Rybářský rozcestník

MO Kladno zve na závod dětí

ČRS, z. s., místní organizace Kladno pořádá pro děti 4. ročník rybářského náborového závodu, který se koná 5. 5. 2024 na revíru Pod Panskou. Závodí se v kategorii od 6 do 15 let….

Přihlášky je možné zasílat do 29. 4. 2024 na e-mail: [email protected]. V případě dotazů nás můžete kontaktovat na čísle 728 264 837.

Startovné se neplatí.

Parkování je možné pouze na vyhrazeném parkovišti v obci Středokluky (u koupaliště).

Pro všechny závodníky bude zajištěna svačina. Cenu získá každý účastník závodu.

Více se dozvíte v přiloženém plakátu a závodním řádu.

Nejčtenější články

Zpráva z MiČR handicapovaných rybářů a žen v plavané 2024

Vážení přátelé sportovní rybařiny, plavané především! O posledním dubnovém víkendu proběhlo na Labi v Mělníku Mistrovství ČR handicapovaných rybářů v plavané s účastí polských závodníků a Mistrovství ČR v plavané žen. Mistrem republiky mezi handicapovanými rybáři se stal Radim Kozlovský z MO Kladruby, domácí šampionkou v plavané je pak Hana Purkrábková z MO Plaňany…

3. Mistrovství světa v muškaření v kategorii žen a 9. Mistrovství světa v muškaření v kategorii masters (veteránů)

Jihočeský územní svaz a Český rybářský svaz si dovolují pozvat sportovní rybáře na jeden z nejvýznamnějších muškařských závodů na světě, který se bude konat na jihočeských revírech od 19.–25. května 2024.

Report jarní závody Záhorská

Vážení přátelé, rybářky, rybáři – KAMARÁDI. Dovolte, abychom Vás informovali o prvních kladrubských závodech v roce 2024 na nádrži Záhorské. Na sobotu byl naplánován závod pro dospělé a na neděli závod pro „malé“ rybářky a rybáře…