Rybářský rozcestník

Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína – to nejpodstatnější o škole

Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína v Třeboni je škola s mnoholetou zkušeností, která vychovala tisíce profesionálních rybářů, včetně asi našeho nejznámějšího rybáře, Jakuba Vágnera. V tomto videu se dozvíte vše podstatné o této škole. A pokud uvažujete, že své dítko dáte právě na rybáře, škola Jakuba Krčína je skvělá volba!

Podívejte se na video o škole, která vychovává profesionální rybáře v kolébce českého rybářství, v Třeboni a to již od roku 1951. Kluci a holky zde mohou studovat jak základní tříletý učební obor, tak čtyřleté studium ukončené maturitou. A co z nich bude? Přeci profesionální rybář nebo rybářska! 🙂 Ovšem od roku 2008 je na škole vyučován také nový maturitní obor: Ekologie a ochrana krajiny se zaměřením na vodní hospodářství, kdy po ukončení totoho oboru se student stává specialistou – vodohospodářem. Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína je jediná, která tento obor v Česku vyučuje!

Nejčtenější články

Fishsurfing Tržiště – vyhledávač rybářských potřeb

Ztrácíte se v nepřeberné nabídce rybářských eshopů? Hesla jako „nejlepší“, „nejlevnější“, „sleva“ a „akce“ vám zní povědomě? Jestliže hledáte opravdu nejlepší nabídku a chcete rychle a snadno najít vše, co potřebujete, představujeme vám nový vyhledávač rybářských potřeb – Fishsurfing Tržiště!

Sladký likér jako dip? Vyzkoušejte třeba griotku, funguje skvěle!

Došel vám oblíbený dip, nebo prostě rádi zkoušíte něco nového a nejste lakomí, obětujte panák vašeho oblíbeného sladkého likéru a použijte ho jako dip, možná vás překvapí, že i některé ryby, pokud mají možnost, jsou pěkné násosky.

Mazaní okouni, lov kaprů ve vázkách a rybářská petice?

Listí ze stromů je už pomalu dole a rybářská sezóna se blíží ke svému konci. Není čas ztrácet čas! Při pohledu z okna do šedivé krajiny se chce jen málokomu zvednout z gauče a jít vymrznout k vodě. Pozdní podzim u vody sice není pro každého, odměnou ale bude naprostý klid, který v létě na březích prostě nezažijete. Pojďte se mrknout na několik tipů, které se vám budou u vody hodit!