci k pěkným úlovkům.

zamkrmovacívrtačkamíchánímíchání

Dlouho jsem odkládal koupi metličky na míchání krmení a to i přes to, že na delší výpravy vrtačku vozím. Přesto jsem neodolal a jednu šikovnou si nakonec v rybářském e-shopu objednal. Hned na první vycházce jsem ji vyzkoušel a od té doby krmní nemíchám jinak, než právě pomocí vrtačky a metličky.

Metlička na míchání zakrmovacích směsí…

Díky metličce dokážeme krmení důkladně promíchat, přitom si neušpiníme ruce. Jde to s ní také rychleji, než když používáme jen ruce, či nějaký klacík či vidličku. Rozhodně stojí za to si ji pořídit. A bateriová vrtačka? Tak ta se dá využít na výpravě na několik způsobů.

Více o vrtačkách na rybách článek zde: Vrtačka na rybách? Někdy se může hodit

Text i foto: Jiří Langer šéfredaktor webu

Nejčtenější články

NONSTOP revíry 2021 – revíry, na kterých lze chytat 24 hodin

Oblíbenost nonstop revíru u rybářů každým rokem stoupá a není divu. Každý zkušený rybář ví, že právě v nočních hodinách může přijít opravdový trofejní úlovek. Ovšem revíry, kde se může chytat 24 hodin má každý kraj jen několik. Tady je jejich seznam.

Jak správně namotat vlasec či pletenku na naviják

I když jde o článek pro začínající rybáře, ze zkušenosti vím, že i mnoho rybářů, co chytají již mnoho let, neumí správně namotat vlasec či pletenku na cívku navijáku. Existuje totiž pár důležitých kroků, jak správně na to a neměl by se ani jeden z nich podcenit či dokonce vynechat.

Nové method feeder formičky

Na rybářském trhu se objevily nové method feeder formičky na plnění method feeder krmítek. V čem jsou nové? Tyto formičky ve tvaru „skořápky“ se jednoduše používají, jejich naplnění je rychlé a vyprázdnění ještě rychlejší především díky otevírání v podélné ose formičky.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím