Rybářský rozcestník

Pozvánka na přívlačový závod na pískovně

Dne 30. 10. 2022 se koná na pískovně 2. ročník přívlačového závodu „Pruhy, tečky, zuby s pískovny N.O. 2 – Pohár SÚS v přívlači“, na který zvou pořadatelé Občerstvení U štiky….

Vážení rybáři a rybářky srdečně bychom Vás všechny chtěli pozvat na druhý ročník přívlačový závodů v Pískové Lhotě u Nymburka. Jedná se o přívlačový závod ze břehu v lovu dravých ryb, který se koná 30. 10. 2022.
Loví se systémem Chyť a pusť s výjimkou pstruha duhového, kterého si po zapsání do povolenky každý lovící smí přisvojit maximálně 2 ks. Bodují se všechny dravé ryby, které jsou zde zastoupeny.

• Pstruh duhový
• Candát obecný
• Okoun říční
• Štika obecná
• Bolen dravý
• Sumec velký
• Síh maréna

Více zde: https://semax.crs-sus.cz/soubory/propozice-zavodu-20220916-180431.pdf

Nejčtenější články

Jak jednoduše opláchnout nafukovací člun

Kdo vozí k vodě nafukovací čluny, moc dobře ví, jak moc po vytažení z vody jsou špinavé, zvláště, pokud je rybář u vody déle a zažije nějakou tu bouřku. Hlavně na řekách se na spodní straně člunu usazuje kde co. A pokud zaprší, či parkujeme s člunem pod stromy, ani vnitřek člunu nebývá neposkvrněný. Kdo by pak chtěl vozit tuto hrubou špínu domů? 🙂

Co vše lze nastražit na přívěs háčku

Kromě klasického boilies, případně pelet lze na přívěs háčku nastražit kde co. Od červů, žížal, ale i jiné živé havěti také různě upravené pečivo, listy, květy či snítky trav nebo rákosu, ale také ovoce. A to nemluvím o sýrech a různých dalších dobrotách, co si rybář odtrhne u huby, aby zvýšil svoji šanci chytit nějakou tu pěknou rybu.

Bonduelle Gold Chilli – kukuřice nejen do chladné podzimní vody

Zkušeným rybářům asi nemusím vysvětlovat, že právě nakládaná kukuřice Bonduelle nejlépe přemlouvá kaprovité ryby k záběru a to jak bílou rybu, tak i kapry a amury. Ale už jste vyzkoušeli chytat ryby na Bonduelle Gold Chilli, tedy ostrou variantu této nakládané kukuřice?