Rybářský rozcestník

Vysazování ryb je v plném proudu!

Zpráva ze dne 3.3.2017 – Dnes jsme do rybníků SÚS nasadili 600 kg pstruha duhového, kterého dodaly Sádky Jihočeského ÚS Kaplice. Ryba byla krásná, průměrná hmotnost 0,35 kg. Po 150 kg duháka bylo nasazeno na Rachyni, Božkov, do Dvorců a do Smilovic.

Vysazování duháka ve středních Čechách

Vysazování ryb do svazových revírů probíhá na příč celou naší republikou. Teď je ta správná doba. Fota konkrétně ukazují vysazování duháka ve středních Čechách v Rachyni, Božkově, ve Dvorcích a v Smilovicích …

Duháci vypouštěni do vody

Zdroj: www.crs-sus.cz

Nejčtenější články

Masaři plundrují svazové vody!

Na internetu koluje Print Scrn chatu dvou mladíků, který ukazuje dva masaře v tom pravém světle. Z jejich diskuze totiž vyplývá, že ve svazové vodě chycené ryby prodávají obchodníkům vietnamské národnosti.

Horní míry dravců? Ano nebo ne?

V jedné komunitě na Facebooku se objevila diskuze o snaze stanovit, kromě kaprů, horní míry i dravcům. Jak to vidíte vy? Je potřeba hájit trofejní dravce? Já osobně si nejsem jistý, že například u sumce je třeba nějaké hájení, ale třeba jsem mimo. Pojďme si na toto téma popovídat i u nás na Facebooku!

Do řek tečou z čističek i antidepresiva, ryby jsou méně ostražité a neskrývají se před predátory

Výzkum ukázal, že kvůli chemikáliím v tocích jsou ryby méně aktivní, což může vést k tomu, že se neukryjí před predátory. Vědci zkoumali populaci pstruha obecného v potoku na Prachaticku.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím