Rybářský rozcestník

TTX Mais (kukuřičná placka)

Jedná se o aromatický produkt z kukuřice, který se před použitím vlhčí vodou. Použití TTX Mais se doporučuje do každého krmení primárně určeného na lov kaprů a velkých bílých ryb. Tutou kuřičnou placku si každý výrobce dělá po svém. Někdo ji peče, jiný vaří …

TTX Mais
TTX

Upravuje se do krmení namočením, poměr vody je uvedený na obalu. Většinou na 1 kg TTX se dává 1 l vody. Vhodné je nechat namočenou a promíchanou hmotu nejméně 1 hodinu stát. Někdo ji pak máčí i 12 hodin předem! Dochucuje se různými atraktivy. Hotová, odleželá se pak míchá s dalšími komponenty, jako například se strouhankou, melasou …

Nejčtenější články

Rybářská křížovka – sladkovodní i mořské ryby

Máme pro vás novinku z naší redakce, rybářskou křížovku. Vyzkoušejte si, jestli se vám podaří vyluštit všechny názvy ryb, co jsem do křížovky vložili. Jde o zkrácené názvy jak sladkovodních tak mořských ryb. Tak hurá, pusťte se do luštění.

Základy výběru správného stanu pro rybáře

Rybářské stany a bivaky tvoří samostatný segment v rozsáhlé nabídce stanů. Jak se v něm zorientovat a které parametry jsou pro nákup úplně nejdůležitější?

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím