Rybářský rozcestník

Čtenářům Rybářského rozcestníku.cz nabízí VIKNG vánoční slevu 25%!

Značka VIKING TECHNOLOGY přináší svým zákazníkům na trh kromě jiného i řadu přenosných energetických zdrojů vhodných pro použití doma i v přírodě. Na cestách a výletech se tak produkty VIKING stávají neocenitelným pomocníkem. Díky využití solární energie jsou také šetrné pro životní prostředí a lze je používat prakticky kdykoli a kdekoli. Na e-shopu www.best-power.cz si můžete produkty VIKING prohlédnou a vybrat si pro Vás a Vaše známé ty nejvhodnější. Čtenářům Rybářského rozcestníku nabízí VIKNG slevu 25% na powerbanku W24 24000mAh, stačí při objednávce na zmíněném e-shopu zadat slevový kód „RYBAR“.

W-24S_12-viking3L50-viking-vánoce5set_present-vikingGB155_present-vánoce-viking6L50_GB155-viking-vánoce7

Pro milovníky outdoorových aktivit a dlouhých pobytů v přírodě, pak VIKING může nabídnout výhodný a praktický set solárního panelu L50 a bateriového generátoru GB155 nebo SA250. Přes solární panel můžete nabíjet bateriový generátor, který bude napájet všechna Vaše elektronická zařízení od telefonů a laptopů po přenosné ledničky do auta.

Výhodou solárního panelu L50 je jeho minimální hmotnost a rozměry. Velice snadno jej zabalíte do své výletní výbavy. Panel je částečně schopen dodávat el. energii do generátoru i při nepřímém slunečním záření.

Přestože bateriové generátory GB155 a SA250 nedosahují obřích rozměrů, jejich výkon je naprosto dostatečný pro nabíjení a napájení menších el. zařízeních, jako jsou notebooky, fotoaparáty, kamery, přenosné lednice, televizory, atd. Jejich malé rozměry přináší výhodu ve snadném převážení do všech koutů světa. Ať už si k solárnímu panelu zvolíte kterýkoli z nich, vždy to bude správná volba.

Pokud jste spíše dobrodruzi a rádi si vyrazíte i na pěší túru nebo na běžky po hřebenech hor, značka VIKING Vás může vybavit také řadou kvalitních outdoorových solárních powerbank. Jednou z nich je i například solární powerbanka VIKING W24 s reálnou kapacitou 24000mAh. Powerbanka disponuje odolností proti vodě IP67 a výkonným solárním panelem. Je vhodná do jakéhokoli počasí i prostředí. Naleznete na ní praktický háček, za který s pomocí karabiny můžete powerbanku zavěsit na batoh. Powerbanka se Vám bude nabíjet ze slunce po celou dobu cesty, a Vy tak nikdy neztratíte energii.

Na e-shopu www.best-power.cz si můžete produkty VIKING prohlédnou a vybrat si pro Vás a Vaše známé ty nejvhodnější.

Čtenářům Rybářského rozcestníku nabízí VIKNG slevu 25% na powerbanku W24 24000mAh. A co proto udělat? Jen stačí při objednávce na zmíněném e-shopu zadat slevový kód „RYBAR“.

Nejčtenější články

Od 12.4. mohou rybáři chytat ryby po celou povolenou denní dobu lovu

Díky ukončení nouzového stavu si rybáři oddechnou, konečně mohou opět vyrazit na výpravy i mimo svůj okres, kde mají trvalé bydliště, stejně tak strávit u vody celý čas, co jim umožňuje rybářský zákon.

Skládací kbelík na vodu – skvělá rybářská pomůcka

Skládací nádoba, kbelík, či jinak také vědro na vodu, je chytrá pomůcka pro všechny, co potřebují nabírat vodu i tam, kde je břeh hodně vysoký. Kromě toho jde o velmi skladnou pomůcku pro rybáře, která se vejde i do menšího baťůžku a hlavně, téměř nic neváží. Přitom se může na rybách hodit na kde co.

Sendvič, jako taková nástraha poslední záchrany, do jarní ledové vody

Každý rybář, který zkouší lovit v jarní ledové vodě, ví, že občas je opravdu těžké letargické ryby přimět k záběru. Ovšem existuje několik osvědčených nástrah, které často zajistí úspěšný lov i přes případnou aktuální neochotu ryb spolupracovat při prvních jarních vycházkách k vodě.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím