Rybářský rozcestník

FOR FISHING 2024 – den druhý

Pokud se včera občas nedalo nějakou tou uličkou protáhnout, dnes to není o nic lepší! Letos je rybářský veletrh FOR FISHING opravdu hojně navštěvovaný. Mě se ho podařilo celý prolétnout za dva dny a přiznám se, že šlo o pěkný kvapík. Občas jsem se na nějakém stánku zasekl, protože novinek je tu letos opravdu hodně. Dnes vám představím dalších pár firem a výrobků, které by některé z vás mohli na letošním FOR FISHINGu zaujmout.

alidecathlon-stánekfishingbase-přívěshavlíček-nástrahymuzeumobřívoda-ukázkyvymona-rybarske-lode-czformivardi

Začněme důležitým info, že i letos je do éteru vysílán „Livestream“ z veletrhu, mrkněte zde: www.facebook.com/For-Fishing…

Ali Hamidi při rozhovoru…

Dnes jsem jako na první zajímavý výrobek narazil na přívěs pro rybáře s názvem FishingBase. Jde o menší přívěs, který vám poskytne veškerý komfort u vody, včetně sprchy, ledničky, či dobře vybavené kuchyně, přitom má mnoho prostor na skladování veškeré rybářské výbavy.

Připojte FishingBase za auto a nechte všední starosti za sebou…

Kdo by neznal nastrahy.cz a jejich úžasné nástrahy na dravce. Kdo rád vyráží k vodě na pstruhy, štiky, okouny či další dravce a chytá přívlačí, určitě nástrahy od pana Havlíčka zná. Jde o skvělé nástrahy, které jsou na českém trhu již mnoho let a jsou velmi úspěšné. I letos nastrahy.cz přišli s novinkou, ale o ní se dozvíte v našem článku o soutěži GRAND PRIX FOR FISHING 2024!

nastrahy.cz patří ke stálicím nejen českého rybářského trhu….

I letos najdete v areálu PVA v Praze také stánek s historickým náčiním pro rybáře. Muzeum rybářského sportu nesmí na FOR FISHINGU chybět. Stojí za to zavzpomínat si, na co jsem my starší, ale i naši dědové a pradědové chytali v dobách minulých.

V muzeu je na co koukat, některá „udělátka“ asi ti mladší ani nepoznají…

Po menší odmlce bylo opět na FOR FISHINGu nainstalováno obří akvárium, které vždy dokáže zaujmout všechny, co se k němu přiblíží. Je úchvatné pozorovat ryby v jejich přirozeném prostředí a tak neuvěřitelně z blízka.

Není snad žádného „človíčka“, kterého by toto obří akvárium neuchvátilo…

Pro milovníky rybolovu z lodi tu máme také jednu krasavici. Jde o Olymp 600 od firmy vymona-rybarskelode.cz. To není loď pro každého, ale určitě si své příznivce najde. Jen mám podezření, že to bude jen pro ty movitější.

Loď Olymp 600…

Také firma Decathlon má pěkný stánek na letošním FOR FISHINGu. Francouzská značka Caperlan, která spadá pod Decathlon, zde představuje svůj program pro rybáře. Jde jak o rybářské nástrahy a návnady, tak o rybářské vybavení, které každým rokem mezi českými rybáři získává na stále větší popularitě.

Stánek DECATHLON….

Doprovodný program, jako ostatně každý rok, je na FOR FISHINGU opravdu bohatý. Na přednáškách můžete sedět celý den a nebudete se nudit. To platí i pro další akce spojené s veletrhem. Co vám mám povídat, sedněte do aut a hurá do Prahy na FOR FISHING! Ještě máte před sebou celou sobotu a také neděli. Tak si tento velký rybářský svátek nenechte ujít.

Nejčtenější články

Pozvánka na závod do Nižboru

ČRS. z. s., MO Nižbor zve na 16. ročník rybářského závodu, který se koná 11. 5. 2024 na Berounce nad jezem v Nižboru. Počet míst omezen na 50….

Jarní kolo Ve vodě nežijí jen vodníci

Jarní kolo náborové akce „Ve vodě nežijí jen vodníci“ proběhne od 15. 4. do 27. 6. 2024. Zájemci se mohou hlásit od dne zveřejnění a zasílat přihlášky na sekretariát SÚS….

Jarní dospělé a Dětské závody ČRS MO Kladruby – Propozice 20. a 21. 4. 2024

Vážení přátelé ČRS MO Kladruby, dovolte, abychom Vás pozvali na Jarní dospělých a Dětské rybářské závody konané ve dnech 20. a 21. dubna 2024 na nádrži Záhorská. Těšíme se na Vaši hojnou účast!