Rybářský rozcestník

Rybářská aplikace Fishsurfing přichází s dalším vylepšením. Nově v ní rybáři najdou všechny české státní revíry

Přesně rok od spuštění ostrého provozu oznamuje česká rybářská aplikace Fishsurfing novou zásadní aktualizaci ve své aplikaci. Uživatelé v ní mohou zdarma vyhledávat české státní rybářské revíry a významně si tak ulehčit plánování cest v právě probíhající rybářské sezóně. I díky této novince může aplikace plnohodnotně pokrýt poptávku rybolovných míst a informací na českém trhu, stát se nejpoužívanější tuzemskou rybářskou aplikací a zopakovat podobný úspěch uživatelského nárůstu, jako v Polsku či ve Francii.

Fishsurfing_uka_zka2

Rybáři a rybářky mohou vyhledávat všechny svazové vody neboli státní revíry českého rybářského svazu s aktuálními informacemi přímo v mobilní aplikaci Fishsurfing a stejně tak i v jejím webovém rozhraní www.fishsurfing.com. Touto funkcí aplikace zdaleka nekončí. Fishsurfing totiž otevírá cestu zahraničnímu rybaření také na veřejných vodách. Unikátní mapa rybolovných vod ve Španělsku, či mapa veřejných revírů v Polsku, Bulharsku, Itálii a dalších zemích, do kterých velmi rádi jezdí lovit i čeští rybáři, bude implementována do aplikace v dalších týdnech tohoto roku. Rybářští cestovatelé se tak mohou těšit na komplexní databáze včetně informací o rybolovu a možnosti zakoupení povolenek i v zahraničí. Mohou navíc využít integrovaný překladač v aplikaci, který jim může pomoci se sbíráním potřebných informací při cestě do jiných zemí.

Do aplikace během jednoho roku v ostrém provozu přibylo spoustu dalších aktualizací. Kromě redesignu deskopového zobrazení webových stránek, přibyla i momentálně velmi používaná funkce ubytování pro rybáře. Ta nabídla už při spuštění 1000 ubytovacích možností, převážně kempů, které jsou primárně spojeny s rybařením. Momentálně již tato funkce s šestitisícovou nabídkou v podobě přehledné a interaktivní mapy usnadňuje cestování rybářům nejen po celé Evropě.

„Na vylepšení aplikace pracujeme nepřetržitě. Jedině tak může aplikace pro uživatele správně fungovat a mohou v ní nacházet každodenní využití,“ říká Filip Domorád, zakladatel Fishsurfing a dodává: „V posledních měsících jsme implementovali do aplikace řadu nových funkcionalit, proběhl částečný redesign, a nově jsme přidali i sekci ‚Komunita‘, kde lze například snadno najít zajímavé profily z jednotlivých zemí, či využít funkci sledování přátel, kteří už na Fishsurfing jsou, za pomocí gmailové adresy.“

Počet stažení aplikace se již blíží k půl milionu. Nejvyužívanější částí aplikace jsou unikátní databáze soukromých rybářských revírů, ubytování pro rybáře, rybářských průvodců a kamenných obchodů po celé Evropě a rusky mluvících zemí. Mnozí Fishsurfing využívají i kvůli přítomné rozsáhlé rybářské komunitě, která mezi sebou sdílí úlovky, videa a články, a tyto své zážitky mezi sebou konzultují i v chatu, který má vestavěný překladač pro snadnou komunikaci s rybáři z jiných zemí bez nutné znalosti cizího jazyka.

Poznámka redakce:

Fishsurfing je webová a mobilní aplikace (Android, iOS) přeložená do 18 jazyků. Rybáři zde sdílejí své úlovky a píší články, které si díky pokročilému integrovanému překladači může přečíst každý. Aplikace nabízí také chat s lokálními průvodci nebo databázi soukromých rybářských revírů po celé Evropě, rusky mluvících zemí a exotických zemí, jako je Thajsko. Současně má také největší databázi kamenných prodejen v Evropě, Severní a Jižní Americe či Austrálii. Fishsurfing se dokáže profilově přizpůsobit různým rybářským zájmům a je zcela zdarma.

Nejčtenější články

Lov candátů na feeder

Ano, chytat s feederovým prutem můžeme téměř vše, tedy i dravce, jako úhoře, menší sumce, nebo candáty a to jak na stojatých, tak tekoucích vodách. Ani nemusíme kupovat extra pruty či navijáky, pro chytání dravců nám postačí delší feederový prut, s kterým běžně chytáme i bílou rybu.

Podzimní jednodenní lov kaprů

Někteří z nás se nemohou utrhnout na více dnů k vodě a tak jedno, nebo dvojdenní výpravy jsou jedinou možností, jak si pěkně zachytat. A i když podzim bývá na úlovek štědrý, přeci jenom to chce trochu zkušeností, aby si člověk povodil na prutu pár pěkných kapříků. Asi nejdůležitější je si vybrat to pravé místo, naložit do auta to správné krmení, místo vhodně rozkrmit a nahodit vyzkoušenou montáž s nástrahou, která bude rybám chutnat. 🙂

Dva roky na rybách s mini karavanem

V loni na jaře jsem si pořídil skříňový přívěs Mini Cargo TF 4 S PLUS 750 kg. Jde o přívěs, který se přímo nabízí k přestavbě na mini karavan. Vzhledem k tomu, že byl nejlevnější na trhu, koupil jsem ho a začal používat jako obytný domeček na kolečkách právě na mých delších výpravách k vodě. A dnes nelituji této koupi, ba naopak! Přizpůsobil jsem si ho na dlouhé výpravy a dnes si život u vody bez něj už neumím představit.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím