Rybářský rozcestník

Rybářská aplikace Fishsurfing přichází s dalším vylepšením. Nově v ní rybáři najdou všechny české státní revíry

Přesně rok od spuštění ostrého provozu oznamuje česká rybářská aplikace Fishsurfing novou zásadní aktualizaci ve své aplikaci. Uživatelé v ní mohou zdarma vyhledávat české státní rybářské revíry a významně si tak ulehčit plánování cest v právě probíhající rybářské sezóně. I díky této novince může aplikace plnohodnotně pokrýt poptávku rybolovných míst a informací na českém trhu, stát se nejpoužívanější tuzemskou rybářskou aplikací a zopakovat podobný úspěch uživatelského nárůstu, jako v Polsku či ve Francii.

Fishsurfing_uka_zka2

Rybáři a rybářky mohou vyhledávat všechny svazové vody neboli státní revíry českého rybářského svazu s aktuálními informacemi přímo v mobilní aplikaci Fishsurfing a stejně tak i v jejím webovém rozhraní www.fishsurfing.com. Touto funkcí aplikace zdaleka nekončí. Fishsurfing totiž otevírá cestu zahraničnímu rybaření také na veřejných vodách. Unikátní mapa rybolovných vod ve Španělsku, či mapa veřejných revírů v Polsku, Bulharsku, Itálii a dalších zemích, do kterých velmi rádi jezdí lovit i čeští rybáři, bude implementována do aplikace v dalších týdnech tohoto roku. Rybářští cestovatelé se tak mohou těšit na komplexní databáze včetně informací o rybolovu a možnosti zakoupení povolenek i v zahraničí. Mohou navíc využít integrovaný překladač v aplikaci, který jim může pomoci se sbíráním potřebných informací při cestě do jiných zemí.

Do aplikace během jednoho roku v ostrém provozu přibylo spoustu dalších aktualizací. Kromě redesignu deskopového zobrazení webových stránek, přibyla i momentálně velmi používaná funkce ubytování pro rybáře. Ta nabídla už při spuštění 1000 ubytovacích možností, převážně kempů, které jsou primárně spojeny s rybařením. Momentálně již tato funkce s šestitisícovou nabídkou v podobě přehledné a interaktivní mapy usnadňuje cestování rybářům nejen po celé Evropě.

„Na vylepšení aplikace pracujeme nepřetržitě. Jedině tak může aplikace pro uživatele správně fungovat a mohou v ní nacházet každodenní využití,“ říká Filip Domorád, zakladatel Fishsurfing a dodává: „V posledních měsících jsme implementovali do aplikace řadu nových funkcionalit, proběhl částečný redesign, a nově jsme přidali i sekci ‚Komunita‘, kde lze například snadno najít zajímavé profily z jednotlivých zemí, či využít funkci sledování přátel, kteří už na Fishsurfing jsou, za pomocí gmailové adresy.“

Počet stažení aplikace se již blíží k půl milionu. Nejvyužívanější částí aplikace jsou unikátní databáze soukromých rybářských revírů, ubytování pro rybáře, rybářských průvodců a kamenných obchodů po celé Evropě a rusky mluvících zemí. Mnozí Fishsurfing využívají i kvůli přítomné rozsáhlé rybářské komunitě, která mezi sebou sdílí úlovky, videa a články, a tyto své zážitky mezi sebou konzultují i v chatu, který má vestavěný překladač pro snadnou komunikaci s rybáři z jiných zemí bez nutné znalosti cizího jazyka.

Poznámka redakce:

Fishsurfing je webová a mobilní aplikace (Android, iOS) přeložená do 18 jazyků. Rybáři zde sdílejí své úlovky a píší články, které si díky pokročilému integrovanému překladači může přečíst každý. Aplikace nabízí také chat s lokálními průvodci nebo databázi soukromých rybářských revírů po celé Evropě, rusky mluvících zemí a exotických zemí, jako je Thajsko. Současně má také největší databázi kamenných prodejen v Evropě, Severní a Jižní Americe či Austrálii. Fishsurfing se dokáže profilově přizpůsobit různým rybářským zájmům a je zcela zdarma.

Nejčtenější články

Legenda rybích labužníků – ježdík obecný

Tahle malá okounovitá ryba byla před 150-100 lety v kuchyni ve velké oblibě, ovšem už ne tak u rybářů při výlovech. Byla doslova postrachem, v rybnících v minulosti ježdíků bývalo tisíce a při výlovu byli všude přítomní, při brakování (přebírání ryb) pak působili rybářům jejich hřbetní ploutve hluboké, špatně hojící se rány. Pro rybáře to byl bezvýznamný škůdce, ale naši předkové si dovedli vážit každé přírodní poctivé potraviny.

Český tým vybojoval bronz na 28. Mistrovství Evropy v muškaření

Český reprezentační tým zaznamenal úspěch na 28. Mistrovství Evropy v muškaření, které hostilo Polsko. V silné konkurenci evropských týmů se naši rybáři umístili na skvělém třetím místě za domácím Polskem a Francií.

Proč zkušení rybáři suší boilies?

Usušené boilies může zásadně zvýšit úspěšnost lovu kaprů a to i těch velmi opatrných. Hlavně při lovu kaprů v teplé letní vodě, ale i při větší aktivitě drobné bílé ryby, je důležité použít jako nástrahu právě vytvrzené boilies díky jeho proschnutí. Usušené koule ztvrdnou, stanou se odolnějšími proti okusu drobné ryby a také se prodlouží jejich poločas rozpadu.