Rybářský rozcestník

Ronnie Rig

Když ryby neberou, je zapotřebí vyzkoušet i jiné metody nastražení nástrahy. Můžete zkusit například chytáni na plovoucí boilie. Ronnie Rig je montáž, která byla dlouho utajovaná kaprářskými specialisty pro její účinnost. Pomocí ní se dá velmi úspěšně prezentovat nástraha Pop – up i na zabahněném dně. U takto navázané sestavy jde také snadno vyměnit opotřebovaný háček nebo poškozenou šňůru, proto se také tato montáž stala tak oblíbenou! V tomto videu je jedno z tajemství závodních kaprářů odhaleno a tak si nyní můžete zachytat stejným způsobem, jako naši profesionálové. Přejeme mnoho trofejních úlovků. Petrův zdar!

Skladba Daily Beetle od interpreta Kevin MacLeod je zahrnutá do licencie Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Ukázka nastražení pomocí PVA punčochy:

Nejčtenější články

NONSTOP revíry 2021 – revíry, na kterých lze chytat 24 hodin

Oblíbenost nonstop revíru u rybářů každým rokem stoupá a není divu. Každý zkušený rybář ví, že právě v nočních hodinách může přijít opravdový trofejní úlovek. Ovšem revíry, kde se může chytat 24 hodin má každý kraj jen několik. Tady je jejich seznam.

Jak správně namotat vlasec či pletenku na naviják

I když jde o článek pro začínající rybáře, ze zkušenosti vím, že i mnoho rybářů, co chytají již mnoho let, neumí správně namotat vlasec či pletenku na cívku navijáku. Existuje totiž pár důležitých kroků, jak správně na to a neměl by se ani jeden z nich podcenit či dokonce vynechat.

Kouzla s tygřím ořechem, aneb jak docílit, aby tygří ořech kapři našli

Tygří ořech patří stále více k těm nejoblíbenějším návnadám zkušených kaprařů. Ti nejzkušenější pak na něj také chytají. Tygří ořechy se dají prezentovat rybám jen tak, položené na dně, nebo je lze mírně přizvednou či dokonce nechat plavat jako Pop UP nástrahu, aby je kapři či amuři určitě nepřehlédli.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím