Rybářský rozcestník

Nová rybářská mobilní aplikace – sociální síť FISHSURFING

Vzhledem k pokroku mobilních technologií po celém světě a oblíbenosti sociálních sítí jako je Facebook či Instagram, mnoho rybářů sdílí svůj rybářský život právě tímto způsobem. Je to však bohužel kombinace sdílení rybářského života s tím běžným (pro rybáře mnohdy nezajímavým). Sdílení rybářských věcí je proto těžko, nebo spíš vůbec nedohledatelné pro ostatní uživatele/rybáře, z důvodu chybějících filtrů, resp. nepřizpůsobení se těchto sítí zájmovým skupinám uživatelů.

Screenshot_20180219-163325Screenshot_20180219-163604Screenshot_20180219-163618Screenshot_20180219-163633Screenshot_20180219-163609Screenshot_20180219-163625

Nebyl to však jediný důvod ke stavbě projektu Fishsurfing, těch bylo mnoho. Tak jako snadné filtrování všech možných informací, článků, fotek dle důležitých filtrů, snadné a rychlé vyhledávání rybářů ze všech zemí světa, rybářských revírů, prodejen, akcí či soutěží, včetně možnosti domluvy s lokálními průvodci kamkoli zavítáte s touhou si zachytat, atd.

Máme mnoho skupin rybářů, od mladých muškařů až po starší kapraře, kdy každý má svůj eko-portál, který dlouhodobě navštěvuje, nicméně všechny jsou zahlcené reklamou a omezené“ svým obsahem schvalovaným moderátory jednotlivých webů. Fishsurfing přináší rybářskou mobilní internetovou revoluci – svobodu příspěvků online, přímo a jen pro rybáře, a to z celého světa, v jedné mobilní aplikaci, s možností filtrace v mnoha světových jazycích.

Jsme defacto první na světě s tímto typem projektu, který je jak v podobě internetových stránek www.fishsurfing.com jako webová aplikace, tak již od poloviny února jako mobilní aplikace pro Android a iOS stažitelná na Obchodplay či Appstore pod názvem projektu FISHSURFING.

Projekt byl navrhnut na konci roku 2015 a do té doby byl a je pod stálým vývojem. Nyní je již plnohodnotně funkční webová aplikace z počítačů na adrese www.fishsurfing.com, mobilní aplikace FISHSURFING jsou schválené pro obě platformy se všemi důležitými funkcemi včetně chatu, dvěmi hlavními sekcemi GALERIE a BLOG, kde mohou uživatelé zdarma vkládat své fotky, videa či články (články se prozatím vkládají jednoduše přes web), a během dalších týdnů budou aplikace stále updatovány o nové funkce a sekce. Se stále probíhajícím vývojem bude tento projekt později propagován postupně do celého světa, kde máme již ambasadory, kteří připravují půdu pro rychlý růst projektu mezi tamními rybáři.

Zveme k účasti v projektu Fishsurfing vás, všechny rybáře a rybářky všech věků, kdy se můžete těšit na jednoduchost a intuitivnost užívání aplikací či webu, což by němělo činit problémy žádnému z vás.

Aplikace ke stažení na Android a iOS zdarma:

Android – www.bit.ly/fishandroidapp
Apple – www.bit.ly/fishappleapp

Rybářské instituce, firmy, weby, revíry, rybářští průvodci a jiní aktivně činní z oblasti rybaření, mají u nás ZDARMA možnost prezentace pod sekcí GPS (vkládání profilů je z webové aplikace). Již za pár týdnů v aplikaci FISHSURFING, přesněji v mobilní mapě – sekce GPS, najdou uživatelé /rybáři jednoduše svou nejbližší rybářskou prodejnu, revír, rybářského průvodce, akci, soutěž či cokoli jiného.

Již dnes evidujeme přes 1000 registrací českých a slovenských rybářů, a i přesto, že jsou aplikace schválené pár dnů, dál velmi rychle rosteme jak registracemi tak obsahem uživatelů. A to nás velmi těší a povzbuzuje do další práce.

A kdo jsme? Jsme český, mladý, cílevědomý tým, se silným investorem v zádech, a jsme připraveni během dalších měsíců a let tento projekt rozšířit do většiny zemí světa, aby byl obsahově nejatraktivnějším internetovým místem všech rybářů!

Proto je každý Váš vložený příspěvek odměnou za naším cílem být si jako rybáři blíž.

Zakladatel a jednatel projektu, Filip Domorád.

Nejčtenější články

Termíny vytírání ryb

Znalost měsíců, kdy se tře ten či onen druh ryb, se rozhodně hodí každému rybáři. Právě v době vytírání nemají ryby náladu na nic jiného, než právě na své milostné hrátky. Většinou nepřijímají potravu a tak chytnou rybu, která je právě ve tření, je téměř nemožné. Proto nemá smysl cíleně lovit ten druh, který se zrovna vytírá. Je pravda, že u ryb hájených jejich ochrana probíhá právě v době vytírání, což je logické a tak stejně v tu dobu máme zakázáno hájený druhy ryb chytat. Ovšem pozor. Například počasí některé roky může dobu vytírání opozdit, nebo naopak, při teplém jaru, urychlit. Ale jinak je tato tabulka poměrně přesná!

Drop Shot – základy

Celkově při vedení nástrahy vodou je právě u techniky vláčení zkušenost a um rybáře tou alfou a omegou úspěchu. Ale to vlastně platí pro všechny rybolovné techniky. Některé ovšem vyžadují více znalostí rybáře, než jiné. Bohužel chytat jemnou, případně střední přívlačí s montáží ukončenou olovem a umělou nástrahou upevněnou 40 až 50 cm ode dna vyžaduje ruce i hlavu již protřelého rybáře. Proto doporučuji nejprve pár kilometrů a hodin strávit klasickou vláčkou a až po té, se začít zabývat technikou Drop Shot, která je vhodná spíše pro zkušenější vláčkaře.

Základy lovu ryb pod ledem, tedy tzv. na dírkách

I přes stálé legislativní komplikace se v Česku najdou revíry, kde si lze legálně zachytat ve vyvrtaných dírách v ledu. Je to rybolovná technika, kterou každým rokem podlehne stále více rybářů, kteří se nechtějí smířit s tím, že jim mráz a ledová krusta brání využívat jiné, běžné techniky lovu ryb. Prostě někdo to doma u televize a krbu nevydrží ani v zimě! 🙂

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím