Rybářský rozcestník

Rozhovor s manažerem veletrhu FOR FISHING Michalem Sedláčkem

Rybářský veletrh FOR FISHING 2022 opět odstartuje rybářskou sezónu. Pojďme se s manažerem veletrhu Michalem Sedláčkem podívat, co na návštěvníky v pražských Letňanech od 10. do 13. března 2022 čeká.

ABFForForfor-fishing-2019-2manager

Pane Sedláčku, jaký bude 13. ročník veletrhu FOR FISHING?

Mám velkou radost, že i přes stále trvající situaci okolo COVID 19 mají vystavovatelé o účast na veletrhu zájem. Na veletrhu tak návštěvníci uvidí velké rybářské firmy jako je FHST s.r.o. (obchodní zástupce značek SONIK, RIDGEMONKEY, NAVITAS, VITAL BAITS, CULT TACKLE, WESTIN, KEITECH a BKK HOOKS), MIKBAITS, DK FISHING, ENERGOFISH, DECATHLON, WAVY BOATS – BOHEMIA MARINE, HARISON, 13 FISHING, R-SPEKT, MASTODONT, SPLASH BAITS a další. Aktuální katalog vystavovatelů najdou návštěvníci na www.forfishing.cz. Nebudou chybět ani rybářské celebrity v čele s Jakubem Vágnerem, který se vrátí z Afriky a bude na veletrhu v sobotu a v neděli.

Michal Sedláček, manažer veletrhu For Fishing

Jaký doprovodný program pro návštěvníky letos chystáte?

Pro návštěvníky jsme připravili oblíbené přednášky se známými rybářskými osobnostmi. O své zkušenosti a zážitky se podělí hlavně Jakub Vágner, ale i Radek Filip, Roman Kuřil, Tomáš Kafka, Miroslav Vojtek, Pavel Výboh, Jan Dufek, Daniel Dušek, David Štrunc a další. Kompletní harmonogram přednášek najdete opět na webu veletrhu FOR FISHING.

Doplní veletrh i letos nějaká soutěž?

Pro návštěvníky, kteří dorazí na veletrh, bude připravena návštěvnická soutěž o rybářský echolot LOWRANCE HDS LIVE 9 se sondou ACTIVE IMAGING 3v1 v celkové hodnotě 67 299 Kč. Na informačních pultech ve vstupních halách areálu PVA EXPO PRAHA budou připraveny soutěžní formuláře. Stačí vyplnit soutěžní otázku, nejpřesnější tip vyhrává.

Kde mohou návštěvníci koupit vstupenky na veletrh?

Vstupenky jsou k dostání v předprodeji na www.vstupenky-pva.cz za zvýhodněnou cenu 150 Kč. Návštěvník se tak vyhne frontám u pokladen. Vstupenky se budou prodávat i během veletrhu, a to na pokladnách. Parkovné vyjde u výstaviště na 150 Kč, levněji pak u metra na parkovišti P+R. Veletrh bude pro návštěvníky otevřen od čtvrtka do soboty od 10 do 18 hodin a v neděli od 10 do 16 hodin.

Více na www.forfishing.cz.

Nejčtenější články

Fishsurfing Tržiště – vyhledávač rybářských potřeb

Ztrácíte se v nepřeberné nabídce rybářských eshopů? Hesla jako „nejlepší“, „nejlevnější“, „sleva“ a „akce“ vám zní povědomě? Jestliže hledáte opravdu nejlepší nabídku a chcete rychle a snadno najít vše, co potřebujete, představujeme vám nový vyhledávač rybářských potřeb – Fishsurfing Tržiště!

Sladký likér jako dip? Vyzkoušejte třeba griotku, funguje skvěle!

Došel vám oblíbený dip, nebo prostě rádi zkoušíte něco nového a nejste lakomí, obětujte panák vašeho oblíbeného sladkého likéru a použijte ho jako dip, možná vás překvapí, že i některé ryby, pokud mají možnost, jsou pěkné násosky.

Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže

Český rybářský svaz, z. s., Západočeský územní svaz, odbor RT ve spolupráci s ČRS, z.s., místní organizací Nepomuk pořádají Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže podzimní kolo….