Rybářský rozcestník

FOR FISHING 2024 – den třetí

A máme tu sobotu, většinou den, kdy areál PVA v Praze praská ve švech. A není tomu jinak ani letos. Tisíce návštěvníků si dnes přivstalo a vyrazilo na rybářský veletrh FOR FISHING 2024. A že je na co koukat a za co utrácet peníze! Také dnes vám ukážeme pár fotografií, momentek z veletrhu, zajímavé stánky, prezentace i zboží.

forforforforforforforforzavážecí

Chystáte se letos k vodě a máte chuť se naučit něco nového? Chcete se zdokonalit v nějaké rybolovné technice a nevíte, koho se zeptat? Máme tu tip pro všechny, co mají zájem se zdokonalit například při lovu sumců pomocí vábničky, ale i při jiných rybolovných technikách. Na letošním FOR FISHINGu totiž má stánek rybářský instruktor Filip Dušák. Rozhodně stojí za to se s ním spojit a domluvit se na nějaké společné výpravě. Určitě vás naučí, jak na ty přechytralé ryby. 🙂

Filip Dušek na svém stánku…

Ještě nemáte zavážecí lodičku? Nevadí! Letos je na FOR FISHINGu velký testovací bazén, kde předvádí hned několik firem, co jejich lodičky umí. Nemám strach, že si nevyberete, letos je tu hned několik stánků se zavážecími lodičkami.

Bazén na předvádění zavážecích lodiček…

Ano, právě BOATMAN je jedna z firem zabývající se prodejem zavážecích lodiček. Sortiment mají opravdu veliký, je z čeho si vybrat, i když je pravda, že je potřeba sáhnout hlouběji do kapes, pokud si jednu z těch krasavic budete chtít pořídit.

Stánek zavážecích lodiček BOATMAN…

A teď z jiného ranku! Co oblečení? Oblékáte se rádi pěkně po „rybářsku“? Nebo máte rádi styl Bushman? Právě značka BUSHMAN letos představuje svoji kolekci outdoorového oblečení, která by vás mohla zaujmout.

Je libo bundu či tričko k vodě?

Obrovský stánek MIVARDI s jeho příslušenstvím ani letos nelze přehlédnout! MIVARDI zde oslavuje 20 let a tak se můžete zúčastnit jedné z jejich soutěží, možná, že si pak odnesete domů nějakou pěknou výbavu, aniž by jste se museli vydat z jediné koruny. Na jejich stránkách najdeš text: „Chceš soutěžit o ceny v hodnotě 250 000,- Kč? Stav se na našem stánku a za každých utracených 1000,- Kč získáš stírací tiket! Pozor! Každý vyhrává! Hlavní cena – poukaz na nákup vybavení v hodnotě 100 000,- Kč“.

MIVARDI letos slaví 20 let!

Také značka TRABUCCO má letos docela velký stánek, kde prezentuje téměř celý svůj sortiment. Rozhodně je z čeho vybírat!

TRABUCCO, nádobíčko pro náročné…

A rybářskou značku TACTICS znáte? Pokud ne, mají stánek kousek od nás, v HALE 3, oddíl A. Kapráři si určitě dokáží z jejich nabídky vybrat. Mě zaujaly hlavně jejich sypké zakrmovací směsi, určitě některou vyzkouším.

Kapraři pozor! Tactics je tu…

Na návštěvu letošního rybářského veletrhu FOR FISHING 2024 máte ještě jeden den. Ano, i v neděli se otevřou brány PVA v Praze v Letňanech pro všechny zapálené rybáře. Přijeďte, určitě to stojí za to!

Nejčtenější články

Zpráva z MiČR handicapovaných rybářů a žen v plavané 2024

Vážení přátelé sportovní rybařiny, plavané především! O posledním dubnovém víkendu proběhlo na Labi v Mělníku Mistrovství ČR handicapovaných rybářů v plavané s účastí polských závodníků a Mistrovství ČR v plavané žen. Mistrem republiky mezi handicapovanými rybáři se stal Radim Kozlovský z MO Kladruby, domácí šampionkou v plavané je pak Hana Purkrábková z MO Plaňany…

3. Mistrovství světa v muškaření v kategorii žen a 9. Mistrovství světa v muškaření v kategorii masters (veteránů)

Jihočeský územní svaz a Český rybářský svaz si dovolují pozvat sportovní rybáře na jeden z nejvýznamnějších muškařských závodů na světě, který se bude konat na jihočeských revírech od 19.–25. května 2024.

Report jarní závody Záhorská

Vážení přátelé, rybářky, rybáři – KAMARÁDI. Dovolte, abychom Vás informovali o prvních kladrubských závodech v roce 2024 na nádrži Záhorské. Na sobotu byl naplánován závod pro dospělé a na neděli závod pro „malé“ rybářky a rybáře…