Rybářský rozcestník

Soutěž o vstupenky na FOR FISHING a dárkové poukazy na nákup v eshopu PATRON FISHING

PATRON FISHING SYSTEM ve spolupráci s webem RYBÁŘSKÝ ROZCESTNÍK a veletrhem FOR FISHING pro Vás připravili soutěž. Soutěžíme o DÁRKOVÉ POUKAZY na nákup v eshopu Patron-Fishing a 20 ks VSTUPENEK NA FOR FISHING 2019!

Co musíte udělat pro to, abyste vyhráli?

****** SOUTĚŽNÍ ÚKOLY ******

➡ 1. Odpovězte na otázku, kolikátý ročník veletrhu For Fishing se letos uskuteční? Nápovědu naleznete zde: www.forfishing.cz

➡ 2. V případě výhry dárkového poukazu napište, který produkt z dílny Patron-Fishing byste si vybrali. Inspirace zde: www.patron-fishing.cz

Příklad odpovědi: 7.ročník, Lis na patrony

Vaše odpovědi napište do komentáře pod tento příspěvek zde na webu, nebo také pod příspěvek na Facebooku!

❗ NEZAPOMEŇ SOUTĚŽ SDÍLET A ŘÍCI O NÍ I PŘÁTELŮM ❗

Ze všech správných odpovědí vylosujeme 10 výherců.

 

****** CO MŮŽETE VYHRÁT? ******

1. cena: Dárkový poukaz na nákup v eshopu Patron-Fishing v hodnotě 500,-Kč a 2x vstupenka na FOR FISHING

2.cena :Dárkový poukaz na nákup v eshopu Patron-Fishing v hodnotě 300,-Kč a 2x vstupenka na veletrh FOR-FISHING

3.cena :2x vstupenka na veletrh FOR-FISHING

4.cena :2x vstupenka na veletrh FOR-FISHING

5.cena :2x vstupenka na veletrh FOR-FISHING

6.cena :2x vstupenka na veletrh FOR-FISHING

7.cena :2x vstupenka na veletrh FOR-FISHING

8.cena :2x vstupenka na veletrh FOR-FISHING

9.cena: 2x vstupenka na veletrh FOR-FISHING

10.cena: 2x vstupenka na veletrh FOR-FISHING

Uzávěrka soutěže je 9.2.2019 v 19:00 hod

Vyhlášení výsledků a všech výherců proběhne 10.2.2018 v 19.00 hod

HODNĚ ŠTĚSTÍ

 

Kompletní pravidla soutěže:

• Soutěž probíhá od 31.1.2019 do 9.2.2019 19:00 hod.
• Ze všech správných odpovědí vylosujeme deset výherců. Můžete poslat jen jeden komentář. Ze soutěže jsou vyloučeny duplicitní komentáře. Losování výherců proběhne v následujícím pořadí: 10.místo-1.místo
• Tato soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí a platí zde kompletní osvobození od závazků každého z účastníků.
• Výherce zveřejníme na našem webu.
• Soutěže se mohou zúčastnit pouze osoby starší 18 let trvale žijící v Česku a nebo na Slovensku
• Provozovatelem soutěže je Langer MediaNet s.r.o. IČO: 04732090

Nejčtenější články

Chytáme na boilies – úplné začátky – návazce a montáže

Chytání na různě velké a barevné kuličky již není ani u nás v Česku žádnou novinkou. Touto asi nejúspěšnější metodou pro lov kaprovitých ryb, cíleně pak hlavně velkých kaprů, propadlo mnoho českých rybářů. A není divu! Nejen, že se často na nastražené boilie nechá přemluvit velký kapr, ale například i amur a další karprovité ryby. Nabídnutým boilie pak někdy nepohrdne ani sumec. V tomto článku pro rybářské elévy, nebo pro ty, co to chtějí teprve s boilies kuličkami poprvé zkusit, si povíme a ukážeme, jak navázat montáže a nabídnout boilies rybám.

Chytat dravce na živou či mrtvou rybičku nebo jen na umělé nástrahy? Je lov na živou nástrahu přežitek?

V daleké minulosti to měli sportovní rybáři jednoduché, většinou chytali dravce na přirozenou nástrahu a to buď živou, nebo mrtvou, jinou volbu neměli. Časem se začali pro lov některých dravých ryb využívat i nástrahy umělé, což umožnil rozkvět sportovního rybolovu ruku v ruce s technickým vývojem, ten totiž dovolil výrobcům vláčecích nástrah nahradit dřevo umělými hmotami a dalšími materiály, z kterých se dnes vyrábí dokonalé napodobeniny rybek, ale i jiných vodních živočichů. Nejmodernější „měkké“ umělé nástrahy, které vznikly v USA, se velice rychle rozšířili jak do Evropy, tak i do Skandinávie. V severských zemích se tak s nastraženou živou rybkou již dnes téměř nesetkáte. V některých státech je pak chytání na živou nástrahu zakázané úplně!

Chytání sumců s montáží s podvodním splávkem

Bydlím v kraji, kde všichni co chytají sumce, chytají je tzv. „na trhačku“, tedy pomocí kačeny, ale i bez ní, sestavy uvázané buď na bójce nebo větvi pomocí trhacího vlasce. Tato metoda je velmi účinná předemvším v létě, o prázdninách, ale má dvě úskalí. Funguje hůře na velkých hloubkách a také bez lodi ji nelze použít. Jak tedy lovit sumce, pokud nemáte loď nebo jste u vody s opravdu velkou hloubkou? Je to jednoduché, chytejte sumce pomocí podvodního splávku!

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím