Rybářský rozcestník

Ronnie Rig

Když ryby neberou, je zapotřebí vyzkoušet i jiné metody nastražení nástrahy. Můžete zkusit například chytáni na plovoucí boilie. Ronnie Rig je montáž, která byla dlouho utajovaná kaprářskými specialisty pro její účinnost. Pomocí ní se dá velmi úspěšně prezentovat nástraha Pop – up i na zabahněném dně. U takto navázané sestavy jde také snadno vyměnit opotřebovaný háček nebo poškozenou šňůru, proto se také tato montáž stala tak oblíbenou! V tomto videu je jedno z tajemství závodních kaprářů odhaleno a tak si nyní můžete zachytat stejným způsobem, jako naši profesionálové. Přejeme mnoho trofejních úlovků. Petrův zdar!

Skladba Daily Beetle od interpreta Kevin MacLeod je zahrnutá do licencie Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Ukázka nastražení pomocí PVA punčochy:

Nejčtenější články

Jak jednoduše opláchnout nafukovací člun

Kdo vozí k vodě nafukovací čluny, moc dobře ví, jak moc po vytažení z vody jsou špinavé, zvláště, pokud je rybář u vody déle a zažije nějakou tu bouřku. Hlavně na řekách se na spodní straně člunu usazuje kde co. A pokud zaprší, či parkujeme s člunem pod stromy, ani vnitřek člunu nebývá neposkvrněný. Kdo by pak chtěl vozit tuto hrubou špínu domů? 🙂

Co vše lze nastražit na přívěs háčku

Kromě klasického boilies, případně pelet lze na přívěs háčku nastražit kde co. Od červů, žížal, ale i jiné živé havěti také různě upravené pečivo, listy, květy či snítky trav nebo rákosu, ale také ovoce. A to nemluvím o sýrech a různých dalších dobrotách, co si rybář odtrhne u huby, aby zvýšil svoji šanci chytit nějakou tu pěknou rybu.

Pozvánka na Středočeskou juniorku v plavané

Místní organizace Nymburk pořádá ve dnech 24. – 25. 9. 2022 náborový závod Středočeská juniorka v plavané – podzimní kolo, který se koná na revíru Labe 21 a je určen věkovým kategoriím U15 a U20….