Rybářský rozcestník

Montáž s gumou a vypadávajícím kamenem pro vyvážení

Celá sestava funguje tak, že kapr při záběru stáhne zátěž (kámen) z gumičky a zdoláváni pak proběhne bez zátěže. Tento způsob je velice efektivní, šetrný k rybám a hlavně ekologický, protože ve vodě zůstává namísto neekologického olova, přírodní kámen. U návazce je třeba ponechat délku cca 40 cm a více. Také je důležité dbát na správné spouštění celé montáže do vody, aby se nám sestava nezamotala. Volíme pevnější gumičky, může to být třeba eliktrikářská páska, duše od kola a jiné, jde jenom o to aby vydržela zátěž kamene.

Nejčtenější články

Atraktory ve spreji – šikovná pomůcka zkušeného rybáře

Atraktory jsou určeny výhradně pro zatraktivnění nástrah a návnad jak pro lov kaprovitých ryb, tak i pro lov dravců. Prodávají se v různých variantách, ale velmi oblíbené, hlavně u zkušených rybářů, jsou ve formě sprejů.

Základy výběru správného stanu pro rybáře

Rybářské stany a bivaky tvoří samostatný segment v rozsáhlé nabídce stanů. Jak se v něm zorientovat a které parametry jsou pro nákup úplně nejdůležitější?

Metlička na míchání zakrmovacích směsí

Metlička na promíchání zakrmovacích směsí v kombinaci s bateriovou vrtačkou nám usnadní důkladné spojení všech vnadících složek. Jde o skvělého pomocníka. Právě správné promíchání zakrmovací směsi nám může pomoci k pěkným úlovkům.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím