Rybářský rozcestník

Vysazování ryb je v plném proudu!

Zpráva ze dne 3.3.2017 – Dnes jsme do rybníků SÚS nasadili 600 kg pstruha duhového, kterého dodaly Sádky Jihočeského ÚS Kaplice. Ryba byla krásná, průměrná hmotnost 0,35 kg. Po 150 kg duháka bylo nasazeno na Rachyni, Božkov, do Dvorců a do Smilovic.

Vysazování duháka ve středních Čechách

Vysazování ryb do svazových revírů probíhá na příč celou naší republikou. Teď je ta správná doba. Fota konkrétně ukazují vysazování duháka ve středních Čechách v Rachyni, Božkově, ve Dvorcích a v Smilovicích …

Duháci vypouštěni do vody

Zdroj: www.crs-sus.cz

Nejčtenější články

Sumec kanibal, aneb čím vším sumci nepohrdnou. Mohou napadnout i člověka?

Kanibalismus u sumců je přirozeným jevem a setkáme se s ním všude, nejen tam, kde je moc přemnožený a má málo potravy. Pokud hájí své teritorium, klidně vystartuje po stejně velkém jedinci, který nepatří mezi jeho nejbližší rodinu. Jde o teritoriální chování. Ovšem cizí jedinci svého druhu nejsou jeho hlavní potravou. Kromě menších ryb nepohrdne ani hlodavci, menšími ptáky apod. Může si ale sumec udělat zálusk i na člověka?

Způsoby uzení ryb

Známe různé způsoby uzení ryb, liší se teplotou kouře, dobou uzení a také trvanlivostí výsledného produktu.

Koule z DECATHLONU jsou trnem v oku některým českým výrobcům

Boilies z DECATHLONU se stále probírá na diskuzních fórech na různých rybářských webech a také na Facebooku. Jde o to, že zásadně konkuruje cenou běžným výrobcům a tak někteří testeři renomovaných značek začali koule z DECATHLONU ve svých článcích hanit. My jsme byli donedávna zcela neutrální, ale po sérií negativních článků na Facebooku jsme se naštvali a zašli do obchodu a „dekatloňácké“ koule koupili. Boilies jsme pak testovali na stojaté svazové vodě, také na jednom soukromém revíru a nakonec i na proudné vodě na Labi. A jak jsme s koulemi dopadli?

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím