Rybářský rozcestník

Method Feeder CUP CZ 2024 – STARTUJE

Ahoj všem příznivcům method feederu, konečně se nám povedlo doladit pronájmy vodních ploch a domluvit termíny jednotlivých kol. Letos to bylo zase o něco složitější, ale věřím že se povedly vybrat kvalitní vodní plochy. Termíny držíme podobně jako v minulém roce, jen superfinále jsme posunuli na konec prázdnin. Snad to pomůže a superfinále se zúčastní většina těch, kteří se kvalifikovali.

titulkaMethod

Registrace bude spuštěna 1.2. 2024

https://method-feeder-cup-cz.webnode.cz/registrace-do-souteze/

Kompletní informace k MFC CZ 2024, registraci, pravidla … naleznete zde:

https://method-feeder-cup-cz.webnode.cz/

Termíny závodů:

1. kolo 20.4. 2024 Popůvky – Dolní rybník
2. kolo 25.5. 2024 Hadina
3. kolo 15.6. 2024 Konopiště

Superfinále :
Termín bude stanoven po zveřejnění pevných termínů pro 1. a 2. method feeder ligu

Methodu zdar, Víťa a Luboš

Nejčtenější články

Rybářský rozcestník.cz vyhlašuje soutěž o 20 vstupenek na FOR FISHING 2024!

15 ročník mezinárodního rybářského veletrhu FOR FISHING je za rohem. Koná se v termínu od 22. do 25. února 2024. Jsme rádi, že i letos se Rybářský rozcestník.cz stal mediálním partnerem této největší tuzemské akce pro rybáře konané kde jinde, než v areálu PVA v Praze v Letňanech. U příležitosti tohoto rybářského svátku vyhlašujeme soutěž o vstupenky na FOR FISHING 2024. Soutěž se bude konat na našich stránkách na Facebooku a to od 7.2. od 18:00 do 16.2.2024 do 18:00! Bližší podmínky soutěže se dozvíte po otevření tohoto článku.

Veletrh FOR FISHING uvítá první návštěvníky už ve čtvrtek 22. února 2024

Svátek všech rybářů a rybářek se nezadržitelně blíží, vystavovatelé už pomalu balí žhavé novinky, které na veletrhu představí, rybářské osobnosti dokončují přípravu svých přednášek, obří akvárko už je připraveno na výstavišti. Na co se můžete na veletrhu těšit a co byste si neměli nechat ujít?

FOR FISHING 2024 – den druhý

Pokud se včera občas nedalo nějakou tou uličkou protáhnout, dnes to není o nic lepší! Letos je rybářský veletrh FOR FISHING opravdu hojně navštěvovaný. Mě se ho podařilo celý prolétnout za dva dny a přiznám se, že šlo o pěkný kvapík. Občas jsem se na nějakém stánku zasekl, protože novinek je tu letos opravdu hodně. Dnes vám představím dalších pár firem a výrobků, které by některé z vás mohli na letošním FOR FISHINGu zaujmout.