Rybářský rozcestník

Montáž návazce na rychloobratlík

Vytvořený návazec ať už na boilies, nebo na jinou nástrahu, je třeba připevnit na obratlík. Ale pokud chci rychle a jednoduše zhotovený návazec vyměnit u vody (např .: za jinou délku, poškozený návazec a jiné), je praktické použít rychloobratlík. Toto video Vám poskytne návod, jak vytvořit smyčku, připevnit návazec k rychloobratlíku a zajistit návazec gumičkou proti zamotávání (Anti tangle sleeves). Tato montáž pak nepovolí ani u těch největšich ryb!

Videa všech montáži použitých ve videu najdete zde: https://www.rybarskyrozcestnik.cz/videa/kategorie/videa-navazovani-rybarskych-uzlu-video-skola-uzlu/

Nejčtenější články

NONSTOP – lov ryb po půlnoci. Proč s ním všichni dělají takovou vědu?

Dříve jsem byl velkým propagátorem lovu ryb pře půlnoc, nyní již mám pochyby, jak moc jde o výhodu moci chytat ryby celou noc. Po několika letech, co na revírech v NONSTOP režimu chytám, jsem totiž zjistil, že těch ryb, chycených v noci, zase až tak moc není.

Cíleně pro rybí maso chodí k vodě jen něco málo přes 4 % registrovaných rybářů

Z naší ankety s otázkou: „Proč vlastně rybařím?“, jasně vyplývá, že k vodě pro rybí maso chodí jen malé procento rybářů. Většina nás rybářů má totiž jiný důvod, proč vlastně k vodě na ryby chodí. Možná budete překvapeni, jak více jak 8 000 rybářů, v naší anketě, tedy hlasovalo.

Zakrmovací pachová krmítka

Dnes je docela trendy, při chytání ryb, používat různé umělé nástrahy, například napodobeniny brouků, mušek, rybek, či jiných potvůrek žijících pod vodou nebo i kolem vody. Dnešní moderní rybář však má ve svém arzenálu i jiné umělotiny, například umělou kukuřici. A tak není divu, že někdo vymyslel i variantu lovu ryb s krmítkem, ale bez krmení, jen s houbičkou umístěnou v krmítku, která po nadipování dělá ve vodě podobnou práci, jako klasická zakrmovací směs.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím