Rybářský rozcestník

Rybářský rozcestník.cz je opět mediálním partnerem rybářského veletrhu For Fishing!

Už několik let je náš web mediálním partnerem rybářského veletrhu For Fishing, který se letos koná od 16-19. 02. 2023 kde jinde, než v Praze na Letné. A není tomu jinak ani tento rok! Budeme vám zprostředkovávat aktuální informace o dění v halách veletrhu při jeho celém průběhu, budeme fotit, točit videa se zajímavými lidmi, provázet vás akcemi veletrhu a informovat vás také o novinkách na rybářském trhu pro rok 2023.

FISHING_22_300x300px_predprodejFISHING_23_970x250px_predprodej

A kdo bude mít zájem, může se stavit také na našem stánku a setkat se s námi. Ano, i letos budeme mít stánek v jedné z hal veletrhu. Místo upřesníme hned, jak budeme na jisto vědět, kde bude stát.

Přijměte tedy naše pozvání nejen na letošní rybářský veletrh For Fishing 2023, (přesná adresa PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 – Letňany), ale také přímo k nám, na stánek. Rádi se setkáme se všemi našimi příznivci.

Za celý tým Rybářský rozcestník.cz

Jiří Langer, šéfredaktor webu

Nejčtenější články

NONSTOP revíry 2023

V tomto článku najdete aktuální tabulku NONSTOP revírů, kde rybáři mohou v letních měsících chytat ryby i po půlnoci, tedy 24 hodin, ale pozor, za určitých podmínek a hlavně co územní svaz, to často různé termíny zahájení, nebo naopak ukončení výjimky pro lov v režimu non-stop!

Úskalí chytání kaprů pomocí člunu a sklopné tyčové bójky

Chytat kapry na větší vzdálenosti pomocí člunu a tyčové bójky je jen pro zkušené a dost otrlé rybáře. Nejde o to zavést bójku, ale také se k ní dostat s prutem a rybou na konci prutu a to i za škaredého počasí, ze větru, při velkých vlnách. Velký kapr totiž dokáže tahat jako kůň a zapomeňte na to, že by jste pěkného cvalíka dokázali dostat ke břehu pomocí klasického namotávání vlasce či šňůry ze břehu. A pokud ano, rybu by jste tak unavili, že by měla malou šanci na přežití. Jde o pokročilou kaprařinu, která nejen že není levná, ale také vyžaduje rybáře s velkým srdcem.

Rybářský veletrh FOR FISHING se vrací do své původní kondice

Svátek všech rybářů, veletrh FOR FISHING, se po roce vrací do letňanského areálu PVA EXPO PRAHA. V polovině února se na výstavní ploše přes 10 000 m2 představí více než 120 firem z Čech i zahraničí, chybět nebudou ani významné osobnosti z oblasti rybaření se zajímavými přednáškami nebo návštěvnická soutěž.