Rybářský rozcestník

Vysazování ryb je v plném proudu!

Zpráva ze dne 3.3.2017 – Dnes jsme do rybníků SÚS nasadili 600 kg pstruha duhového, kterého dodaly Sádky Jihočeského ÚS Kaplice. Ryba byla krásná, průměrná hmotnost 0,35 kg. Po 150 kg duháka bylo nasazeno na Rachyni, Božkov, do Dvorců a do Smilovic.

Vysazování duháka ve středních Čechách

Vysazování ryb do svazových revírů probíhá na příč celou naší republikou. Teď je ta správná doba. Fota konkrétně ukazují vysazování duháka ve středních Čechách v Rachyni, Božkově, ve Dvorcích a v Smilovicích …

Duháci vypouštěni do vody

Zdroj: www.crs-sus.cz

Nejčtenější články

Od 1. dubna 2018 začnou platit nové denní doby lovu ryb na mimopstruhových revírech!

V minulých dnech byla ministrem zemědělství Ing. Jiřím Milkem podepsána novela vyhlášky č. 197/2004 Sb., k provedení zákona č. 99/2004 Sb., o rybářství, kterou se mění denní doby lovu ryb na mimopstruhových revírech. Novela, jak je zvykem, byla také publikována ve Sbírce zákonů pod č. 25/2018 Sb. v částce 14, která vyšla dne 19.2.2018. Na základě této novely platí, s účinností od 1. dubna 2018, změny denní doby lovu ryb na mimopstruhových revírech. Jaké jsou, najdete v článku.

Duben až září se může na mimopstruhových revírech chytat od 4 do 24 hodin

V měsíci duben, květen, červen, červenec, srpen, září se může na mimopstruhových revírech chytat od 4 do 24 hodin. Změna od 1. dubna 2018!

Nafackoval ho kapr …

Sám jsem při fotografování ryb zažil kde co. Ale takovou facku jsem zatím od ryby nedostal! 🙂 Pusťte si video i se zvukem!

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím