Rybářský rozcestník

Jihočeský rybářský veletrh

Nákupní příležitost pro rybáře, ale také doprovodný program pro návštěvníky, české firmy s nabídkou rybářského oblečení, sonarů, kajaků, vybavení do přírody, zastoupení všech rybolovných technik. V gastrozóně budou v prodeji rybí a zvěřinové speciality ze studené i teplé kuchyně: kapří a candátí hranolky, ryby na špejli, rybí polévka, rybí guláš, rybí párek v rohlíku, zvěřinové klobásy atd.

Adresa: Husova 523/30, 37005 České Budějovice
Odpovědná osoba: Petr Hazuka
Telefon: +420 387 714 213
E-mail: info@vcb.cz
Webové stránky: http://www.vcb.cz

Zastoupení všech rybolovných technik / nabídka rybářského oblečení a vybavení do přírody / ukázky sonarů, nástrah, návnad, krmení / rybářské kajaky, pruty a čluny / rybářské novinky / ukázky filetování a zpracování ryb / prezentace sportovního rybolovu a produkčního rybářství / bohatý doprovodný program / odborné přednášky / soutěže o ceny / gastrozóna s rybími specialitami / výzkumná loď / trenažer lovu kormoránů / trenažer sportovního rybolovu a mnoho dalšího

VSTUPNÉ – PŘEDPRODEJ TICKETSTREAM: cena:

  • dospělí (základní vstupné) 80 Kč
  • zlevněné vstupné 40 Kč
  • rodinné (2 + 3) 200 Kč
  • ZTP/P, děti do 6 let ZDARMA

VSTUPNÉ NA MÍSTĚ: cena:

  • dospělí (základní vstupné) 100 Kč
  • zlevněné vstupné 50 Kč
  • rodinné (2 + 3) 220 Kč
  • ZTP/P, děti do 6 let ZDARMA
  • Plné vstupné platí pro dospělou osobu do 65 let, která neuplatňuje nárok na zlevněné vstupné.

Zlevněné vstupné platí pro děti ve věku 6 – 15 let, studenty do 26 let po předložení studentského průkazu, držitele průkazu ZTP a seniory nad 65 let. Rodinné vstupné zahrnuje 2 dospělé a max. 3 děti ve věku 6 – 15 let.

Více zde: https://www.vcb.cz/navstevnici/akce/jihocesky-rybarsky-veletrh-113.html

Nejčtenější články

Lisovaný rohlík s libečkem

Tento fígl používali již staří labští rybáři na začátku minulého století. Jde o to rohlík napařit vodou, do které dáme několik stonků libečku, po vylisování pak nakrájený rohlík s listy čerstvého libečku ještě skladujeme.

Čarování s toustovým chlebem na rybách

Použití toustového chleba na rybách jsem si zamiloval. Jde totiž o atraktivní nástrahu pro téměř všechny býložravé druhy ryb, tedy například karasy, cejny, plotice, tlouště, ale také kapry. Ale jak ho nastražit, aby na háčku, případně i na vlasu pod ním, vydržel co nejdéle? Možností je mnoho, vyzkoušejte některé naše tipy.

Vodní plocha Písková Lhota u Poděbrad (rybářský revír 411 983) očima Rybářského rozcestníku

Nedávno jsem měl možnost strávit několik dní na pískovně u Poděbrad, kam mě pozval předseda SÚS Dušan Hýbner. Uskutečnili se tam totiž rybářské závody, konkrétně klání „O pohár předsedy Středočeského územního svazu“. Po samotných závodech jsem měl pak možnost čtyři dny zůstat v tomto krásném prostředí a také si zachytat. Hned první den jsem zažil setkání nejen s pěkným kaprem, ale především s úžasným jeseterem měřícím více jak 1 metr. A to jsem netušil, že si během mého pobytu, na této vodní ploše, vytáhnu ještě další dva metrové jesetery.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím