Rybářský rozcestník

Den otevřených dveří na rybárně

Tradiční kulturní akce v Humpolci – Den otevřených dveří na rybárně. Akce proběhne 3. 11. 2023 od 8:00-17:00. Součástí je zajímavý program pro školy, školky a veřejnost, včetně možnosti vyzkoušet si některé d aktivit a ochutnat výborné rybí speciality.

Český rybářský svaz MO Humpolec, s podporou Města Humpolec a MAS Společnosti pro rozvoj Humpolecka, z.s. pořádají při příležitosti 115. výročí založení rybářského spolku v Humpolci tradiční Den otevřených dveří. Srdečně vás zveme na akci, která se uskuteční v pátek 3. 11. 2023 od 8:00 – 17:00 v areálu rybárny. Součástí akce bude bohatý program pro děti i dospělé: výstava živých ryb a rybářské techniky, trenažer lovu ryb a trenažer odstřelu kormoránů, praktická ukázka rybolovných technik, rybí dílničky. Ochutnat můžete výborné rybí speciality. Přijďte s námi strávit příjemný den, zjistit a vyzkoušet si více ze světa rybářství.

Nejčtenější články

Fishsurfing Tržiště – vyhledávač rybářských potřeb

Ztrácíte se v nepřeberné nabídce rybářských eshopů? Hesla jako „nejlepší“, „nejlevnější“, „sleva“ a „akce“ vám zní povědomě? Jestliže hledáte opravdu nejlepší nabídku a chcete rychle a snadno najít vše, co potřebujete, představujeme vám nový vyhledávač rybářských potřeb – Fishsurfing Tržiště!

Sladký likér jako dip? Vyzkoušejte třeba griotku, funguje skvěle!

Došel vám oblíbený dip, nebo prostě rádi zkoušíte něco nového a nejste lakomí, obětujte panák vašeho oblíbeného sladkého likéru a použijte ho jako dip, možná vás překvapí, že i některé ryby, pokud mají možnost, jsou pěkné násosky.

Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže

Český rybářský svaz, z. s., Západočeský územní svaz, odbor RT ve spolupráci s ČRS, z.s., místní organizací Nepomuk pořádají Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže podzimní kolo….