Rybářský rozcestník

O pohár předsedy SÚS 2022

Tradiční rybářské závod „O pohár předsedy SÚS“, se koná na vodní ploše Písková Lhota 14. 5. pro dospělé a 15. 5. 2022 pro děti a mládež. Rezervaci lze provést do 6. 5. Neváhejte se přihlásit! Volná místa budou k dispozici i v den závodu, takže můžete přijet…

semax_0185b58c2e

DOSPĚLÍ – 14. 5. 2022:

rezervace do 6. 5. 2022 na e-mailu: lru@crs-sus.cz.

Uvádějte v přihlášce: jméno, příjmení, místní organizaci, rok narození

Podmínky rezervace:

– zaplacené startovné ve výši 300 Kč na transparentní účet Fondu na nákup vodních ploch: č.ú. 115-8444200237/0100, poté bude potvrzena rezervace

– v.s.:  datum narození

– zpráva pro příjemce: jméno a příjmení závodníka

Závodníci s rezervací se musí dostavit k prezenci v den závodu do 07.00 hod.

Startovné je stanoveno na částku 300 Kč/osobu (zbytek volných závodních míst k dispozici ráno v den závodu, startovné na místě 400 Kč), v ceně je občerstvení + 1 napoj.

Na pískovnu lze přijet již v pátek 13. 5., stánek s občertvením bude v provozu, karavany smí parkovat na vyhrazených místech, parkování vozidel pouze na vyznačených odstavných plochách.

Pro vítěze jsou připraveny hodnotné ceny, navíc jako bonus obdrží první tři celosvazovou povolenku k lovu ryb na mimopstruhových revírech pro rok 2023.

DĚTI A MLÁDEŽ – 15. 5. 2022:

Závodí se ve dvou kategoriích: do 15 let a 15 – 18 let.

Rezervace je spuštěna do 6. 5. 2022 e-mailu: mladez@crs-sus.cz. V přihlášce prosím uveďte: jméno a příjmení dítěte, datum narození a MO (pokud je dítě členem), a zda budete na pískovně nocovat a máte zájem o večeři a snídani. Kdo tak do 6. 5. 2022 neučiní, může v sobotu přijet a přenocovat, ale již bez večeře a snídaně. Startovné se neplatí!

Na pískovně se bude moci na hlavní pláži bivakovat a stanovat již od soboty (14. 5.), karavany smí parkovat na vyhrazených místech, parkování vozidel pouze na vyznačených odstavných plochách

Pro děti, které již přijedou v sobotu, je připravena večeře a nedělní snídaně zdarma, takže bude o ně postaráno. Má to však jednu podmínku, aby byl dostatek porcí, a tou je, že rodiče či vedoucí kroužků musí děti do závodu přihlásit výše uvedený e-mail.

Během závodu děti obdrží svačinu včetně pitého režimu.

Závodu se mohou účastnit i neorganizavné děti.

Pro všechny zúčastněné jsou připraveny hodnotné ceny a pamětní medaile, navíc jako bonus obdrží první tři celosvazovou povolenku k lovu ryb na mimopstruhových revírech pro rok 2023.

Více zde: https://www.crs-sus.cz/1/1388/pozor-uz-jen-25-dni-do-zavodu-o–pohar-predsedy-sus?fbclid=IwAR1lm7y0i5y0pEo-6wwwg9UU2sGagcdr9A82rqhJQUq4ky0CuCBIkt162FM

Nejčtenější články

Tinktura z koňského kaštanu

Kaštan koňský nebo také jírovec maďal a jeho plody bývají díky velkému obsahu bezpečných přírodních látek, jako jsou flavonoidy a glykosidy součástí mnoha mastí, které mají příznivé účinky na žilní a lymfatický systém. Zkuste si vyrobit domácí tinkturu ze zralých a čerstvých kaštanů, která pomáhá při otokách, křečových žílách, pocitu těžkých nohou.

Pokračování s boilies Chill Banana. Tohle boilies od Mastodont Baits musíte mít!

Povedená výprava, krásné ryby, naši Chillinu prostě musíte vyzkoušet! – Ahoj všem příznivcům Mastodont Baits, přidávám pokračování mých výprav s boilies Chill Banana od Mastodont Baits. Po minulé výpravě jsem vzal opět tuhle příchuť boilies k vodě. Tentokrát to bylo na jiný revír, kde jsem prozatím chytal pouze na dvou výpravách. Chtěl jsem zkusit všechny možné varianty od popky, přes neutrálně vyvážené boilies až po těžkou kuličku.

Rybářský ples v Rožmitále pod Třemšínem

Český rybářský svaz, místní organizace Rožmitál pod Třemšínem zve na tradiční Rybářský ples. Koná se 12. listopadu od 20 hodin v rožmitálském společenském centru. K tanci a poslechu bude hrát skupina Sekvence. Připravena bude bohatá rybí a zvěřinová tombola.