Rybářský rozcestník

Marker jako bójka

Každý rybář ví, že výběr spravného místa pro chytání ryb zvýšuje účinnost lovu. K větším úspěchům při lovu nám také může pomoci i přesnost zakrmování. Když ale chytáme ze břehu, tak moc možností k označení lovného místa nemáme. Proto může být dobrou pomůckou splávek (bójka) zvaná Marker.

Marker – dá se říci, že je to splávek, který je určen především na zmapování hloubky lovného místa, ale dá se použít i jako bójka pro označení lovního místa právě ze břehu, například všude tam, kde je použití klasické bójky zakázané. Při nahození na vybrané místo nám Marker posléze vyplave na hladinu a pak můžeme okolo něj zakrmovat a využívat ho tedy jako bójku. Návnadu lze na lovné místo dopravit prakem, lopatkou nebo na větší vzdálenosti „kobrou“ a spombem.

Nejčtenější články

Atraktory ve spreji – šikovná pomůcka zkušeného rybáře

Atraktory jsou určeny výhradně pro zatraktivnění nástrah a návnad jak pro lov kaprovitých ryb, tak i pro lov dravců. Prodávají se v různých variantách, ale velmi oblíbené, hlavně u zkušených rybářů, jsou ve formě sprejů.

Základy výběru správného stanu pro rybáře

Rybářské stany a bivaky tvoří samostatný segment v rozsáhlé nabídce stanů. Jak se v něm zorientovat a které parametry jsou pro nákup úplně nejdůležitější?

Metlička na míchání zakrmovacích směsí

Metlička na promíchání zakrmovacích směsí v kombinaci s bateriovou vrtačkou nám usnadní důkladné spojení všech vnadících složek. Jde o skvělého pomocníka. Právě správné promíchání zakrmovací směsi nám může pomoci k pěkným úlovkům.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím