Rybářský rozcestník

ELRED21 – levná, přitom vychytaná, čelová svítilna nejen pro rybáře

Nová čelová svítilna s výkonnou červenou led jako primární zdroj se jmenuje ELRED21. Má 6 režimů svícení + výstražné blikání, Li-Pol akumulátor o kapacitě 1200 mAh, micro-usb nabíjení a geniální funkci, zapnutí/vypnutí pouhým pohybem ruky díky senzoru. Čelovka je ideální pomocník nejen pro rybáře, ale také myslivce nebo pro všechny milovníky kempování.

Nejčtenější články

Fishsurfing Tržiště – vyhledávač rybářských potřeb

Ztrácíte se v nepřeberné nabídce rybářských eshopů? Hesla jako „nejlepší“, „nejlevnější“, „sleva“ a „akce“ vám zní povědomě? Jestliže hledáte opravdu nejlepší nabídku a chcete rychle a snadno najít vše, co potřebujete, představujeme vám nový vyhledávač rybářských potřeb – Fishsurfing Tržiště!

Sladký likér jako dip? Vyzkoušejte třeba griotku, funguje skvěle!

Došel vám oblíbený dip, nebo prostě rádi zkoušíte něco nového a nejste lakomí, obětujte panák vašeho oblíbeného sladkého likéru a použijte ho jako dip, možná vás překvapí, že i některé ryby, pokud mají možnost, jsou pěkné násosky.

Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže

Český rybářský svaz, z. s., Západočeský územní svaz, odbor RT ve spolupráci s ČRS, z.s., místní organizací Nepomuk pořádají Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže podzimní kolo….