Rybářský rozcestník

Pozvánka na dětský závod Sedlčanský cejn

ČRS, z. s., MO Sedlčany zve na dětský rybářský závod „Sedlčanský cejn“, který se koná 9. 9. 2023 na retenční nádrži v Sedlčanech….

Organizační výbor

Pořadatel: Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Sedlčany
Ředitel závodu: Jiří Běžel (mladez@rybari‐sedlcany.cz)
Hlavní rozhodčí: Jiří Špale ([email protected])

Závodní úsek

Závod se koná na retenční nádrži v Sedlčanech. Lovná místa budou vyznačena. Prezentace proběhne před závodem na staré silnici u kapličky (GPS: N 49.64745, E 14.4323).

Cílové ryby: kapr, cejn, cejnek, plotice,
perlín, ouklej, okoun.

Přihlášky

Z důvodů hladkého zajištění akce žádáme všechny zájemce, aby do 6. září 2023 zaslali na e‐mail mladez@rybari‐sedlcany.cz přihlášku
s uvedením jména, místa bydliště, roku narození a v případě členů ČRS domovské MO. Přihlášení závodníci budou mít jistotu závodního místa. Pro závodníky bez přihlášky budou k dispozici místa až do naplnění kapacity závodu.

Časový harmonogram akce

6:30 – 8:00 prezentace, losování, příprava na závod
8:00 – 10:00 1. kolo závodu
10:00 – 11:00 vážení, příprava na druhé kolo, občerstvení
11:00 – 13:00 2. kolo závodu
13:00 – 13:30 vážení, občerstvení
13.30 vyhlášení výsledků

Pořadatel si vyhrazuje právo upravit v případě potřeby harmonogram akce.
Případné dotazy k akci zodpovědí pořadatelé.
Pro všechny účastníky bude po celou dobu připraveno občerstvení.

Více zde: https://semax.crs-sus.cz/soubory/propozice-sedlcansky-20230810-194105.pdf

Nejčtenější články

Oheň u vody? Chovejte se jako kluci z knížek pana Foglara!

Kamkoliv přijedu na oblíbené rybářské místo, obvykle najdu zbytky ohniště a to většinou na nejméně vhodném místě. Když pak pominu českou legislativu a fakt, že například oheň se nesmí rozdělávat blíže jak 50 metrů od lesa, na místech se vzrostlým porostem, tedy i na louce nebo na strništi, za silného větru a podobně, divím se, kolik rybářů na tyto pravidla kašle.

Víte co dělají někteří rybáři když ryby neberou? Jdou na houby!

Ve vedrech po deštích se nám tento týden moc nevedlo, ryby nespolupracovali. Občas sice přišel nějaký kapřík, cejn či plotice. Dokonce jsme nachytali několik podouství, ale větší kapr, nebo sumec ne a ne si všimnout našich dobrot, co jsme máčeli ve vodě. A tak můj parťák, při venčení Sárinky, naší hlídačky, prošel křoví a zarostlé houští kolem našeho tábora…

Chcete se seznámit u vody na rybách? Na Fecebooku lze najít dokonce dvě rybářské seznamky!

Pokud hledáte svou životní lásku, nebo jen kamarádku či parťáka na ryby, lze na Facebooku sledovat jednu ze dvou rybářských seznamek. Třeba právě tam poznáte toho správného parťáka na ryby a je jedno, zda to bude kamarád či kamarádka či budoucí přítel či přítelkyně. Každopádně jde o skvělou možnost, jak se seznámit, aby jste u vody na rybách mohli sdílet své zážitky i s někým druhým.