Rybářský rozcestník

Vedoucí rybářského tábora chytil dvoumetrového sumce albína!

Obrovský zážitek připravil svým svěřencům na dětském rybářském táboře vedoucí Jakub Menša. Při ukázce chytání na živou rybu se mu na Štěrkovišti v Otrokovicích podařilo ulovit téměř dvoumetrového sumce albína. Lepší oslavu 25. výročí pořádání rybářských dětských táborů si pořadatelé ani nemohli přát.

Měla to být běžná ukázka, která by malým rybářům přinesla nové informace. Právě proto se 30 dětí z celého Zlínského kraje opakovaně hlásí na oblíbený speciální rybářský tábor, který pořádá Dům dětí a mládeže Sluníčko (DDM) v Otrokovicích….

Více zde: https://www.idnes.cz/zlin/zpravy/sumec-albin-dvoumetrovy-rybarsky-detsky-tabor-otrokovice.A230707_153854_zlin-zpravy_jfuk

Nejčtenější články

Chcete se seznámit u vody na rybách? Na Fecebooku lze najít dokonce dvě rybářské seznamky!

Pokud hledáte svou životní lásku, nebo jen kamarádku či parťáka na ryby, lze na Facebooku sledovat jednu ze dvou rybářských seznamek. Třeba právě tam poznáte toho správného parťáka na ryby a je jedno, zda to bude kamarád či kamarádka či budoucí přítel či přítelkyně. Každopádně jde o skvělou možnost, jak se seznámit, aby jste u vody na rybách mohli sdílet své zážitky i s někým druhým.

Nová rubrika na našem webu: Karavan fishing – nejen po Česku s postelí na kolečkách na rybách

Na našem webu Rybářský rozcestník.cz jsme pro všechny milovníky rybaření a karavaningu vytvořili novou rubriku! Jde o články jak pro začínající rybáře, co si sebou na rybářské výpravy vozí postel na kolečkách, tak i pro zkušené pardy, co si rybaření s „bydlíkem“ užívají již léta.

Ořezáním boilie zrychlíte jeho poločas rozpadu

Pokud marně čekáme na záběr při lovu na boilies, nebo, chceme-li urychlit zájem ryb o nástrahu pod háčkem, někdy stačí jen boilie pod háčkem ořezat. Zrychlíme tak poločas rozpadu boilies, uvolňování látek do okolí a někdy dokážeme tímto drobným zásahem přemluvit k záběru zkušenější ryby, které s běžnými tvary, tedy v tomto případě koulí, mají špatné zkušenosti.