Rybářský rozcestník

Rozhovor s manažerem veletrhu FOR FISHING Michalem Sedláčkem

Rybářský veletrh FOR FISHING 2022 opět odstartuje rybářskou sezónu. Pojďme se s manažerem veletrhu Michalem Sedláčkem podívat, co na návštěvníky v pražských Letňanech od 10. do 13. března 2022 čeká.

ABFForForfor-fishing-2019-2manager

Pane Sedláčku, jaký bude 13. ročník veletrhu FOR FISHING?

Mám velkou radost, že i přes stále trvající situaci okolo COVID 19 mají vystavovatelé o účast na veletrhu zájem. Na veletrhu tak návštěvníci uvidí velké rybářské firmy jako je FHST s.r.o. (obchodní zástupce značek SONIK, RIDGEMONKEY, NAVITAS, VITAL BAITS, CULT TACKLE, WESTIN, KEITECH a BKK HOOKS), MIKBAITS, DK FISHING, ENERGOFISH, DECATHLON, WAVY BOATS – BOHEMIA MARINE, HARISON, 13 FISHING, R-SPEKT, MASTODONT, SPLASH BAITS a další. Aktuální katalog vystavovatelů najdou návštěvníci na www.forfishing.cz. Nebudou chybět ani rybářské celebrity v čele s Jakubem Vágnerem, který se vrátí z Afriky a bude na veletrhu v sobotu a v neděli.

Michal Sedláček, manažer veletrhu For Fishing

Jaký doprovodný program pro návštěvníky letos chystáte?

Pro návštěvníky jsme připravili oblíbené přednášky se známými rybářskými osobnostmi. O své zkušenosti a zážitky se podělí hlavně Jakub Vágner, ale i Radek Filip, Roman Kuřil, Tomáš Kafka, Miroslav Vojtek, Pavel Výboh, Jan Dufek, Daniel Dušek, David Štrunc a další. Kompletní harmonogram přednášek najdete opět na webu veletrhu FOR FISHING.

Doplní veletrh i letos nějaká soutěž?

Pro návštěvníky, kteří dorazí na veletrh, bude připravena návštěvnická soutěž o rybářský echolot LOWRANCE HDS LIVE 9 se sondou ACTIVE IMAGING 3v1 v celkové hodnotě 67 299 Kč. Na informačních pultech ve vstupních halách areálu PVA EXPO PRAHA budou připraveny soutěžní formuláře. Stačí vyplnit soutěžní otázku, nejpřesnější tip vyhrává.

Kde mohou návštěvníci koupit vstupenky na veletrh?

Vstupenky jsou k dostání v předprodeji na www.vstupenky-pva.cz za zvýhodněnou cenu 150 Kč. Návštěvník se tak vyhne frontám u pokladen. Vstupenky se budou prodávat i během veletrhu, a to na pokladnách. Parkovné vyjde u výstaviště na 150 Kč, levněji pak u metra na parkovišti P+R. Veletrh bude pro návštěvníky otevřen od čtvrtka do soboty od 10 do 18 hodin a v neděli od 10 do 16 hodin.

Více na www.forfishing.cz.

Nejčtenější články

Lisovaný rohlík s libečkem

Tento fígl používali již staří labští rybáři na začátku minulého století. Jde o to rohlík napařit vodou, do které dáme několik stonků libečku, po vylisování pak nakrájený rohlík s listy čerstvého libečku ještě skladujeme.

Čarování s toustovým chlebem na rybách

Použití toustového chleba na rybách jsem si zamiloval. Jde totiž o atraktivní nástrahu pro téměř všechny býložravé druhy ryb, tedy například karasy, cejny, plotice, tlouště, ale také kapry. Ale jak ho nastražit, aby na háčku, případně i na vlasu pod ním, vydržel co nejdéle? Možností je mnoho, vyzkoušejte některé naše tipy.

Kufr na nářadí skvěle nahradí rybářský kufr

Kam s tím, tak tuto otázku jsem si donedávna klad vždy, když jsem balil rybařinu na naše dlouhé výpravy k vodě. Bižuterii, ale i další doplňky pro kaprařinu, k tomu věci pro lov sumců a kde je zbytek, jako například plavačkové náčiní pro lov nástražních rybek…. Sonar, baterky k sonaru, mohu pokračovat dál, tolik věcí a jak je přepravit k vodě a přitom je mít pěkně uspořádané? Můžete si pořídit nějaké rybářské tašky, kufry a podobně. Ale ty ceny! Co tak zkusit originální rybářské boxy, kufry či tašky nahradit šikovnými boxy původně určené na nářadí? Já si jeden skvělý našel a už bych neměnil.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím