Rybářský rozcestník

Čtenářům Rybářského rozcestníku.cz nabízí VIKNG vánoční slevu 25%!

Značka VIKING TECHNOLOGY přináší svým zákazníkům na trh kromě jiného i řadu přenosných energetických zdrojů vhodných pro použití doma i v přírodě. Na cestách a výletech se tak produkty VIKING stávají neocenitelným pomocníkem. Díky využití solární energie jsou také šetrné pro životní prostředí a lze je používat prakticky kdykoli a kdekoli. Na e-shopu www.best-power.cz si můžete produkty VIKING prohlédnou a vybrat si pro Vás a Vaše známé ty nejvhodnější. Čtenářům Rybářského rozcestníku nabízí VIKNG slevu 25% na powerbanku W24 24000mAh, stačí při objednávce na zmíněném e-shopu zadat slevový kód „RYBAR“.

W-24S_12-viking3L50-viking-vánoce5set_present-vikingGB155_present-vánoce-viking6L50_GB155-viking-vánoce7

Pro milovníky outdoorových aktivit a dlouhých pobytů v přírodě, pak VIKING může nabídnout výhodný a praktický set solárního panelu L50 a bateriového generátoru GB155 nebo SA250. Přes solární panel můžete nabíjet bateriový generátor, který bude napájet všechna Vaše elektronická zařízení od telefonů a laptopů po přenosné ledničky do auta.

Výhodou solárního panelu L50 je jeho minimální hmotnost a rozměry. Velice snadno jej zabalíte do své výletní výbavy. Panel je částečně schopen dodávat el. energii do generátoru i při nepřímém slunečním záření.

Přestože bateriové generátory GB155 a SA250 nedosahují obřích rozměrů, jejich výkon je naprosto dostatečný pro nabíjení a napájení menších el. zařízeních, jako jsou notebooky, fotoaparáty, kamery, přenosné lednice, televizory, atd. Jejich malé rozměry přináší výhodu ve snadném převážení do všech koutů světa. Ať už si k solárnímu panelu zvolíte kterýkoli z nich, vždy to bude správná volba.

Pokud jste spíše dobrodruzi a rádi si vyrazíte i na pěší túru nebo na běžky po hřebenech hor, značka VIKING Vás může vybavit také řadou kvalitních outdoorových solárních powerbank. Jednou z nich je i například solární powerbanka VIKING W24 s reálnou kapacitou 24000mAh. Powerbanka disponuje odolností proti vodě IP67 a výkonným solárním panelem. Je vhodná do jakéhokoli počasí i prostředí. Naleznete na ní praktický háček, za který s pomocí karabiny můžete powerbanku zavěsit na batoh. Powerbanka se Vám bude nabíjet ze slunce po celou dobu cesty, a Vy tak nikdy neztratíte energii.

Na e-shopu www.best-power.cz si můžete produkty VIKING prohlédnou a vybrat si pro Vás a Vaše známé ty nejvhodnější.

Čtenářům Rybářského rozcestníku nabízí VIKNG slevu 25% na powerbanku W24 24000mAh. A co proto udělat? Jen stačí při objednávce na zmíněném e-shopu zadat slevový kód „RYBAR“.

Nejčtenější články

Termíny vytírání ryb

Znalost měsíců, kdy se tře ten či onen druh ryb, se rozhodně hodí každému rybáři. Právě v době vytírání nemají ryby náladu na nic jiného, než právě na své milostné hrátky. Většinou nepřijímají potravu a tak chytnou rybu, která je právě ve tření, je téměř nemožné. Proto nemá smysl cíleně lovit ten druh, který se zrovna vytírá. Je pravda, že u ryb hájených jejich ochrana probíhá právě v době vytírání, což je logické a tak stejně v tu dobu máme zakázáno hájený druhy ryb chytat. Ovšem pozor. Například počasí některé roky může dobu vytírání opozdit, nebo naopak, při teplém jaru, urychlit. Ale jinak je tato tabulka poměrně přesná!

Základy lovu ryb pod ledem, tedy tzv. na dírkách

I přes stálé legislativní komplikace se v Česku najdou revíry, kde si lze legálně zachytat ve vyvrtaných dírách v ledu. Je to rybolovná technika, kterou každým rokem podlehne stále více rybářů, kteří se nechtějí smířit s tím, že jim mráz a ledová krusta brání využívat jiné, běžné techniky lovu ryb. Prostě někdo to doma u televize a krbu nevydrží ani v zimě! 🙂

NONSTOP revíry 2022

Na nonstop revíry vydává Ministerstvo zemědělství výjimky. Ano, je to tak, Český rybářský svaz nerozhoduje o revírech, na kterých se daný rok může chytat 24 hodin. To je v pravomoci MZe ČR. V tomto článku najdete aktuální tabulku NONSTOP revírů, kde rybáři mohou v letních měsících chytat ryby i po půlnoci.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím