Rybářský rozcestník

Pozvánka na 24 hodinový závod na Záhorskou

Místní organizace Kladruby zve na 24 hodinový rybářský závod, který se koná 5. – 6. 8. 2022 na nádrži Záhorská (revír 411 120 Brodský)….

Revír:

Nádrž Záhorská, číslo revíru 411120, 1 ha vodní plochy

Pořadatel:

Český rybářský svaz, z.s., místní organizace Těžce tělesně postižení rybáři Kladruby (ČRS MO Kladruby)

Datum:

5. 8. – 6. 8. 2022

Startovné:

350,-Kč členi ČRS MO Kladruby (500,-Kč – ostatní závodníci). Splatné při prezentaci před závodem.

Přihlášení do závodu:

Pro účely závodu je omezen počet lovných míst na maximální počet třicet. Přednost mají předem přihlášení závodníci prostřednictvím emailu (handicapovanirybari@gmail.com), případně telefonicky na pořadatele. Emailová reservace bude obratem, jako ta telefonická pořadatelem potvrzena. Na místě před závodem bude možná účast pouze v případě, když počet předem přihlášených osob nepřesáhne
počet třicet.

GPS: 49⁰43’45.136″N, 14⁰57’25.972″E

Více zde: https://www.crs-sus.cz/1/1539/pozvanka-na-24-hodinovy-zavod-na-zahorskou

Nejčtenější články

Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky? – Výsledky ankety!

Nedávno jsme ukončili hlasování v naší anketě s otázkou: „Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky?“ Hlasovalo celkem 3574 čtenářů a poměrně jasně se vyjádřili proti případnému zákazu lovu na živé nástražní rybky na svazových, ale i soukromých vodách v Česku.

Kam v létě za rybařením – tipy na výlety s celou rodinou

Léto je ideální dobou pro to, trávit většinu času s rodinou nebo partou přátel poblíž vody. Rybářům se pak už jen nabízí možnost spojit příjemné s užitečným, vzít své nejbližší za dobrodružstvím a ukázat jim v čem tkví kouzlo rybaření. Která místa v Čechách jsou pro rodiny či větší partu lidí ty nejlepší?

Kde vzít masné červy, když je rybář zapomene doma

Masní červi rozhodně patří mezi nejoblíbenější nástrahu především plavačkářů, ale i rybářů chytající například s feederovými pruty. Právě na menší ryby jde o dokonalou nástrahu. Ovšem co si počít, když je zapomeneme doma?