Rybářský rozcestník

Halové závody v rybolovné technice Kdyně

ČRS MO Kdyně pořádá dne 18. listopadu od 9hod halové závody v rybolovné technice k 70. výročí založení místního rybářského spolku…

ČRS MO Kdyně pořádá dne 18. listopadu od 9hod halové závody v rybolovné technice k 70. výročí založení místního rybářského spolku

Místo a datum konání: sportovní hala Masarykovy základní školy ve Kdyni,  zápis od 08:00 hodin

Ředitel závodu:      Vladimír Nejdl

Hlavní rozhodčí:    Václav Váchal

Bodovací komise: Jiří Patka

PROPOZICE

2x zátěž skish + 2x zátěž arenberg podle rozpisu

Hodnocené kategorie:

  • Mladší žákyně 2006 a mladší
  • Mladší žáci 2006 a mladší
  • Starší žákyně 2003-2005
  • Starší žáci 2003-2005
  • Junioři-juniorky 2000-2002
  • Senioři

První tři závodníci v kategoriích budou při ukončení závodu vyhodnoceni, každý účastník obdrží malou pozornost od pořadatelů.

Pro všechny účastníky závodu ve sportovní hale (závodníci, trenéři a další servis) je povinné přezutí do sportovní obuvi !!

Na místě bude zajištěno malé občerstvení.

Přihlášku s počtem závodníků a rokem narození (jen u mládeže) zasílejte do 12. listopadu 2018 na adresu: patka@kroz.cz nebo mladirybarikdyne@seznam.cz

Nejčtenější články

Tinktura z koňského kaštanu

Kaštan koňský nebo také jírovec maďal a jeho plody bývají díky velkému obsahu bezpečných přírodních látek, jako jsou flavonoidy a glykosidy součástí mnoha mastí, které mají příznivé účinky na žilní a lymfatický systém. Zkuste si vyrobit domácí tinkturu ze zralých a čerstvých kaštanů, která pomáhá při otokách, křečových žílách, pocitu těžkých nohou.

Pokračování s boilies Chill Banana. Tohle boilies od Mastodont Baits musíte mít!

Povedená výprava, krásné ryby, naši Chillinu prostě musíte vyzkoušet! – Ahoj všem příznivcům Mastodont Baits, přidávám pokračování mých výprav s boilies Chill Banana od Mastodont Baits. Po minulé výpravě jsem vzal opět tuhle příchuť boilies k vodě. Tentokrát to bylo na jiný revír, kde jsem prozatím chytal pouze na dvou výpravách. Chtěl jsem zkusit všechny možné varianty od popky, přes neutrálně vyvážené boilies až po těžkou kuličku.

Rybářský ples v Rožmitále pod Třemšínem

Český rybářský svaz, místní organizace Rožmitál pod Třemšínem zve na tradiční Rybářský ples. Koná se 12. listopadu od 20 hodin v rožmitálském společenském centru. K tanci a poslechu bude hrát skupina Sekvence. Připravena bude bohatá rybí a zvěřinová tombola.