Rybářský rozcestník

Method feeder montáž

Umělé nástrahy mají svoji výhodu v tom, že je ryba většinou nestrhne z háčku a můžeme je tak použít i vícekrát. V tomto videu je návod, jak si jednoduše a rychle připravit účinnou method feeder montáž pro nastražení umělé nástrahy. Jako dobrá pomůcka k upevnění nástrahy pod háček nám poslouží hrot, na kterém se umělá nástraha drží pevně a také přispívá k dobré prezentaci na dně. I takový způsob lovu má své kouzlo, tak proč ho nevyzkoušet?

Nejčtenější články

Fishsurfing Tržiště – vyhledávač rybářských potřeb

Ztrácíte se v nepřeberné nabídce rybářských eshopů? Hesla jako „nejlepší“, „nejlevnější“, „sleva“ a „akce“ vám zní povědomě? Jestliže hledáte opravdu nejlepší nabídku a chcete rychle a snadno najít vše, co potřebujete, představujeme vám nový vyhledávač rybářských potřeb – Fishsurfing Tržiště!

Sladký likér jako dip? Vyzkoušejte třeba griotku, funguje skvěle!

Došel vám oblíbený dip, nebo prostě rádi zkoušíte něco nového a nejste lakomí, obětujte panák vašeho oblíbeného sladkého likéru a použijte ho jako dip, možná vás překvapí, že i některé ryby, pokud mají možnost, jsou pěkné násosky.

Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže

Český rybářský svaz, z. s., Západočeský územní svaz, odbor RT ve spolupráci s ČRS, z.s., místní organizací Nepomuk pořádají Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže podzimní kolo….