Rybářský rozcestník

Ronnie Rig

Když ryby neberou, je zapotřebí vyzkoušet i jiné metody nastražení nástrahy. Můžete zkusit například chytáni na plovoucí boilie. Ronnie Rig je montáž, která byla dlouho utajovaná kaprářskými specialisty pro její účinnost. Pomocí ní se dá velmi úspěšně prezentovat nástraha Pop – up i na zabahněném dně. U takto navázané sestavy jde také snadno vyměnit opotřebovaný háček nebo poškozenou šňůru, proto se také tato montáž stala tak oblíbenou! V tomto videu je jedno z tajemství závodních kaprářů odhaleno a tak si nyní můžete zachytat stejným způsobem, jako naši profesionálové. Přejeme mnoho trofejních úlovků. Petrův zdar!

Skladba Daily Beetle od interpreta Kevin MacLeod je zahrnutá do licencie Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Ukázka nastražení pomocí PVA punčochy:

Nejčtenější články

Oheň u vody? Chovejte se jako kluci z knížek pana Foglara!

Kamkoliv přijedu na oblíbené rybářské místo, obvykle najdu zbytky ohniště a to většinou na nejméně vhodném místě. Když pak pominu českou legislativu a fakt, že například oheň se nesmí rozdělávat blíže jak 50 metrů od lesa, na místech se vzrostlým porostem, tedy i na louce nebo na strništi, za silného větru a podobně, divím se, kolik rybářů na tyto pravidla kašle.

Chcete se seznámit u vody na rybách? Na Fecebooku lze najít dokonce dvě rybářské seznamky!

Pokud hledáte svou životní lásku, nebo jen kamarádku či parťáka na ryby, lze na Facebooku sledovat jednu ze dvou rybářských seznamek. Třeba právě tam poznáte toho správného parťáka na ryby a je jedno, zda to bude kamarád či kamarádka či budoucí přítel či přítelkyně. Každopádně jde o skvělou možnost, jak se seznámit, aby jste u vody na rybách mohli sdílet své zážitky i s někým druhým.

Nová rubrika na našem webu: Karavan fishing – nejen po Česku s postelí na kolečkách na rybách

Na našem webu Rybářský rozcestník.cz jsme pro všechny milovníky rybaření a karavaningu vytvořili novou rubriku! Jde o články jak pro začínající rybáře, co si sebou na rybářské výpravy vozí postel na kolečkách, tak i pro zkušené pardy, co si rybaření s „bydlíkem“ užívají již léta.