Rybářský rozcestník

Rybářský rozcestník.cz vyhlašuje soutěž o vstupenky na FOR FISHING 2022!

Letos na začátku března proběhne již 13 ročník mezinárodního rybářského veletrhu FOR FISHING a to v termínu od 10 do 13.3.2022. Rybářský rozcestník.cz se stal i letos mediálním partnerem této největší tuzemské akce pro rybáře konané kde jinde, než v Praze v Letňanech. U příležitosti tohoto rybářského svátku vyhlašujeme soutěž o vstupenky právě na FOR FISHING 2022. Soutěž se bude konat na našich stránkách na Facebooku! Bližší podmínky soutěže se dozvíte po otevření tohoto článku.

Jak vyhrát lístky na FOR FISHING 2022?

  • Na naší stránce na Facebooku dáte like naší stránce Rybářský rozcestník.cz
  • Budete sdílet příspěvek s naší soutěží na Facebooku
  • V příspěvku soutěže na stránce na Facebooku odpovíte na otázku: Encyklopedie rybářských nástrah, návnad a dalších krmných komponentů na webu Rybářský rozcestník.cz má aktuálně kolik naučných článků o nástrahách a dalších rybářských krmných komponentů? (Příklad odpovědi: 98) Malá nápověda: po kliknutí na stránku: Atlasy a encyklopedie na našem webu vám odpověď bude jasná!

Odpověď napište do komentáře pod soutěžní příspěvek na Facebooku stránky Rybářský rozcestník.cz. V neděli 6.3.2022 v 19:00 zveřejníme na našem webu a také na našich stránkách na Facebooku šťastné výherce! Každý výherce obdrží dva lístky na For Fishing 2022 ovšem až po tom, co nám do soukromé zprávy pošle svůj e-mail, jakmile od nás obdrží zprávu, že vyhrál. Hodně štěstí přeje celá redakce Rybářský rozcestník.cz

Kompletní pravidla soutěže:

  • Soutěž proběhne od zveřejnění na stránkách Rybářský rozcestník.cz na Facebooku tedy od 2.3.2022 do 6.3.2022 do 18:00 hodin, poté proběhne losování správných odpovědí a v 19:00 vyhlásíme 8 výherců opět na stránkách Rybářský rozcestník.cz na Facebooku. Výherci budou zveřejněni také na našem webu.
  • Vybráni tedy bude 8 výherců, kterým budou zaslány vždy 2 lístky na FOR FISHING 2022. Výherci budou neprodleně po vylosování informování zprávou na Facebooku. Lístky jim budou zaslány na e-mail, jakmile nám pošlou svůj e-mail.
  • Poslat můžete jen jeden komentář, ze soutěže budou vyloučeny všechny duplicitní komentáře!
  • Soutěže se mohou zúčastnit pouze osoby starší 18 let trvale žijící v Česku nebo na Slovensku.
  • Tato soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí, platí zde kompletní osvobození od závazků každého z účastníků.
  • Provozovatelem soutěže je Langer MediaNet s.r.o., IČO: 04732090

Dne 6.3.2022 byla soutěž ukončena. Letos hlasovalo tak málo zájemců o vstupenky, že všichni co hlasovali, je také dostali! Dokonce nám nějaké lístky zbyly! Doufáme, že nezájem o naši soutěž a vstupenky se nezobrazí na návštěvnosti letošního veletrhu ForFishing 2022…

Nejčtenější články

Lisovaný rohlík s libečkem

Tento fígl používali již staří labští rybáři na začátku minulého století. Jde o to rohlík napařit vodou, do které dáme několik stonků libečku, po vylisování pak nakrájený rohlík s listy čerstvého libečku ještě skladujeme.

Čarování s toustovým chlebem na rybách

Použití toustového chleba na rybách jsem si zamiloval. Jde totiž o atraktivní nástrahu pro téměř všechny býložravé druhy ryb, tedy například karasy, cejny, plotice, tlouště, ale také kapry. Ale jak ho nastražit, aby na háčku, případně i na vlasu pod ním, vydržel co nejdéle? Možností je mnoho, vyzkoušejte některé naše tipy.

Kufr na nářadí skvěle nahradí rybářský kufr

Kam s tím, tak tuto otázku jsem si donedávna klad vždy, když jsem balil rybařinu na naše dlouhé výpravy k vodě. Bižuterii, ale i další doplňky pro kaprařinu, k tomu věci pro lov sumců a kde je zbytek, jako například plavačkové náčiní pro lov nástražních rybek…. Sonar, baterky k sonaru, mohu pokračovat dál, tolik věcí a jak je přepravit k vodě a přitom je mít pěkně uspořádané? Můžete si pořídit nějaké rybářské tašky, kufry a podobně. Ale ty ceny! Co tak zkusit originální rybářské boxy, kufry či tašky nahradit šikovnými boxy původně určené na nářadí? Já si jeden skvělý našel a už bych neměnil.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím