Rybářský rozcestník

Montáž návazce na rychloobratlík

Vytvořený návazec ať už na boilies, nebo na jinou nástrahu, je třeba připevnit na obratlík. Ale pokud chci rychle a jednoduše zhotovený návazec vyměnit u vody (např .: za jinou délku, poškozený návazec a jiné), je praktické použít rychloobratlík. Toto video Vám poskytne návod, jak vytvořit smyčku, připevnit návazec k rychloobratlíku a zajistit návazec gumičkou proti zamotávání (Anti tangle sleeves). Tato montáž pak nepovolí ani u těch největšich ryb!

Videa všech montáži použitých ve videu najdete zde: https://www.rybarskyrozcestnik.cz/videa/kategorie/videa-navazovani-rybarskych-uzlu-video-skola-uzlu/

Nejčtenější články

NONSTOP revíry 2021 – revíry, na kterých lze chytat 24 hodin

Oblíbenost nonstop revíru u rybářů každým rokem stoupá a není divu. Každý zkušený rybář ví, že právě v nočních hodinách může přijít opravdový trofejní úlovek. Ovšem revíry, kde se může chytat 24 hodin má každý kraj jen několik. Tady je jejich seznam.

Jak správně namotat vlasec či pletenku na naviják

I když jde o článek pro začínající rybáře, ze zkušenosti vím, že i mnoho rybářů, co chytají již mnoho let, neumí správně namotat vlasec či pletenku na cívku navijáku. Existuje totiž pár důležitých kroků, jak správně na to a neměl by se ani jeden z nich podcenit či dokonce vynechat.

Nové method feeder formičky

Na rybářském trhu se objevily nové method feeder formičky na plnění method feeder krmítek. V čem jsou nové? Tyto formičky ve tvaru „skořápky“ se jednoduše používají, jejich naplnění je rychlé a vyprázdnění ještě rychlejší především díky otevírání v podélné ose formičky.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím