Rybářský rozcestník

Nová rybářská mobilní aplikace – sociální síť FISHSURFING

Vzhledem k pokroku mobilních technologií po celém světě a oblíbenosti sociálních sítí jako je Facebook či Instagram, mnoho rybářů sdílí svůj rybářský život právě tímto způsobem. Je to však bohužel kombinace sdílení rybářského života s tím běžným (pro rybáře mnohdy nezajímavým). Sdílení rybářských věcí je proto těžko, nebo spíš vůbec nedohledatelné pro ostatní uživatele/rybáře, z důvodu chybějících filtrů, resp. nepřizpůsobení se těchto sítí zájmovým skupinám uživatelů.

Screenshot_20180219-163325Screenshot_20180219-163604Screenshot_20180219-163618Screenshot_20180219-163633Screenshot_20180219-163609Screenshot_20180219-163625

Nebyl to však jediný důvod ke stavbě projektu Fishsurfing, těch bylo mnoho. Tak jako snadné filtrování všech možných informací, článků, fotek dle důležitých filtrů, snadné a rychlé vyhledávání rybářů ze všech zemí světa, rybářských revírů, prodejen, akcí či soutěží, včetně možnosti domluvy s lokálními průvodci kamkoli zavítáte s touhou si zachytat, atd.

Máme mnoho skupin rybářů, od mladých muškařů až po starší kapraře, kdy každý má svůj eko-portál, který dlouhodobě navštěvuje, nicméně všechny jsou zahlcené reklamou a omezené“ svým obsahem schvalovaným moderátory jednotlivých webů. Fishsurfing přináší rybářskou mobilní internetovou revoluci – svobodu příspěvků online, přímo a jen pro rybáře, a to z celého světa, v jedné mobilní aplikaci, s možností filtrace v mnoha světových jazycích.

Jsme defacto první na světě s tímto typem projektu, který je jak v podobě internetových stránek www.fishsurfing.com jako webová aplikace, tak již od poloviny února jako mobilní aplikace pro Android a iOS stažitelná na Obchodplay či Appstore pod názvem projektu FISHSURFING.

Projekt byl navrhnut na konci roku 2015 a do té doby byl a je pod stálým vývojem. Nyní je již plnohodnotně funkční webová aplikace z počítačů na adrese www.fishsurfing.com, mobilní aplikace FISHSURFING jsou schválené pro obě platformy se všemi důležitými funkcemi včetně chatu, dvěmi hlavními sekcemi GALERIE a BLOG, kde mohou uživatelé zdarma vkládat své fotky, videa či články (články se prozatím vkládají jednoduše přes web), a během dalších týdnů budou aplikace stále updatovány o nové funkce a sekce. Se stále probíhajícím vývojem bude tento projekt později propagován postupně do celého světa, kde máme již ambasadory, kteří připravují půdu pro rychlý růst projektu mezi tamními rybáři.

Zveme k účasti v projektu Fishsurfing vás, všechny rybáře a rybářky všech věků, kdy se můžete těšit na jednoduchost a intuitivnost užívání aplikací či webu, což by němělo činit problémy žádnému z vás.

Aplikace ke stažení na Android a iOS zdarma:

Android – www.bit.ly/fishandroidapp
Apple – www.bit.ly/fishappleapp

Rybářské instituce, firmy, weby, revíry, rybářští průvodci a jiní aktivně činní z oblasti rybaření, mají u nás ZDARMA možnost prezentace pod sekcí GPS (vkládání profilů je z webové aplikace). Již za pár týdnů v aplikaci FISHSURFING, přesněji v mobilní mapě – sekce GPS, najdou uživatelé /rybáři jednoduše svou nejbližší rybářskou prodejnu, revír, rybářského průvodce, akci, soutěž či cokoli jiného.

Již dnes evidujeme přes 1000 registrací českých a slovenských rybářů, a i přesto, že jsou aplikace schválené pár dnů, dál velmi rychle rosteme jak registracemi tak obsahem uživatelů. A to nás velmi těší a povzbuzuje do další práce.

A kdo jsme? Jsme český, mladý, cílevědomý tým, se silným investorem v zádech, a jsme připraveni během dalších měsíců a let tento projekt rozšířit do většiny zemí světa, aby byl obsahově nejatraktivnějším internetovým místem všech rybářů!

Proto je každý Váš vložený příspěvek odměnou za naším cílem být si jako rybáři blíž.

Zakladatel a jednatel projektu, Filip Domorád.

Nejčtenější články

5 základních rybářských uzlů, které by měl znát každý rybář

Ano, je to tak. Každý rybář by měl umět pár základních rybářských uzlů, které mu umožní si uvázat potřebné montáže a návazce. Bez znalostí alespoň několika málo uzlů to prostě nejde, stát se samostatným rybářem a to i přes to, že na rybářském trhu se objevuje čím dál více rybářských návazců navázaných přímo od jednotlivých výrobců. Montáže si nakonec rybář většinou musí umět navázat sám.

Vytuněná umělá kukuřice

Umělá kukuřice se dá použít samostatně nebo v kombinaci s jinými nástrahami. Především při chytání ryb vlasovou metodou, tedy s montáží s háčkem, pod který umisťujeme nástrahu, udělá kus práce. Nejen, že zůstane u háčku i přes úpornou snahu drobnějších rybek ji pozřít, ale také dokáže, v Pop Up variantě, přívěs pod háčkem přizvednout a tak nástrahy na vlasu zatraktivnit. Ne každý rybář ví, že umělé nástrahy jsou také skvělým nosičem pachové stopy…

Ryba v české kuchyni – 6. díl

Zhruba před 150 lety bylo možno ulovit na jediné české řece Labi ryby, které se v jiných řekách v Čechách nevyskytovaly. Bylo to dané tím, že Labe v helgolandském zálivu v Německu ústí do Severního moře. Mnoho mořských ryb se dostalo z moře do Labe a proto se zde náhodně lovily, viz minulý díl, lososi. Ale nejen oni! Jsou zaznamenány úlovky například labských jeseterů. Šlo o jesetera obecného – Acipenser sturio, dnes nazýván jeseter velký. Že šlo o mohutné ryby, dokládají kroniky a staré zápisy.