Rybářský rozcestník

Mazaní okouni, lov kaprů ve vázkách a rybářská petice?

Listí ze stromů je už pomalu dole a rybářská sezóna se blíží ke svému konci. Není čas ztrácet čas! Při pohledu z okna do šedivé krajiny se chce jen málokomu zvednout z gauče a jít vymrznout k vodě. Pozdní podzim u vody sice není pro každého, odměnou ale bude naprostý klid, který v létě na březích prostě nezažijete. Pojďte se mrknout na několik tipů, které se vám budou u vody hodit!

VeronikaZachraňmeKapři

S Veronikou na španělské okouny!

Verča Kolajová je v přívlači známá firma! I ona si občas udělá výlet za hranice ČR. Tentokrát zvolila Španělsko a cílem její výpravy byli okouni z místní přehrady. Jak se jí dařilo a jaká nástraha „šlapala“ se dozvíte v jejím článku o zážitcích z Rio Ebro plném pěkných fotek.

Veronika Kolajová…

Odkaz: https://www.fishsurfing.com/cs/blog/privlac/5505-podzimni-lov-okounu-ve-spanelsku/

Zachraňme naše vody!

Rybářskou společností aktuálně hýbe nové téma. Hospodaření ČRS a MRS na našich vodách je významná činnost, která naše oblíbené lokality udržuje stále plné ryb. Na sociálních sítích se objevila iniciativa Petra Jakubky s názvem „Zachraňme naše vody“, která si dává za cíl změnit přístup hospodaření, zarybňovací plány a omezit vysazování kapra do našich vod.

Jaké jsou důvody pro radikální změnu a jaký je aktuální přístup svazu? Za iniciativu se postavila řada významných osobností včetně ambasadora Romana „Boldy“ Bolečka, který vše podstatné shrnul ve svém článku. Buďte v obraze a udělej si vlastní názor na problém, který se týká nás všech!

Zachraňte naše vody…

Odkaz: https://www.fishsurfing.com/cs/blog/ostatni/5494-bomba-pred-vybuchem/

Nejčtenější články

Rybářský rozcestník.cz vyhlašuje soutěž o 20 vstupenek na FOR FISHING 2024!

15 ročník mezinárodního rybářského veletrhu FOR FISHING je za rohem. Koná se v termínu od 22. do 25. února 2024. Jsme rádi, že i letos se Rybářský rozcestník.cz stal mediálním partnerem této největší tuzemské akce pro rybáře konané kde jinde, než v areálu PVA v Praze v Letňanech. U příležitosti tohoto rybářského svátku vyhlašujeme soutěž o vstupenky na FOR FISHING 2024. Soutěž se bude konat na našich stránkách na Facebooku a to od 7.2. od 18:00 do 16.2.2024 do 18:00! Bližší podmínky soutěže se dozvíte po otevření tohoto článku.

Veletrh FOR FISHING uvítá první návštěvníky už ve čtvrtek 22. února 2024

Svátek všech rybářů a rybářek se nezadržitelně blíží, vystavovatelé už pomalu balí žhavé novinky, které na veletrhu představí, rybářské osobnosti dokončují přípravu svých přednášek, obří akvárko už je připraveno na výstavišti. Na co se můžete na veletrhu těšit a co byste si neměli nechat ujít?

FOR FISHING 2024 – den druhý

Pokud se včera občas nedalo nějakou tou uličkou protáhnout, dnes to není o nic lepší! Letos je rybářský veletrh FOR FISHING opravdu hojně navštěvovaný. Mě se ho podařilo celý prolétnout za dva dny a přiznám se, že šlo o pěkný kvapík. Občas jsem se na nějakém stánku zasekl, protože novinek je tu letos opravdu hodně. Dnes vám představím dalších pár firem a výrobků, které by některé z vás mohli na letošním FOR FISHINGu zaujmout.