Rybářský rozcestník

Rybářský rozcestník.cz vyhlašuje soutěž o vstupenky na FOR FISHING 2022!

Letos na začátku března proběhne již 13 ročník mezinárodního rybářského veletrhu FOR FISHING a to v termínu od 10 do 13.3.2022. Rybářský rozcestník.cz se stal i letos mediálním partnerem této největší tuzemské akce pro rybáře konané kde jinde, než v Praze v Letňanech. U příležitosti tohoto rybářského svátku vyhlašujeme soutěž o vstupenky právě na FOR FISHING 2022. Soutěž se bude konat na našich stránkách na Facebooku! Bližší podmínky soutěže se dozvíte po otevření tohoto článku.

Jak vyhrát lístky na FOR FISHING 2022?

  • Na naší stránce na Facebooku dáte like naší stránce Rybářský rozcestník.cz
  • Budete sdílet příspěvek s naší soutěží na Facebooku
  • V příspěvku soutěže na stránce na Facebooku odpovíte na otázku: Encyklopedie rybářských nástrah, návnad a dalších krmných komponentů na webu Rybářský rozcestník.cz má aktuálně kolik naučných článků o nástrahách a dalších rybářských krmných komponentů? (Příklad odpovědi: 98) Malá nápověda: po kliknutí na stránku: Atlasy a encyklopedie na našem webu vám odpověď bude jasná!

Odpověď napište do komentáře pod soutěžní příspěvek na Facebooku stránky Rybářský rozcestník.cz. V neděli 6.3.2022 v 19:00 zveřejníme na našem webu a také na našich stránkách na Facebooku šťastné výherce! Každý výherce obdrží dva lístky na For Fishing 2022 ovšem až po tom, co nám do soukromé zprávy pošle svůj e-mail, jakmile od nás obdrží zprávu, že vyhrál. Hodně štěstí přeje celá redakce Rybářský rozcestník.cz

Kompletní pravidla soutěže:

  • Soutěž proběhne od zveřejnění na stránkách Rybářský rozcestník.cz na Facebooku tedy od 2.3.2022 do 6.3.2022 do 18:00 hodin, poté proběhne losování správných odpovědí a v 19:00 vyhlásíme 8 výherců opět na stránkách Rybářský rozcestník.cz na Facebooku. Výherci budou zveřejněni také na našem webu.
  • Vybráni tedy bude 8 výherců, kterým budou zaslány vždy 2 lístky na FOR FISHING 2022. Výherci budou neprodleně po vylosování informování zprávou na Facebooku. Lístky jim budou zaslány na e-mail, jakmile nám pošlou svůj e-mail.
  • Poslat můžete jen jeden komentář, ze soutěže budou vyloučeny všechny duplicitní komentáře!
  • Soutěže se mohou zúčastnit pouze osoby starší 18 let trvale žijící v Česku nebo na Slovensku.
  • Tato soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí, platí zde kompletní osvobození od závazků každého z účastníků.
  • Provozovatelem soutěže je Langer MediaNet s.r.o., IČO: 04732090

Dne 6.3.2022 byla soutěž ukončena. Letos hlasovalo tak málo zájemců o vstupenky, že všichni co hlasovali, je také dostali! Dokonce nám nějaké lístky zbyly! Doufáme, že nezájem o naši soutěž a vstupenky se nezobrazí na návštěvnosti letošního veletrhu ForFishing 2022…

Nejčtenější články

Fishsurfing Tržiště – vyhledávač rybářských potřeb

Ztrácíte se v nepřeberné nabídce rybářských eshopů? Hesla jako „nejlepší“, „nejlevnější“, „sleva“ a „akce“ vám zní povědomě? Jestliže hledáte opravdu nejlepší nabídku a chcete rychle a snadno najít vše, co potřebujete, představujeme vám nový vyhledávač rybářských potřeb – Fishsurfing Tržiště!

Sladký likér jako dip? Vyzkoušejte třeba griotku, funguje skvěle!

Došel vám oblíbený dip, nebo prostě rádi zkoušíte něco nového a nejste lakomí, obětujte panák vašeho oblíbeného sladkého likéru a použijte ho jako dip, možná vás překvapí, že i některé ryby, pokud mají možnost, jsou pěkné násosky.

Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže

Český rybářský svaz, z. s., Západočeský územní svaz, odbor RT ve spolupráci s ČRS, z.s., místní organizací Nepomuk pořádají Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže podzimní kolo….