Rybářský rozcestník

Charitativní rybářské závody pro Středisko rané péče Sluníčko

Letos 14.9.2024 proběhne již druhý ročník rybářských závodů s cílem vybrat co nejvíce peněz pro Středisko rané péče Sluníčko, které poskytuje pomoc a podporu rodinám dětí s ohroženým vývojem nebo se zdravotním postižením ve věku od narození do 7 let. Služba usiluje o poskytování takové odborné pomoci a podpory, že rodina dokáže plně využít vlastních schopností, možností a dovedností. Rodina má možnost využívat konzultace odborného poradce přímo v místě svého bydliště nebo v prostorách služby. Přijďte si zarybařit a podpořit dobrou věc a zasoutěžit si o krásné ceny! A kde? Na rybníce Hony.

Charitativní
  • Datum začátku závodu: 14.09.2024
  • Místo konání závodu: Pěkov – HONY, Kraj Královéhradecký
  • Název vodní plochy: Honský rybník

Začátek závodu v 7:00, registrace od 6:00! Kapacita omezena na 65 míst. Nutná rezervace od 1.8 na emailu: [email protected]

Více zde: www.charitahk.cz

Nejčtenější články

Pozvánka na závod do Nižboru

ČRS. z. s., MO Nižbor zve na 16. ročník rybářského závodu, který se koná 11. 5. 2024 na Berounce nad jezem v Nižboru. Počet míst omezen na 50….

Jarní kolo Ve vodě nežijí jen vodníci

Jarní kolo náborové akce „Ve vodě nežijí jen vodníci“ proběhne od 15. 4. do 27. 6. 2024. Zájemci se mohou hlásit od dne zveřejnění a zasílat přihlášky na sekretariát SÚS….

Jarní dospělé a Dětské závody ČRS MO Kladruby – Propozice 20. a 21. 4. 2024

Vážení přátelé ČRS MO Kladruby, dovolte, abychom Vás pozvali na Jarní dospělých a Dětské rybářské závody konané ve dnech 20. a 21. dubna 2024 na nádrži Záhorská. Těšíme se na Vaši hojnou účast!