Rybářský rozcestník

ZeliFishing Boilies Cup 90h

Datum akce: 9.4.-13.4.2020. Zaměření: Kaprařin. Kraj: Jihomoravský. Datum konání 9.-13.4. 2020 (velikonoce). Místo konání – Soukromý revír Božice. Souřadnice GPS: 48.8258697N, 16.2657058E. Startovné – 9 000,- Kč za jeden 2-3 členný tým. Maximální počet týmů 18. Závod bude rozdělen na dva sektory a dvě kola. Sektor: 1.-9. Místo. Sektor: 10.-18. Místo. Po skončení prvního kola se týmy s prvního sektoru přemístí do druhého na lovné místo, které si na začátku vylosovali a naopak….

Časový harmonogram

9.4. ČTVRTEK

Možný příjezd od 11:00
Losování 13:00 – 14:00
Začátek 1. kola 16:00

11.4. SOBOTA

Konec 1. kola 11:30
Přesun na nové místo 11:30 – 14:30
Začátek 2. kola 14:30

13.4. PONDĚLÍ

Konec závodu 10:00
Vyhlášení výsledků 12:00

Výhry:
1. MÍSTO 33 000 Kč + SPONZORSKÉ DARY + POHÁRY

2. MÍSTO 23 000 Kč + SPONZORSKÉ DARY + POHÁRY

3. MÍSTO 13 000 Kč + SPONZORSKÉ DARY + POHÁRY

Nejtěžší ryby 3 000 Kč + SPONZORSKÉ DARY + POHÁRY
(„nejtěžší“ ryba bude hodnocena jako váhově nejtěžší ze všech úlovků)

Pro přihlášení vyplňte formulář zde: https://www.zelifishingcup.cz/registrace-tymu nebo přihlášku zašlete e-mail adresu: [email protected] nebo volejte na +420 739 923 359

Po přihlášení a zaplacení zálohy 4 500 Kč, která musí být uhrazena do měsíce od přihlášení bude tým zapsán na startovní listinu. Celého startovné 9 000 Kč však musí být zaplaceno nejpozději do 9.1.2020. V případě nezaplacení je přihláška neplatná. Pokud team odstoupí od závodu po 9.2.2020 nebude startovné vráceno.

Uhrazení startovného na účet: 1025026068 / 6100

Variabilní symbol Vám bude zaslán po rezervaci e mailem. Do kolonky zpráva pro příjemce uveďte celé jméno přihlašující osoby nebo název teamu.

Družstva: dvou až tří členná. Při lovu se mohou aktivně účastnit všichni členové týmu. Chytat se bude na 4 pruty.
Losovat se bude podle pořadí přihlášených závodních týmů. Zástupce vylosuje nejdříve pořadí k losování a poté při druhém losování své lovné místo pro 1. kolo a poté proběhne stejné losování pro 2. kolo.

Pokud se některý tým nebude moci dostavit ve stanoveném čase, tak pořadatel po dohodě vylosuje za něj.

Týmy si mezi sebou nesmí měnit vylosovaná místa.
Přerušení závodu je možné v případě živelné pohromy, ohrožení rybí obsádky či životů závodníků.

Pravidla závodů: Při krmení a nahazování, nesmí závodník opustit lovné místo. Pokud ryba vjede na sousední stanoviště a dotkne se montáže sousedního družstva, může toto podat protest, ale nemusí. V případě protestu se nebude ryba počítat. Vnadit se smí raketou, pomocí kobry, praku, vnadících lopatek a košíků, vše z lovného místa v průběhu celých závodů. Při vnadění i nahazování platí zákaz vstupu do vody. Pouze při podebírání ryby může závodník vstoupit do vody, ale jen na svém lovném místě a pouze do výšky pasu. V případě potřeby může vstoupit i do sousedního sektoru, ale se souhlasem sousedního týmu. Během závodu smí do závodního sektoru vstoupit pouze rozhodčí a fotograf. Ostatní jen se souhlasem závodníků. Každé družstvo musí mít v základní výbavě podložku (vaničkového typu) min 50×110 cm na vyproštění ryby, podběrák min. 100 cm rameno a 3x ekosak. Rozhodčí má právo kdykoliv zkontrolovat použitou nástrahu, návnadu a montáž, tým je povinen umožnit na žádost rozhodčího kontrolu připraveného krmení např. v autě, bivaku a podobně.

Pokud dojde z nějakého důvodu ke zdržení, bude start odložen. Čas konce závodu se o toto zdržení prodlužuje.

Porušení pravidel: při prvním porušení pravidel soutěže bude přistižený tým varován a budou mu udělena pomyslná žlutá karta, při druhém porušení pravidel bude tým diskvalifikován. Při opravdu hrubém porušení může být tým rovnou diskvalifikován bez předchozího varování.
Hrubé porušení pravidel je:
– nerespektování vypsaných pravidel soutěže
– nerespektování pokynů rozhodčího
– nedodržení etiky sportovního rybolovu

Povolené nástrahy: boilies a pelety

Povolené návnady: boilie a pelety.

Více zde: https://www.facebook.com/watch/?v=247208892850156 nebo zde: https://www.zelifishingcup.cz/.

Nejčtenější články

Fishsurfing Tržiště – vyhledávač rybářských potřeb

Ztrácíte se v nepřeberné nabídce rybářských eshopů? Hesla jako „nejlepší“, „nejlevnější“, „sleva“ a „akce“ vám zní povědomě? Jestliže hledáte opravdu nejlepší nabídku a chcete rychle a snadno najít vše, co potřebujete, představujeme vám nový vyhledávač rybářských potřeb – Fishsurfing Tržiště!

Sladký likér jako dip? Vyzkoušejte třeba griotku, funguje skvěle!

Došel vám oblíbený dip, nebo prostě rádi zkoušíte něco nového a nejste lakomí, obětujte panák vašeho oblíbeného sladkého likéru a použijte ho jako dip, možná vás překvapí, že i některé ryby, pokud mají možnost, jsou pěkné násosky.

Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže

Český rybářský svaz, z. s., Západočeský územní svaz, odbor RT ve spolupráci s ČRS, z.s., místní organizací Nepomuk pořádají Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže podzimní kolo….