Rybářský rozcestník

Pozvánka na 24 hodinový závod na Záhorskou

Místní organizace Kladruby zve na 24 hodinový rybářský závod, který se koná 5. – 6. 8. 2022 na nádrži Záhorská (revír 411 120 Brodský)….

Revír:

Nádrž Záhorská, číslo revíru 411120, 1 ha vodní plochy

Pořadatel:

Český rybářský svaz, z.s., místní organizace Těžce tělesně postižení rybáři Kladruby (ČRS MO Kladruby)

Datum:

5. 8. – 6. 8. 2022

Startovné:

350,-Kč členi ČRS MO Kladruby (500,-Kč – ostatní závodníci). Splatné při prezentaci před závodem.

Přihlášení do závodu:

Pro účely závodu je omezen počet lovných míst na maximální počet třicet. Přednost mají předem přihlášení závodníci prostřednictvím emailu ([email protected]), případně telefonicky na pořadatele. Emailová reservace bude obratem, jako ta telefonická pořadatelem potvrzena. Na místě před závodem bude možná účast pouze v případě, když počet předem přihlášených osob nepřesáhne
počet třicet.

GPS: 49⁰43’45.136″N, 14⁰57’25.972″E

Více zde: https://www.crs-sus.cz/1/1539/pozvanka-na-24-hodinovy-zavod-na-zahorskou

Nejčtenější články

Největší dětské rybářské závody na rybníce Konopiště

Pořádáme již třetí ročník dětských závodů pro širokou veřejnost( není třeba rybářského lístku). Loňská účast byla 108 dětí. Každý malý závodník má v ceně startovného (100 kč) zajištěné jídlo a pití a drobný prezent. Do 50tého místa garantujeme věcné a hodnotné ceny.

DIGITAL Smart Cradle – absolutní vítěz GRAND PRIX For Fishing 2023

I letos měl rybářský veletrh For Fishing 2023 bohatý doprovodný program. Kromě jiného se také vystavovatelé mohli přihlásit s nějakým zajímavým výrobkem do soutěže GRAND PRIX For Fishing 2023. Jde o prestižní záležitost a tak není divu, že se letos soutěže zúčastnily i takové rybářské celebrity, jako Karel Nikl nebo Lukáč Krása. Ovšem hlavní cena letos skončila na Slovensku!

Ryby v české kuchyni – 1. díl

Ryby se v Čechách konzumují po staletí. Dříve hlavně sladkovodní, nyní si oblibu získaly i ryby mořské. Asi nejvýznamnější rybou u nás byl odedávna kapr. Kapr se začal konzumovat již ve středověku a to díky rozmachu rybnikářství, kdy rybníky patřily k běžné součásti feudálních panství, ale i klášterů. Do výstavby rybníků se pak zapojily později i města.