Rybářský rozcestník

Rybářská křížovka – sladkovodní i mořské ryby

Máme pro vás novinku z naší redakce, rybářskou křížovku. Vyzkoušejte si, jestli se vám podaří vyluštit všechny názvy ryb, co jsem do křížovky vložili. Jde o zkrácené názvy jak sladkovodních tak mořských ryb. Tak hurá, pusťte se do luštění.

rybářskárybářská

V naší křížovce jsou uvedené zkrácené názvy ryb, tedy například okoun říční jako okoun, jeseter ruský jako jeseter a podobně. Přejeme pěkné chvíle u naší křížovky a kdo ji nezvládne vyplnit celou, ať si nezoufá, o víkendu nahrajeme také text naší tajenky, aby jste se případně mohli podívat, kterou že to rybu jste neuhodli.

Křížovka se zvětší po kliknutí na obrázek! Je lepší si křížovku vytisknout a teprve pak ji začít luštit. Přejeme příjemnou zábavu.

Obrázek s výsledky najdete v galerii….

Text, obrázek i autor křížovky: Jiří Langer, ilustrační úvodní foto: Pixabay

Nejčtenější články

Atraktory ve spreji – šikovná pomůcka zkušeného rybáře

Atraktory jsou určeny výhradně pro zatraktivnění nástrah a návnad jak pro lov kaprovitých ryb, tak i pro lov dravců. Prodávají se v různých variantách, ale velmi oblíbené, hlavně u zkušených rybářů, jsou ve formě sprejů.

Základy výběru správného stanu pro rybáře

Rybářské stany a bivaky tvoří samostatný segment v rozsáhlé nabídce stanů. Jak se v něm zorientovat a které parametry jsou pro nákup úplně nejdůležitější?

Metlička na míchání zakrmovacích směsí

Metlička na promíchání zakrmovacích směsí v kombinaci s bateriovou vrtačkou nám usnadní důkladné spojení všech vnadících složek. Jde o skvělého pomocníka. Právě správné promíchání zakrmovací směsi nám může pomoci k pěkným úlovkům.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím