Rybářský rozcestník

Jihočeský rybářský veletrh

Nákupní příležitost pro rybáře, ale také doprovodný program pro návštěvníky, české firmy s nabídkou rybářského oblečení, sonarů, kajaků, vybavení do přírody, zastoupení všech rybolovných technik. V gastrozóně budou v prodeji rybí a zvěřinové speciality ze studené i teplé kuchyně: kapří a candátí hranolky, ryby na špejli, rybí polévka, rybí guláš, rybí párek v rohlíku, zvěřinové klobásy atd.

Adresa: Husova 523/30, 37005 České Budějovice
Odpovědná osoba: Petr Hazuka
Telefon: +420 387 714 213
E-mail: [email protected]
Webové stránky: http://www.vcb.cz

Zastoupení všech rybolovných technik / nabídka rybářského oblečení a vybavení do přírody / ukázky sonarů, nástrah, návnad, krmení / rybářské kajaky, pruty a čluny / rybářské novinky / ukázky filetování a zpracování ryb / prezentace sportovního rybolovu a produkčního rybářství / bohatý doprovodný program / odborné přednášky / soutěže o ceny / gastrozóna s rybími specialitami / výzkumná loď / trenažer lovu kormoránů / trenažer sportovního rybolovu a mnoho dalšího

VSTUPNÉ – PŘEDPRODEJ TICKETSTREAM: cena:

  • dospělí (základní vstupné) 80 Kč
  • zlevněné vstupné 40 Kč
  • rodinné (2 + 3) 200 Kč
  • ZTP/P, děti do 6 let ZDARMA

VSTUPNÉ NA MÍSTĚ: cena:

  • dospělí (základní vstupné) 100 Kč
  • zlevněné vstupné 50 Kč
  • rodinné (2 + 3) 220 Kč
  • ZTP/P, děti do 6 let ZDARMA
  • Plné vstupné platí pro dospělou osobu do 65 let, která neuplatňuje nárok na zlevněné vstupné.

Zlevněné vstupné platí pro děti ve věku 6 – 15 let, studenty do 26 let po předložení studentského průkazu, držitele průkazu ZTP a seniory nad 65 let. Rodinné vstupné zahrnuje 2 dospělé a max. 3 děti ve věku 6 – 15 let.

Více zde: https://www.vcb.cz/navstevnici/akce/jihocesky-rybarsky-veletrh-113.html

Nejčtenější články

Fishsurfing Tržiště – vyhledávač rybářských potřeb

Ztrácíte se v nepřeberné nabídce rybářských eshopů? Hesla jako „nejlepší“, „nejlevnější“, „sleva“ a „akce“ vám zní povědomě? Jestliže hledáte opravdu nejlepší nabídku a chcete rychle a snadno najít vše, co potřebujete, představujeme vám nový vyhledávač rybářských potřeb – Fishsurfing Tržiště!

Sladký likér jako dip? Vyzkoušejte třeba griotku, funguje skvěle!

Došel vám oblíbený dip, nebo prostě rádi zkoušíte něco nového a nejste lakomí, obětujte panák vašeho oblíbeného sladkého likéru a použijte ho jako dip, možná vás překvapí, že i některé ryby, pokud mají možnost, jsou pěkné násosky.

Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže

Český rybářský svaz, z. s., Západočeský územní svaz, odbor RT ve spolupráci s ČRS, z.s., místní organizací Nepomuk pořádají Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže podzimní kolo….