Rybářský rozcestník

FOR FISHING 2024 – den čtvrtý

A máme tu poslední den rybářského veletrhu FOR FISHING 2024! Dnes vás tedy nebudu lákat a přemlouvat vás na cestu do Prahy. Prostě dnes to končí a kdo letos nezavítal do areálu PVA v Praze, může jen litovat. Dnes vám představím další rybářské firmy, ukáži nějaké momentky z veletrhu, ale ani slova, a ani fotografie nedokáží na vás přenes atmosféru této prodejní rybářské výstavy. Příští rok si určitě FOR FISHING nenechejte utéci!

forforforforforforforforforfor

Dnes jsme se skamarádili s polskou značkou UNDERCARP. Jde o mladé kluky, kteří působí na rybářském trhu v Polsku již několik let a nyní se rozhodli oslovit také rybáře v Česku. A že mají co nabídnout! Najdete u nich skvělý PVA program, úžasné fluorocarbon materiály, mnoho rybářské bižuterie… co vám mám povídat, lepší je se mrknout na jejich e-shop, určitě si tam něco vyberete.

Značka UNDERCARP přichází na náš trh…

Dnes nesmím rozhodně zapomenout na naše sousedy ze stánku, slovenskou značku ENC. Jak oni sami proklamují, nabízí jedinečnou energii na cestách. Přeložím, skvělé baterky do nepohody, s dlouhou výdrží, skvělým designem a hlavně poměrně lehké, tedy ve srovnání s klasickými dobíjecími bateriemi. Pokud hledáte kvalitní baterie, klikněte na jejich web energianacestach.sk, určitě vás jejich produkty minimálně zaujmou. Ovšem můžeme dosvědčit, na FOR FISHINGu jich letos prodali desítky.

ENC-energie na cestách…

Kdo nesmí na FOR FISHINGu chybět? Přeci náš nejslavnější rybář Jakub Vágner! Opět jeho stánek patřil k těm největším a nejvíce obletovaným. Mě osobně se nejvíce líbila možnost, naučit se pukat díky mini bazénku a zkušeným instruktorům z týmu pana Vágnera. Také samozřejmě na jeho stánku bylo možnost prohlédnout si a zakoupit vše možné od rybařiny. Od rybářské bižuterie až po oblečení. Osobně, jako ostatně každý rok, pak byla možnost se s Jakubem Vágnerem vyfotit. Já na to moc nejsem, ale spousty malých, ale i větších rybářů si tuto příležitost nenechalo utéci.

Stánek Jakuba Vágnera….

Hlavně přívlačkáře mohl na letošním FOR FISHINGu zaujmout také stánek značky BESTANGLER.CZ, která nabízí úžasné pruty pro vláčkaře Hearty Rise. BESTANGLER.CZ je výhradní dovozce těchto prutů pro Česko i Slovensko, má kvalitní e-shop, jen stačí kliknout a objednat si cokoliv ze sortimentu především pro vláčkaře.

Stánek pro milovníky lovu dravých ryb…

Pan Krása a jeho stánek také patří mezi stálice rybářského veletrhu FOR FISHING. I letos si návštěvníci rybářského veletrhu mohli koupit desítky, ale spíše stovky produktů právě značky LK BAITS. A kdo to nestihl, nevadí, stačí navštívit jejich e-shop.

LK BAITS – značka, kterou vám snad ani nemusíme představovat…

Tak dnes odpoledne sbalíme stánek a hurá domů. Budeme se těšit na další rybářské akce a hlavně na setkání, alespoň s některými z vás, u vody. Doufáme, že i letos nám zůstanete věrní a pravidelně si otevřete náš web, slibujeme, že i letos bude co číst a na co se koukat!

Nejčtenější články

Zpráva z MiČR handicapovaných rybářů a žen v plavané 2024

Vážení přátelé sportovní rybařiny, plavané především! O posledním dubnovém víkendu proběhlo na Labi v Mělníku Mistrovství ČR handicapovaných rybářů v plavané s účastí polských závodníků a Mistrovství ČR v plavané žen. Mistrem republiky mezi handicapovanými rybáři se stal Radim Kozlovský z MO Kladruby, domácí šampionkou v plavané je pak Hana Purkrábková z MO Plaňany…

3. Mistrovství světa v muškaření v kategorii žen a 9. Mistrovství světa v muškaření v kategorii masters (veteránů)

Jihočeský územní svaz a Český rybářský svaz si dovolují pozvat sportovní rybáře na jeden z nejvýznamnějších muškařských závodů na světě, který se bude konat na jihočeských revírech od 19.–25. května 2024.

Report jarní závody Záhorská

Vážení přátelé, rybářky, rybáři – KAMARÁDI. Dovolte, abychom Vás informovali o prvních kladrubských závodech v roce 2024 na nádrži Záhorské. Na sobotu byl naplánován závod pro dospělé a na neděli závod pro „malé“ rybářky a rybáře…