Rybářský rozcestník

Rybářský rozcestník.cz vyhlašuje soutěž o vstupenky na FOR FISHING 2022!

Letos na začátku března proběhne již 13 ročník mezinárodního rybářského veletrhu FOR FISHING a to v termínu od 10 do 13.3.2022. Rybářský rozcestník.cz se stal i letos mediálním partnerem této největší tuzemské akce pro rybáře konané kde jinde, než v Praze v Letňanech. U příležitosti tohoto rybářského svátku vyhlašujeme soutěž o vstupenky právě na FOR FISHING 2022. Soutěž se bude konat na našich stránkách na Facebooku! Bližší podmínky soutěže se dozvíte po otevření tohoto článku.

Jak vyhrát lístky na FOR FISHING 2022?

  • Na naší stránce na Facebooku dáte like naší stránce Rybářský rozcestník.cz
  • Budete sdílet příspěvek s naší soutěží na Facebooku
  • V příspěvku soutěže na stránce na Facebooku odpovíte na otázku: Encyklopedie rybářských nástrah, návnad a dalších krmných komponentů na webu Rybářský rozcestník.cz má aktuálně kolik naučných článků o nástrahách a dalších rybářských krmných komponentů? (Příklad odpovědi: 98) Malá nápověda: po kliknutí na stránku: Atlasy a encyklopedie na našem webu vám odpověď bude jasná!

Odpověď napište do komentáře pod soutěžní příspěvek na Facebooku stránky Rybářský rozcestník.cz. V neděli 6.3.2022 v 19:00 zveřejníme na našem webu a také na našich stránkách na Facebooku šťastné výherce! Každý výherce obdrží dva lístky na For Fishing 2022 ovšem až po tom, co nám do soukromé zprávy pošle svůj e-mail, jakmile od nás obdrží zprávu, že vyhrál. Hodně štěstí přeje celá redakce Rybářský rozcestník.cz

Kompletní pravidla soutěže:

  • Soutěž proběhne od zveřejnění na stránkách Rybářský rozcestník.cz na Facebooku tedy od 2.3.2022 do 6.3.2022 do 18:00 hodin, poté proběhne losování správných odpovědí a v 19:00 vyhlásíme 8 výherců opět na stránkách Rybářský rozcestník.cz na Facebooku. Výherci budou zveřejněni také na našem webu.
  • Vybráni tedy bude 8 výherců, kterým budou zaslány vždy 2 lístky na FOR FISHING 2022. Výherci budou neprodleně po vylosování informování zprávou na Facebooku. Lístky jim budou zaslány na e-mail, jakmile nám pošlou svůj e-mail.
  • Poslat můžete jen jeden komentář, ze soutěže budou vyloučeny všechny duplicitní komentáře!
  • Soutěže se mohou zúčastnit pouze osoby starší 18 let trvale žijící v Česku nebo na Slovensku.
  • Tato soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí, platí zde kompletní osvobození od závazků každého z účastníků.
  • Provozovatelem soutěže je Langer MediaNet s.r.o., IČO: 04732090

Dne 6.3.2022 byla soutěž ukončena. Letos hlasovalo tak málo zájemců o vstupenky, že všichni co hlasovali, je také dostali! Dokonce nám nějaké lístky zbyly! Doufáme, že nezájem o naši soutěž a vstupenky se nezobrazí na návštěvnosti letošního veletrhu ForFishing 2022…

Nejčtenější články

NONSTOP revíry 2023

V tomto článku najdete aktuální tabulku NONSTOP revírů, kde rybáři mohou v letních měsících chytat ryby i po půlnoci, tedy 24 hodin, ale pozor, za určitých podmínek a hlavně co územní svaz, to často různé termíny zahájení, nebo naopak ukončení výjimky pro lov v režimu non-stop!

Úskalí chytání kaprů pomocí člunu a sklopné tyčové bójky

Chytat kapry na větší vzdálenosti pomocí člunu a tyčové bójky je jen pro zkušené a dost otrlé rybáře. Nejde o to zavést bójku, ale také se k ní dostat s prutem a rybou na konci prutu a to i za škaredého počasí, ze větru, při velkých vlnách. Velký kapr totiž dokáže tahat jako kůň a zapomeňte na to, že by jste pěkného cvalíka dokázali dostat ke břehu pomocí klasického namotávání vlasce či šňůry ze břehu. A pokud ano, rybu by jste tak unavili, že by měla malou šanci na přežití. Jde o pokročilou kaprařinu, která nejen že není levná, ale také vyžaduje rybáře s velkým srdcem.

Rybářský veletrh FOR FISHING se vrací do své původní kondice

Svátek všech rybářů, veletrh FOR FISHING, se po roce vrací do letňanského areálu PVA EXPO PRAHA. V polovině února se na výstavní ploše přes 10 000 m2 představí více než 120 firem z Čech i zahraničí, chybět nebudou ani významné osobnosti z oblasti rybaření se zajímavými přednáškami nebo návštěvnická soutěž.