Rybářský rozcestník

Rybářské závody dospělých Svratouch

Rybářské závody dospělých Svratouch na rybníce Chochol. Srdečně zvou pořadatelé. MRS Svratka, skupina Svratouch. Feeder, kaprařina, plavaná. Kdy? 9 září!

Název: Rybářské závody dospělých Svratouch
Adresa: Svratouch, rybník Chochol
Odpovědná osoba: Tomáš Kyncl
Telefon: 608 497 982
E-mail: [email protected]
Webové stránky: http://www.rs-svratka.cz

Rybářské závody dospělých Svratouch.
Prezentace 5:00 – 6:00
Soutěží se o hodnotné ceny, 1. místo poukaz na sele
Sraz u rybníka Chochol
Srdečně zvou pořadatelé. MRS Svratka, skupina Svratouch.
Feeder, kaprařina, plavaná

Ceník:
Startovné: 400,- místa se losují

Ostatní:
Revír bude zarybněn.

Více v přiloženém letáku!

Nejčtenější články

Oheň u vody? Chovejte se jako kluci z knížek pana Foglara!

Kamkoliv přijedu na oblíbené rybářské místo, obvykle najdu zbytky ohniště a to většinou na nejméně vhodném místě. Když pak pominu českou legislativu a fakt, že například oheň se nesmí rozdělávat blíže jak 50 metrů od lesa, na místech se vzrostlým porostem, tedy i na louce nebo na strništi, za silného větru a podobně, divím se, kolik rybářů na tyto pravidla kašle.

Víte co dělají někteří rybáři když ryby neberou? Jdou na houby!

Ve vedrech po deštích se nám tento týden moc nevedlo, ryby nespolupracovali. Občas sice přišel nějaký kapřík, cejn či plotice. Dokonce jsme nachytali několik podouství, ale větší kapr, nebo sumec ne a ne si všimnout našich dobrot, co jsme máčeli ve vodě. A tak můj parťák, při venčení Sárinky, naší hlídačky, prošel křoví a zarostlé houští kolem našeho tábora…

Chcete se seznámit u vody na rybách? Na Fecebooku lze najít dokonce dvě rybářské seznamky!

Pokud hledáte svou životní lásku, nebo jen kamarádku či parťáka na ryby, lze na Facebooku sledovat jednu ze dvou rybářských seznamek. Třeba právě tam poznáte toho správného parťáka na ryby a je jedno, zda to bude kamarád či kamarádka či budoucí přítel či přítelkyně. Každopádně jde o skvělou možnost, jak se seznámit, aby jste u vody na rybách mohli sdílet své zážitky i s někým druhým.