Rybářský rozcestník

Čtenářům Rybářského rozcestníku.cz nabízí VIKNG vánoční slevu 25%!

Značka VIKING TECHNOLOGY přináší svým zákazníkům na trh kromě jiného i řadu přenosných energetických zdrojů vhodných pro použití doma i v přírodě. Na cestách a výletech se tak produkty VIKING stávají neocenitelným pomocníkem. Díky využití solární energie jsou také šetrné pro životní prostředí a lze je používat prakticky kdykoli a kdekoli. Na e-shopu www.best-power.cz si můžete produkty VIKING prohlédnou a vybrat si pro Vás a Vaše známé ty nejvhodnější. Čtenářům Rybářského rozcestníku nabízí VIKNG slevu 25% na powerbanku W24 24000mAh, stačí při objednávce na zmíněném e-shopu zadat slevový kód „RYBAR“.

W-24S_12-viking3L50-viking-vánoce5set_present-vikingGB155_present-vánoce-viking6L50_GB155-viking-vánoce7

Pro milovníky outdoorových aktivit a dlouhých pobytů v přírodě, pak VIKING může nabídnout výhodný a praktický set solárního panelu L50 a bateriového generátoru GB155 nebo SA250. Přes solární panel můžete nabíjet bateriový generátor, který bude napájet všechna Vaše elektronická zařízení od telefonů a laptopů po přenosné ledničky do auta.

Výhodou solárního panelu L50 je jeho minimální hmotnost a rozměry. Velice snadno jej zabalíte do své výletní výbavy. Panel je částečně schopen dodávat el. energii do generátoru i při nepřímém slunečním záření.

Přestože bateriové generátory GB155 a SA250 nedosahují obřích rozměrů, jejich výkon je naprosto dostatečný pro nabíjení a napájení menších el. zařízeních, jako jsou notebooky, fotoaparáty, kamery, přenosné lednice, televizory, atd. Jejich malé rozměry přináší výhodu ve snadném převážení do všech koutů světa. Ať už si k solárnímu panelu zvolíte kterýkoli z nich, vždy to bude správná volba.

Pokud jste spíše dobrodruzi a rádi si vyrazíte i na pěší túru nebo na běžky po hřebenech hor, značka VIKING Vás může vybavit také řadou kvalitních outdoorových solárních powerbank. Jednou z nich je i například solární powerbanka VIKING W24 s reálnou kapacitou 24000mAh. Powerbanka disponuje odolností proti vodě IP67 a výkonným solárním panelem. Je vhodná do jakéhokoli počasí i prostředí. Naleznete na ní praktický háček, za který s pomocí karabiny můžete powerbanku zavěsit na batoh. Powerbanka se Vám bude nabíjet ze slunce po celou dobu cesty, a Vy tak nikdy neztratíte energii.

Na e-shopu www.best-power.cz si můžete produkty VIKING prohlédnou a vybrat si pro Vás a Vaše známé ty nejvhodnější.

Čtenářům Rybářského rozcestníku nabízí VIKNG slevu 25% na powerbanku W24 24000mAh. A co proto udělat? Jen stačí při objednávce na zmíněném e-shopu zadat slevový kód „RYBAR“.

Nejčtenější články

Chce se vám na rybách na velkou? Řešíte Nerudovské, kde a kam s tím? :)

Někdo by řekl, že to není žádný problém, prostě si dřepnu a je to. Ale kdo občas nechá svoji stopu v přírodě, moc dobře ví, že bez přípravy to není žádná sranda si pohodlně ulevit. Když vynechám komáry, hovada a další havěť, co má ráda bílé zadky, ani keře, rákos či traviny nám nedělají dobře, když si čupneme na nevhodné místo. To nemluvím o situacích, kdy rybaříme na místech, kde je prostě na nás ze všech stran vidět. Kde pak spočinout a v klidu si udělat to svoje?

Háček v prstě, či jiné části těla, jak ho dostat ven?

Není větší nepříjemnosti u vody při chytání ryb, než když si rybář zarazí háček hluboko do prstu, či dokonce do jiné části těla. Pak je každá rada drahá, co v tu chvíli dělat. Zabalit nádobíčko a vyrazit ihned na pohotovost, nebo se pokusit háček si sám vytáhnout hned u vody? Ano, někdy si můžeme pomoci sami.

Výroba zakrmovacího praku z petláhve

Zakrmovací prak se používá především na dopravení koulí připravených z lepivé zakrmovací směsi na lovné místo. Je to šikovná pomůcka především pro kapráře. Dá se koupit, ovšem jeho cena je, ve většině rybářských obchodů, poměrně vysoká. Přitom se dá vyrobit téměř bez nákladů, jen z toho, co najdete doma.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím