Rybářský rozcestník

Halové závody v rybolovné technice mládeže

Český rybářský svaz, z. s., MO Stříbro a rybářský kroužek Kladruby pořádají Halové závody v rybolovné technice mládeže dne 5. 2. 2023 v tělocvičně ZŠ KLADRUBY, Husova 203, Kladruby……

Hlavní pořadatel a rozhodčí: Kraus Bohumil

Bodovací komise: Havránek Petr

Časový rozvrh:

  • 08:00 hod. – zápis a trénink
  • 08:30 hod. – začátek závodu

Disciplíny :         2x zátěž skish   a   2x zátěž arenberg

Kategorie:

  • mladší žáci a žákyně (2011 a mladší)
  • starší žáci a žákyně (2008 – 2010)
  • junioři a juniorky (2003 – 2007)
  • čtyřčlenná družstva (maximálně 1 dorostenec v družstvu)

Každý závodník získá malou rybářskou cenu, první 3 družstva poháry.

Občerstvení zajištěno!

Více zde: https://www.crsplzen.cz/inpage/halove-zavody-v-rybolovne-technice-mladeze/

Nejčtenější články

NONSTOP revíry 2023

V tomto článku najdete aktuální tabulku NONSTOP revírů, kde rybáři mohou v letních měsících chytat ryby i po půlnoci, tedy 24 hodin, ale pozor, za určitých podmínek a hlavně co územní svaz, to často různé termíny zahájení, nebo naopak ukončení výjimky pro lov v režimu non-stop!

Úskalí chytání kaprů pomocí člunu a sklopné tyčové bójky

Chytat kapry na větší vzdálenosti pomocí člunu a tyčové bójky je jen pro zkušené a dost otrlé rybáře. Nejde o to zavést bójku, ale také se k ní dostat s prutem a rybou na konci prutu a to i za škaredého počasí, ze větru, při velkých vlnách. Velký kapr totiž dokáže tahat jako kůň a zapomeňte na to, že by jste pěkného cvalíka dokázali dostat ke břehu pomocí klasického namotávání vlasce či šňůry ze břehu. A pokud ano, rybu by jste tak unavili, že by měla malou šanci na přežití. Jde o pokročilou kaprařinu, která nejen že není levná, ale také vyžaduje rybáře s velkým srdcem.

Rybářský veletrh FOR FISHING se vrací do své původní kondice

Svátek všech rybářů, veletrh FOR FISHING, se po roce vrací do letňanského areálu PVA EXPO PRAHA. V polovině února se na výstavní ploše přes 10 000 m2 představí více než 120 firem z Čech i zahraničí, chybět nebudou ani významné osobnosti z oblasti rybaření se zajímavými přednáškami nebo návštěvnická soutěž.